Forum » Razonoda » Pricaonica » Kolačići sudbine
Kolačići sudbine






57
poruka na forumu
10 21



post # 61 | 2012-03-07 , 11:30 AM

Zlatno pravilo glasi: kako je gore tako je i dole! Ako imate dobru ideju onda radite na konkretizaciji, nemojte biti lenji ili usporeni.


Ono sto mislimo, to i proizvodimo....





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 62 | 2012-03-07 , 12:11 PM

Ljubav je oko Vas ili pred Vama. Zavisi sta ocekujete i koga zelite. Slobodno zakoracite u susret novoj sreci i osmehujte se lepim stvarima koje su oko Vas.


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 63 | 2012-03-07 , 8:08 PM

Nalazite se na raskrsnici, trenutak je da se opredelite samo za jedan put ili resenje - dobro razmislite, jer nece biti povratka unazad.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 64 | 2012-03-07 , 8:28 PM

U Vas imaju poverenja ljudi za koje ste zainteresovani. Razmislite sta izazivate kod ljudi za koje niste zainteresovani. Da li ste stvarno sigurni, da se nalazite na putu licne srece?


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








1641
poruka na forumu
171 425



post # 65 | 2012-03-08 , 9:01 AM

Nemojte dozvoliti da Vam neko sasece Vasa krila ili mastu. Bogatiji ste od drugih koji ne vide Vasu vrednost, ali i to ce se uskoro promeniti.








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 66 | 2012-03-08 , 10:33 AM

Los dan za komunikaciju, susrete i intepersonalne odnose. Izbegavajte raspravu, jer mozete biti osramoceni i kritikovani.

aj nek i meni zacepe usta :) sto je red red je


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 67 | 2012-03-08 , 11:16 AM

Obratite paznju na svoje zdravlje. Nemojte sebe izlagati velikom psiho-fizickom naporu. Potreban Vam je mir, relaksacija ili oporavak od nekih dogadjaja.


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 68 | 2012-03-10 , 4:53 AM

Reci su lekovite, a dobar savet je dragocen. Obratite se svojim prijateljima za iskrenu pomoc i razumevanje, jer vise ociju bolje vidi i vise glava su pametnije da rese problem. da


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  IKAC



526
poruka na forumu
35 86



post # 69 | 2012-03-11 , 12:45 PM

Voleli biste da neko drugi donosi odluke umesto Vas i da Vi u njima uzivate. Ipak, sve zavisi od toga koliko ste sposobni da delujete sugestivno na svoju okolinu.








1641
poruka na forumu
171 425



post # 70 | 2012-03-11 , 1:21 PM

"Ne trazim ja ludu, vec luda trazi mene", je los izgovor. Budite velikodusni prema onima kojima je potreban Vas savet, ali im nemojte dopustiti da Vas prevare.





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 71 | 2012-03-11 , 1:29 PM

Naucite da jednom "otvorenu bocu treba i popiti" - da zapocetu temu treba i zavrsiti. Odlaganjem ne mozete nista postici, sem jos veceg udaljavanja od resenja.


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''





  Tea



306
poruka na forumu
132 141



post # 72 | 2012-03-11 , 5:49 PM

Ljubav radaja ljubav, dobro se dobrim vraca - morate verovati u najvecu istinu.

Vjerujem ja,vjerujem ;) :)


...Ja nisam luzer, o naprotiv, meni je osmeh lajt-motiv.. :))
Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe. Ako znaš prečicu, nema potrebe da se puno lomataš po bespućima. Ne bato... Stigao si čim kreneš. Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu.
U tome je tajna...
U tome je jedini trik... :)))))








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 73 | 2012-03-11 , 10:41 PM

Onaj ko pravilno vlada sobom, taj je jaci u bilo kojoj borbi.
Podsticite kod sebe koncentraciju i snagu volje.
Zadrzite miran duh i protivnika gledajte pravo u oci.
:)







  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 74 | 2012-03-12 , 12:38 PM


Nema razloga da se plasite poraza, ali ni da verujete u licni uspeh. Sve se nalazi na sredini izmedju dve krajnosti, a Vi na tankoj ivici. Pazite kako hodate i kako se ponasate. Prihvatite da malo povijete svoja ledja, jer to je dobro za mentalno zdravlje, a nakon toga dobicete zelju da se ponovo ispravite i uzdignete.


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 75 | 2012-03-12 , 4:05 PM

Postoji pravda, nemojte gubiti nadu i veru.
Ako nemate dovoljno snage oslonite se na osobu koja Vam je bliska.
Onaj ko Vas zaista voli, taj ce Vam i pomoci.




Forum » Razonoda » Pricaonica » Kolačići sudbine
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]