Forum » Razonoda » Pricaonica » Prijateljske poruke
Prijateljske poruke






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 46 | 2013-08-29 , 10:26 PM


I kad ti ruku pruzim ili ti poruku pisem ti uvek osetis pre nego ista kazem.










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 47 | 2013-09-08 , 2:20 PM

Prijateljstvo je najteža stvar na svetu za objasniti. To nije nešto što se uči u školi, ali ako nisi naučio šta je smisao prijateljstva, nisi ništa naučio.

Prijatelj je neko ko razume tvoju prošlost, veruje u tvoju budućnost i prihvata te danas onakvim kakav jesi.

Bez sumnje: nije teško umreti za prijatelja kao što je teško naići na prijatelja koji bi zaslužio da čovek za njega umre!

Nije važno gde ste, već s kim ste.

Pravi prijatelj je onaj koji te drži za ruku, a dodiruje tvoje srce.

Pravi se prijatelji u nevolji poznaju.

Jezik prijateljstva nisu reči nego značenja.

Prijateljstvo kao vrednost iznad svih drugih vrednosti.

Šta ima zabavnog u pustolovini kada je ne možeš podeliti s prijateljem?

Prijatelj će možda otići živeti negdje daleko, tako daleko da ga možda više nikada nećeš sresti. Pa ipak, on je dio tebe zauvjek.

Jedini način da imaš prijatelje jeste da budeš prijatelj.

Najviši znak prijateljstva je biti ravan i sa nižim od sebe.

Najbolja vrsta prijatelja je ona sa kojom možete sjediti cjelo večer ne progovorivši ni riječi, a kad odlazite osjećate se kao da je to bio najbolji razgovor u životu.

Ne vidim nikakvu utehu u tome što ću nadživjeti prijatelja i ostati samo spomenik prošlih vremena.

Jednog dana ljubav upita prijateljstvo: “Zbog čega si ti tu kad postojim ja?“ A prijateljstvo odgovori: “Da donosim osmjeh tamo gdje ti ostavljaš suze“.

Nema čovjeka koji je podjelio svoju radost s prijateljem a da se nije jos više radovao, kao što nema čovjeka koji je podjelio svoju tugu s prijateljem , a da nije manje tugovao.


Poruku je menjao/la strumfeta_mala - Nedelja, 2013-09-08, 2:40 PM


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 48 | 2013-09-14 , 12:42 PM

Plasim se da ti kazem da si mi stalno u glavi, da mi tvoj pogled u mislima haos pravi, da si jos odavno moja ljubav i zelja... Plasim se jer ne zelim da izgubim nesto tako vredno - TEBE za prijatelja! ;)

Tješi se,samo se tješi. Da ti se želi javiti, javio bi se. Da mu se sviđaš priznao bi ti. Prestani lagati samu sebe i davati sebi lažnu nadu da mu je stalo, jer očigledno nije :D










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 49 | 2013-09-14 , 3:25 PM



Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 50 | 2013-09-14 , 4:14 PM

Prijateljstvo je zlatna žica prekida se i nestaje navezat se opet može al cvor uvijek ostaje.

Prijateljstvo je sreca, prijateljstvo je ljubav, prijateljstvo jae vjernost, prijateljstvo je …………………… NESTO NEOPISIVO!!!!!


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 51 | 2013-09-29 , 10:28 PM

Druze moj!!!

Možda joj nećeš biti prvi muškarac, ni posljednji ili jedini. :) Voljela je prije tebe i možda će voljeti poslije. Ali ako te sada voli, zar je bilo što drugo bitno? Ona nije savršena – ali nisi ni ti. I vas dvoje možda nikad nećete biti savršeni zajedno, ali ako te ona može nasmijati, natjerati te da se dvaput zamisliš, priznati da je ljudsko biće i da griješi, drži se nje i daj joj najviše što možeš. ;) Možda neće misliti o tebi svakog sekunda tijekom dana, ali će ti dati dio sebe za koje zna da ga možeš slomiti – njeno srce. Zato nemoj da je povrijediš, nemoj da je mijenjaš, nemoj je analizirati i ne očekuj više nego što ona može dati. Smij se kad te čini sretnim, daj joj do znanja kad te izluđuje i neka ti nedostaje kad nije u blizini. :) :)










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 52 | 2013-09-30 , 2:24 PM

Pazi se nje prijatelju. Kažu da je voljela jednom i nikada više.
Takve žene su najgore, poput zmija otrovnica koje točno znaju kada da napadnu.


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








712
poruka na forumu
219 844



post # 53 | 2013-10-02 , 5:36 PM

Bogastvo je znati nekoga kao što si ti, jer tvoja duša je velika i moćna, tvoja dobrota ruši svako zlo, zato živi u svemu, jer ti zaslužuješ to...


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 54 | 2013-10-21 , 10:24 PM

Nikoga ne možeš natjerati da te voli. Jedino što možeš uciniti je da dopustiš biti voljen. I nije najvažnije što imaš na putu života vec koga imaš na putu života. ;)











5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 55 | 2013-11-09 , 8:33 PM



Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 56 | 2014-01-30 , 8:56 PM

Gotovo je,umorna sam. Umorna sam od pokušaja da uvijek sve razumijem, oprostim, prebolim… Umorna sam od toga da sam ja uvijek tu za vas sve, da svima pokušavam pomoći, a kada ja trebam nekoga, ili su zauzeti ili se prave da me slušaju, a ustvari su u svom filmu i tu su tek toliko da mogu reći da su bili uz mene. :)


Znam da ti nedostaje,brate,ali kad je ona bila tvoja,ti si jurio druge devojke i zato je izgubio.Ona je tebe volela, i jos te voli, nije prestala.Al" ona nije mogla da ceka da se ti promenis. :)


:* ;)
Dragi moji.... skinite paučinu s očiju jer lijepo je vidjeti nakon toliko vremena...I BUDITE SRETNI... I nikom ali baš nikom nemojte dopustiti da vam plete mrežu,da upadate u kojekakve zamke.....OSMJEH na lice i zakoračite u novi dan ...SRETNO
:)))










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 57 | 2014-01-31 , 1:56 AM

Prijatelji su kao zvijezde - ne vidiš ih uvijek, ali znaš da su tu negdje zauvijek!. :*

- Svaki prijatelj jedan je svijet u nama, svijet koji se vjerojatno ne rodi dok se prijatelj ne pojavi. Tek tim susretom rađa se potpuno novi svijet.

B)



Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 58 | 2014-02-03 , 11:50 PM

Ne znaš što bi joj poklonio?
Cvijeće ili nakit? Kažu da na to
sve žene padaju..Ali, prijatelju,
ona nije kao sve. Pa ona je tvoja.
Što će joj cveće kada će već sutra
biti
samo suho lišće u vazi? I taj
skupocjeni nakit od srebra i zlata,
pa što će joj to? Ionako će s
vremenom izgubiti sjaj. Nemoj je
pokušavati kupiti. Učini nešto za
nju. Iznenadi je. Kada hodate
ulicama grada, zaustavi svakog
prolaznika i reci mu:'Ovo je moja
devojka!' A onda pogledaj njezin
osmeh, nije li lijepši od onog
kojeg ima na licu kada joj kupiš
cvet? Odvedi je u park i oteraj
decu s ljuljački kako biste se vas
dvoje ljuljali. Probaj iščupati
cvijeće s gradskog trga i pokloniti
joj pred svima. Osmeh ne silazi s
njenog lica, ha? Kažem ti..sve
materijalne stvari koje joj
pokloniš proći će, zamijenit će ih
neki bolji pokloni. A ovo, ovo ne
prolazi. Svi ti događaji i
zajedničke ludosti ostatće večno u
njezinom pamćenju. I znaš što?
Svaki put kada ih se seti imaće
onaj isti osmeh. Osmeh koji se ne
može kupiti.










1641
poruka na forumu
171 425



post # 59 | 2014-02-05 , 8:30 PM

Dragi moji prijatelji kao da li ste ostvarili vas smisao zivota ?








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 60 | 2014-04-20 , 6:13 PM

Boli nas svaki odlazak dragih nam ljudi... naših bližnjih...prijatelja...susjeda...poznanika... Jednog dana, dooći će red na mene, tebe, i zato zapamti... baci iz svog srca mržnju, oholost, zavist, pohlepu i volite se ljudi ;)

Ne daj da te obeshrabri niko....Drži se svoga cilja i veruj u ono što želiš i
o čemu sanjaš! Osvrni se i razmisli koliko je divnih ljudi kojima je
potrebna tvoja topla duša, te koji će znati ceniti minute koje provodite zajedno! Seti se onih koji su ti nekad
bili rame za plakanje a sada su po strani...Ne dozvoli da izgubiš pravog
prijatelja radi nekog novog,popularnijeg,bogatijeg....Čovek
se ceni iznutra...Sve ostalo je neka druga priča.. :) .

Added (2014-04-20, 5:13 PM)
---------------------------------------------





Forum » Razonoda » Pricaonica » Prijateljske poruke
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]