Page 1 of 11
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Ko te j... (Odustajanje)
Ko te j...

3021
poruka na forumu
328 2684

post # 1 | 2016-12-04 , 11:30 PM

Dakle! Da li vam se često ili uopšte dogodi da izgovorite tu reč? (ko te/ga  j...)
Da jednostavno dignete ruke od nekoga ili nečega kada vidite da od toga nema ništa.
Ako toga ima kod vas, navedite bar jedan razlog zašto.

Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥

Marko

Zajebavam sistem
246
poruka na forumu
86 632

post # 2 | 2016-12-04 , 11:54 PM

Rekao sam drugaru to zbog ribe, svi znate kako to ide.
Rekao mi je da nisam u pravu, a treba samo malo da mucne glavu.
Posle par meseci veze, ona ga vara njemu sve teze.

Kad sam mu pricao nije hteo da me slusa, sad neka radi sta hoce. Apsolutno me ne zanima i ne zalim ga ni malo. A bio je dobar decko dok se druzio sa mnom.
Kome sam to jos rekao, a da sam stvarno mislio, a ne kroz zajebanciju... da vidim... mislim da je to to.

Da dodam, zene su najvece zlo. Sta one mogu da naprave od coveka, to ne moze ni droga ni kocka, ni dugovi.

Pamet u glavu sinovi ! Ucite na Milanovim greskama.

Poruku je menjao/la Marko - Nedelja, 2016-12-04, 11:58 PM

790
poruka na forumu
240 1896

post # 3 | 2016-12-05 , 0:30 AM

Jesam slicno kao Marko nesto,isto drugaru ,samo sto ovde nije bila prevara nego,je lik mogao da ima najbolju koja ga je svakim danom obasipala ,paznjom,srcem, lepotom ,odustao ja ,odustala ona odustali SVIII !!!

....zavrsio je sa najgorom i bez ikoga !!! nisam djubre  ,al kad ga neko spomene u prici uvek kazem ""E AKO JE TAKO ZAVRSIO"

233
poruka na forumu
81 619

post # 4 | 2016-12-05 , 11:18 AM

Redko zato što se ne predajem brzo,imam strpljenja za svakog ali naravno i to nekad ima kraj kad shvatim da ne vredi jer čovek nekad nije vredan nečije pažnje.

BMW FREAK
975
poruka na forumu
306 1046

post # 5 | 2016-12-05 , 7:18 PM

QuoteMarko ()
Da dodam, zene su najvece zlo. Sta one mogu da naprave od coveka, to ne moze ni droga ni kocka, ni dugovi.
+++++ :D

Kod nas se u bosni to kaze i onako, kad nekog zajebavas :p

Added (2016-12-05, 6:18 PM)
---------------------------------------------
lol  da dodam :D

bosnia and herzegovina
65
poruka na forumu
2 63

post # 6 | 2016-12-06 , 11:26 PM

tako je fox 
:D

Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Ko te j... (Odustajanje)
Page 1 of 11
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]