Forum » Razonoda » Pricaonica » Najlepsi decko na VojvodinaNet.
Najlepsi decko na VojvodinaNet.






2137
poruka na forumu
904 4467



post # 16 | 2012-04-04 , 4:54 AM

Quote (marija1984)
Lincovale bi me :D


nnn lol


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 17 | 2012-04-15 , 10:11 PM

Meni su 3 lepa pa se plasim ako napisem bice pzdarije :D
Mada je jedan extra extra :p :* :* :*










1354
poruka na forumu
453 256



post # 18 | 2012-04-28 , 8:12 PM

ma daj devojke recite slobodno, evo ja cu prva pa neka me i lincuju sparta90
definitivno je najlepsi decko na vojvodini :)

Added (2012-04-28, 7:12 PM)
---------------------------------------------

Quote (Dusomoja)
:D Cure evo pa vi odlucite ;)

http://www.vojvodinanet.com/forum/38-298-2
ko vas fascinirao ;) Mada fale slike pojedinih ali jbg mozda ubace :)


Draga moja pinki imamo poprilicno slatkih net frendova ;)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:





  Mina



418
poruka na forumu
529 3912



post # 19 | 2012-04-29 , 3:18 AM

niti znam sta da napisem,a kako bih i znala...kad ovi muski kriju slike ko zmija noge....ko da su im zlatne slike....cast izuzecima.... lol


"Više je za žaljenje onaj koji zbog pameti izgubi ljubav, nego onaj koji zbog ljubavi izgubi pamet."





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 20 | 2012-04-29 , 10:51 AM

Mina, ja ne krijem


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








1354
poruka na forumu
453 256



post # 21 | 2012-05-04 , 1:29 AM

Quote (Mina)
niti znam sta da napisem,a kako bih i znala...kad ovi muski kriju slike ko zmija noge....ko da su im zlatne slike....cast izuzecima.... lol


Slazem se u potpunosti :)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 22 | 2012-05-06 , 12:53 PM

Poslije duzeg razmatranja sam zakljucila da je Komsha tj Nikola najlepsi msl to ne znaci da su drugi manje lepi ali eto ziri izabrao tj ja u ziriju :D samo steta sto je makeo slike i sto nece znati sta sam rekla :D










62
poruka na forumu
1 3



post # 23 | 2012-05-25 , 2:20 PM

Quote (Mina)
niti znam sta da napisem,a kako bih i znala...kad ovi muski kriju slike ko zmija noge....ko da su im zlatne slike....cast izuzecima....

hahha..meni je malo glupo da stavim moju sliku...znm sto...ovako je bolji da ostanem anoniman da








  Atina



0
poruka na forumu
16 145



post # 24 | 2012-06-04 , 12:29 PM

pa ima jedan zapao mi za oko al nesmem da napisem


Duboko veruj u ono sto zelis i zapamti izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli!
U zivotu pozeli samo jedno-da nikada ne volis izgubljeno i izgubis voljeno!





  $teX



318
poruka na forumu
9 13



post # 25 | 2012-06-12 , 3:07 PM

Quote (Dijanica)
Davor...

Odma pa za admina :p eee.... xd


Poruku je menjao/la $teX - Utorak, 2012-06-12, 3:08 PM





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 26 | 2012-06-13 , 12:02 PM

Evo da se i ja oglasim... ja sam licno protiv etiketiranja, bilo kakvog, pa i lepote a kamoli na verskoj osnovi, nacionalnoj, po boji koze itd..
Sto se tice lepote, sam pojam lepote je odraz subjektivnig rasudjivanja tako da ne mozemo da donesemo sud o nekome na osnovu subjektivnosti, stoga ukusi su razliciti i o njima ne treba raspavljati, a ono sto posebno ne volim ukalupiti personu, osobu u nesto sto je "kao" odraz lepote
1Ukus predstavlja moć prosuđivanja jednog predmeta pomoću dopadanja ili nedopadanja bezikakvog interesa.
2.Lepo je ono što bez pojma izaziva opšte dopadanje
3.Lepota je forma svrhovitosti jednog predmeta u koliko se ona na njemu opaža bez predstave o njenoj svrsi.
4.Lepo je ono što se bez pojma saznaje kao predmet nekog nužnog dopadanja.
Pod velikim uticajem Berka, nastaće Kantov rani spis – o lepom i uzvišenom – gde će istaći da uzvišeno uzbuđuje a lepo privlači.
Kant donosi tezu o lepoti -
LEPOTA: svrhovitost bez svrhe
Pa dame ako zelite da vas tako zovu ili da svrstate muskarce u svrhovitost bez svrhe samo napred

S tim u vezi, ja necu reci ko je najlepsi, izjavicu ko mi je drag i zasto:

1divljak1 jer je dobar, jer se razumemo, jer je srcan, jer ceni umetnost,jer je lepo vaspitan, jer ume da bude odlican prijatelj, jer je zanimljiv, jer daje odlicne teme na forumu

пингвин jer je dusa, jer iako je to sto jeste ipak veoma savremen, razume, postuje druge, ceni, pokusava da razume sve sto se desava na ovom svetu, jer je inteligentan, nacitan, vredan

ace1 jer je osecajan, dobar drug, ima dobar smisao za humor, jer razume, jer ume da ti se uvuce pod kozu a da to ne primetis, jer imamo iste teme za razmenjivanje, jer razume zene!

jaboozza jer me uvek nasmeje, jer je pozitivan, dobar, radan, jer voli da se zeza,da pri tom razume kada se zene zezaju sa njim a da pri tom nije neki napaljeni klinac koji ce da smara... volela bih da o njemu znam vise... ali od skora se druzimo

davor jer je stvorio ovaj sajt, pametan i intligentan,jer ima razumevanja za mnoge, tj za sve na ovom sajtu, jer odmah kad god je u prilici pomogne, jer je dobar

dragan1309 jer je iskren, dobar, jer ga razumem u svakom novom danu koji zivi bez nje, uz tebe sam

cika-nessko jer je od pocetka uz mene, jer razume sta ja napisem, jer razume sta znaci postovati, ceniti druge, pohvaliti i zahvaliti, jer veruje u ljubav, jer se posvecuje ovom sajtu i bise od onoga sto moze
Ima jos , dodacu.......

Da li sam dovoljno dokazala da mi slike nisu potrebne i da ne volim da etiketiram ljude na takav nacin... mozda priroda nekom nije podarila neku "univerzalnu" lepotu a zbog toga ga zato ne treba svrstavati u nizi rang od nekih drugih

Toliko


Poruku je menjao/la ket - Sreda, 2012-06-13, 12:08 PM








592
poruka na forumu
518 8144



post # 27 | 2012-06-13 , 12:21 PM

ket, ruza hug hug hug hug


http://prntscr.com/ioauvr








76
poruka na forumu
20 66



post # 28 | 2012-06-13 , 12:51 PM

Quote (ket)
пингвин jer je dusa, jer iako je to sto jeste


:D хвала хвала :D





  $teX



318
poruka na forumu
9 13



post # 29 | 2012-06-13 , 1:24 PM

пингвин, jos kad bi bio malo aktivniji B)








76
poruka na forumu
20 66



post # 30 | 2012-06-13 , 1:30 PM

$teX, Али немам времена :( пишем неки рад. Већ касним са планираним програмом... Надам се када то прође да ће бити боље.


Forum » Razonoda » Pricaonica » Najlepsi decko na VojvodinaNet.
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]