• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pricaonica » Ko placa racun..?
Ko placa racun..?

1067
poruka na forumu
677 8037

post # 1 | 2020-03-14 , 4:14 PM

Ko placa racun kad izadjete negde sa drustvom? Da li delite racun na pola ili placa svako za sebe?,
Kad izadjete sa devojkom/ deckom,da li dopustite da  on ili ona plati racun?

Karakter mi je tezak. Zato mi ne moze svako biti prijatelj,
niti me svako moze voleti. A ni ne treba.

Srbija
4
poruka na forumu
3 40

post # 2 | 2020-03-14 , 4:30 PM

U neka davna vremena dok smo i kad smo se sakupljali svaki novopridošli je vikao turu za sve...mo'š da zamisliš kad se sakupi nas 10-15...vraćali se četvoronoške kući...masu puta noćili u bašti u kojoj se zateknemo...

1067
poruka na forumu
677 8037

post # 3 | 2020-03-15 , 5:04 PM

Ja sam od one stare skole gde uvek obavezno platim bar jednu turu..volim da castim drustvo,ali nemam problem ni da neko drugi plati racun ako insistira na tome. Ne volim kad vidim ljude koji sede za stolom,svako gleda u svoj telefon, ne razgovaraju uopste i kad krenu kuci -svako plati svoj racun.. zbunjen

Karakter mi je tezak. Zato mi ne moze svako biti prijatelj,
niti me svako moze voleti. A ni ne treba.

2948
poruka na forumu
1876 16871

post # 4 | 2020-03-15 , 6:41 PM

Quote Natasha77 ()
Ko placa racun kad izadjete negde sa drustvom? Da li delite racun na pola ili placa svako za sebe?,Kad izadjete sa devojkom/ deckom,da li dopustite da  on ili ona plati racun?

Kada sam sa mužem uglavnom on plaća račun. A kada izadjem sa društvom , obično bude ili pola pola ili namenski plati račun onaj koji je pozvao da časti za nešto :D

1509
poruka na forumu
583 3729

post # 5 | 2020-03-16 , 0:53 AM

Pa kako kad  ako nas ima vise i svi su nesto u prolazu ,,,otp svako pre da izadje baci na sto neki dinar ...na poslednje dvoje  ostaje banka  pa kako prodju :D
Inace kad je to nesto dogovorenoooo(neki izlazak) muskarci placajuuuu,desavalo se  da se neka devojka sa strane(nova u drustvu) isprsi ...mislim novcano :p    .....culi smo se posle toga par puta !
inace se deli medju muskarcima  na jednake delove (ukljucen baksis)  bez obzira dal je neko vise/manje popio/pojeo ///
Salimo se malo ,pa nema pravila ,,,devojke /sestre /zene/drugarice fala bogu su patrijahalno i u duhu tradicije vaspitane (imam srecu da sedim sa takvim zenama)  ne daju da neko sam plati racun iskljucivo ako nije rodjendan ili razlog da jedan covek slavi.  sve se to deliiii onakoooo bratskiii,,,naravno mi muski gledamo da damo vise... najbitnije da smo uvek jeli i pili i nikom duzni nismo ostali ,,ili se neko naljutio platio /manje vise !!!!
Ovo za ture to kad dodje neko da kjazem novi kolacic ,on okrene turu da

Poruku je menjao/la KISSME - Ponedeljak, 2020-03-16, 0:55 AM

Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!

Forum » Razonoda » Pricaonica » Ko placa racun..?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]