• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Tehnicki deo » Pc Klinika » Problem sa tastaturom! (Pomoc...)
Problem sa tastaturom!






386
poruka na forumu
90 1169



post # 1 | 2014-11-17 , 3:27 PM

q1w2e3r4tyu7i8o9p0

q1w2e3r456u7i8o9p0



Ovo mi se pojavi kada kucam prvi red slova i gornje brojeve kao da su spojeni,nekada proradi a prava je gnjavaza morao sam da skidam virt. tastaturu,ali nije to to %)

Trazio sam resenje na net-u i skidao razne anti malware programe,gledao u podesavanja sve je u redu,otvarao tast. cistio je P0MAGAJTE :(

P.S Komp koristimo samo ja i starija sestra tako da nista nije prosipano ili polomljeno da i da tastat. je marke Super power i pise iza Made in china naravno jbt


Fajlovi: 7929680.png (357.0 Kb)









100
poruka na forumu
108 243



post # 2 | 2014-11-17 , 9:33 PM

Kad si zadnji put mjenjao tastaturu ? :D

Probaj novi sistem dici ako to ne pomogne ,kupuj novu ;) :D


Tražeći ono što mi treba, a što ni sam ne znam tačno šta je, išao sam od čoveka do čoveka, i video sam da svi zajedno imaju manje nego što imam ja koji ništa nemam, i da sam kod svakoga ostavio ponešto od onoga što nemam i što tražim.

Ivo Andrić

Kako je čudan i glup insan. Izgubi zdravlje stičući bogatstvo. Zatim da bi povratio zdravlje potroši bogatstvo. Uništi sadašnjost brinući se za budućnost, a u budućnosti plače prizivajući prošlost. Živi kao da mu smrt nikada neće doći, a umire kao da se nikada nije ni rodio.








386
poruka na forumu
90 1169



post # 3 | 2014-11-18 , 1:00 PM

Menjao sam sistem pre dva meseca da Problem je i cudno je sto se to desi ujutru i uvece se vraca u normalu...ja ipak gledam da je trojanac ili malware zbog toga.

Da je je tasta. sjebana to bi bilo to,e sad????? :o










100
poruka na forumu
108 243



post # 4 | 2014-11-18 , 8:36 PM

Quote Roby_the_King ()
Menjao sam sistem pre dva meseca da Problem je i cudno je sto se to desi ujutru i uvece se vraca u normalu...ja ipak gledam da je trojanac ili malware zbog toga.


Salim se ja malo, to je zadnje rijesenje .. I meni se desavalo slicno sa misem .Definitivno ti je nesto uletilo ,najvjerovatnije malver .Pokusaj ga odstraniti sa nekim antivirusom,ako ne uspijes onda trpi ili obaraj sistem ;)


Tražeći ono što mi treba, a što ni sam ne znam tačno šta je, išao sam od čoveka do čoveka, i video sam da svi zajedno imaju manje nego što imam ja koji ništa nemam, i da sam kod svakoga ostavio ponešto od onoga što nemam i što tražim.

Ivo Andrić

Kako je čudan i glup insan. Izgubi zdravlje stičući bogatstvo. Zatim da bi povratio zdravlje potroši bogatstvo. Uništi sadašnjost brinući se za budućnost, a u budućnosti plače prizivajući prošlost. Živi kao da mu smrt nikada neće doći, a umire kao da se nikada nije ni rodio.





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 5 | 2014-11-18 , 9:11 PM

Ukucas u google: q1w2e3r4tyu7i8o9p0 keyboard error i dobijes more slicnih slucajeva kao i step by step tutorijala kako da resis to. :)








111
poruka na forumu
3 34



post # 6 | 2014-11-18 , 10:38 PM

Ako mislis da je trojanac neki, reci mi koji antivirus imas? Si probao da skeniras kompeltan sistem?








386
poruka na forumu
90 1169



post # 7 | 2014-11-19 , 3:49 PM

Quote Admin ()
Ukucas u google: q1w2e3r4tyu7i8o9p0 keyboard error i dobijes more slicnih slucajeva kao i step by step tutorijala kako da resis to.


Kucao sam,izbaci mi resenja vise za lap topove....skinuo sam driver updater,nema sta nemam :D i dalje nece <_<

Quote mozila013 ()
Ako mislis da je trojanac neki, reci mi koji antivirus imas? Si probao da skeniras kompeltan sistem?


Imam Avast probao sam ali ne do kraja,mrzelo me da cekam :D







  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 8 | 2014-11-21 , 4:46 AM

A da probas ove cekore ....

1. Pritisni Fn i Num Lock u isto vreme (ali da je Num iskljucen) i probaj posle to da vidis dali je isto ili ne...

ako to ne ide probaj posle

2. Fn i F11 zajedno i onda probaj da ukucas neko slovo ..

a ako nece i to onda probaj ...

3. Pritisni Fn i onda probaj da ukucas neko slovo... a ako i to nece onda Guglaj bolje :D










386
poruka na forumu
90 1169



post # 9 | 2014-11-21 , 5:19 PM

I ovo sam probao,jbg nista.Ali odlucio sam se za novu tast. marke Jetion,najbolje su.Ali prvo da odnesem moju da vidim kako ce raditi na drugom kompu :) :(




Forum » Tehnicki deo » Pc Klinika » Problem sa tastaturom! (Pomoc...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]