Forum » Razonoda » Pricaonica » Aladinova lampa
Aladinova lampa



  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 61 | 2012-03-09 , 8:24 PM

Onaj ko pravilno vlada sobom, taj je jaci u bilo kojoj borbi. Podsticite kod sebe koncentraciju i snagu volje. Zadrzite miran duh i protivnika gledajte pravo u oci.


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 62 | 2012-03-10 , 4:48 AM

Ocekuju Vas dobre vesti. Budite komunikativni i podsticite razlicite dogovore, partnerstvo i udruzivanje. Sreca i uspeh dolaze kroz zajednicko delovanje.

Hocu Aladine :D


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  IKAC



526
poruka na forumu
35 86



post # 63 | 2012-03-11 , 12:47 PM

Iako su odmerenost i oklevanje pozeljni, valja ponekad i rizikovati. Nemojte se skrivati od stvarnosti, vec utpotrebite svoju snagu i mastu.





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 64 | 2012-03-11 , 1:30 PM

Sigurnost mozete obezbediti kontinuiranim, ali "malim" zaradama. Nemojte umisljati da u ovom trenutku mozete vise, kako ne biste postali zrtva licnih ambicija.


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''





  Tea



306
poruka na forumu
132 141



post # 65 | 2012-03-11 , 5:47 PM

Vasa zelja ce se ispuniti, ali ne onako kao sto ste Vi zamislili. Bicete iznenadjeni, ali i obradovani.

:D :D


...Ja nisam luzer, o naprotiv, meni je osmeh lajt-motiv.. :))
Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe. Ako znaš prečicu, nema potrebe da se puno lomataš po bespućima. Ne bato... Stigao si čim kreneš. Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu.
U tome je tajna...
U tome je jedini trik... :)))))








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 66 | 2012-03-11 , 10:40 PM

Nemojte sebi dozvoliti da postanete "rob ljubavi" ili zrtva sopstvenih zabluda.
Ono sto Vi ocekujete nije realno, uzaludno se zrtvujete.

da da i meni se sve vise cini da si ti Aladine u pravu %)










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 67 | 2012-03-12 , 4:00 AM

Imate lepu osobinu da sve sto radite proistice iz Vaseg zdravog razuma, ali i znanja. Stoga, nemojte dozvoliti nekom bliskom da Vas zavarava laznim obecanjima ili "praznim recima".


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 68 | 2012-03-12 , 12:36 PM

Lukavstvo i diplomatija su bolje strategije od otvorenog rata. Budite promisljeni i nadmudrite svog protivnika, iznenadite ga i koristite svoje najjace oruzje. Ok aladine ;)


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 69 | 2012-03-12 , 6:35 PM

Covek je uvek najlepsi onda kada je zaljubljen, a zaljubljene oci vide drugacije od drugih.
Ipak, mnogo je lepse biti zaljubljen nego "slep" na lepotu.

:) Kako lepa poruka







  IKAC



526
poruka na forumu
35 86



post # 70 | 2012-03-13 , 2:26 AM

Najlepsi poklon koji nekome mozete dati, je sposobnost da velikodusno dajte sebe! Usrecite druge i bicete srecni.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 71 | 2012-03-13 , 8:52 PM

Nepotrebno se opterecujete suvisnim detaljima, gledajte celinu ili sustinu stvari. Ponekad nije lako videti istinu, ali ona uvek postoji kao i dobro resenje. da da







  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 72 | 2012-03-13 , 9:26 PM

Vasa zelja ce se ispuniti, ali ne onako kao sto ste Vi zamislili. Bicete iznenadjeni, ali i obradovani.


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 73 | 2012-03-14 , 4:37 AM

Onaj ko ne rizikuje, taj i ne dobija. Vama se posrecilo i zato iskoristite svoju sansu najbolje sto umete. Ne budite "lazno skromni".


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 74 | 2012-03-14 , 12:18 PM

Zivecete harmonicno tek, od trenutka kada strah i strepnja isceznu iz Vas. Morate imati dovoljno vere u sebe i u licne sposobnosti.


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 75 | 2012-03-14 , 5:13 PM

Kada negujemo mir u sebi, reprodukujemo ga i prenosimo ga na sve oko nas.
To isto se desava i sa nemirom.
Niste samo Vi nezadovoljni, nezadovoljna i Vasa okolna.




Forum » Razonoda » Pricaonica » Aladinova lampa
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]