• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pricaonica » Noćna ptica ili ranoranilac (volite li ostajati do kasno ili ustajati rano?)
Noćna ptica ili ranoranilac

109
poruka na forumu
84 807

post # 1 | 2021-04-02 , 11:52 PM

-jeste li noćna ptica ili ranoranilac?

-volite li ostajati do kasno ili ustajati rano?  :)

„Žena više voli nježnu riječ, makar bila i glupa, nego pametnu, ako je gruba.” - Meša Selimović

9
poruka na forumu
24 160

post # 2 | 2021-04-03 , 9:01 PM

Noćna ptica definitivno!

ne gubi vrijeme razmišljajući o smrti,jer kad umreš nećeš imati vremena da razmišljaš o životu.

109
poruka na forumu
84 807

post # 3 | 2021-04-04 , 7:56 PM

kako kad 

bila sam ranoranilac, a i to se može promijeniti ...

„Žena više voli nježnu riječ, makar bila i glupa, nego pametnu, ako je gruba.” - Meša Selimović

3
poruka na forumu
1 0

post # 4 | 2021-04-06 , 0:40 AM

Kako imam problema sa spavanjem ne mogu napisati šta sam. u slučaju da popodne ne zaspim onda mi noć donekle proše u miru, a ako zaspim popodne onda postajem noćna ptica. Danas sam noćna ptica :)

109
poruka na forumu
370 3869

post # 5 | 2021-04-07 , 11:55 PM

Ja sam oduvek bila noćna ptica, a ni sada nije drugačije, ali sada moram da vodim računa da ipak nadoknadim san. Volim noćnu tišinu i mir, da čitam knjigu ili gledam ovde serije, kako sam kad raspoložena, ali definitivno, insomnija nije dobra ni za koga.

"Nikad se ne raspravljaj sa budalom jer će te prvo spustiti na svoj nivo, a onda potući svojim iskustvom"!Mark Twine

Forum » Razonoda » Pricaonica » Noćna ptica ili ranoranilac (volite li ostajati do kasno ili ustajati rano?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]