• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Vas odnos sa roditeljima
Vas odnos sa roditeljima






592
poruka na forumu
518 8144



post # 1 | 2012-03-23 , 7:22 PM

Da li se slazete sa roditeljima?
Kakav odnos imate, da li prijateljski, pun poverenja ili iskljucivo roditeljski?
S kim se bolje slazete, sa ocem ili majkom?


Poruku je menjao/la nessko87 - Petak, 2012-03-23, 7:56 PM


http://prntscr.com/ioauvr








387
poruka na forumu
34 201



post # 2 | 2012-03-23 , 8:32 PM

sa majkom imam odlican odnos,trudim se da takav odnos imam sa mojom decom.sa ocem nikad nisam umela,a ni on sa mnom(umro je).sve vise sam svesna sta smo sve on i ja propustili.


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 3 | 2012-03-24 , 3:40 AM

Imam korektan odnos sa roditeljima, samim tim sto ne zivimo zajedno, pa tako je manja verovatnoca da ce biti svadja i razmirica :)
A inace, s ocem sam imala uvek bolji odnos nego sa majkom. Mada ni ona nije losa, samo mnogo histerise, a to mi ide na zivce, pa onda mi je draza tatina smirenost u svim situacijama. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 4 | 2012-04-25 , 4:03 PM

naravno super se slazemo,malo vise s mamom al i s tatom je super :)


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.








437
poruka na forumu
65 203



post # 5 | 2012-04-25 , 5:04 PM

Naravno da se slazem samo nekad su nepravedni svi roditelji ne svataju da su i oni nekad bili kao mi <_< :D








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2012-08-28 , 3:19 PM

Volim ih isto ali majka je majka :)
S tatom se vise smijem jer se glupira i gleda crtani film i umire od smeha jer se ponasa kao da je 20g
to je lepo ali po nekad pozelim da se uozbilji jer ima nekih stvari o kojim zelim s njim razgovarati ali kako kad me ne uzima za ozbiljno %)
Dok majka uvek nadje vreme suosecajna je i prosla svasta u zivotu pa me tako zna nekad posavetovati sto ne kaze direktno ali kad skontam pozelim u momentu da ju zagrlim sto ne cinim cesto neznam zasto










287
poruka na forumu
36 149



post # 7 | 2012-08-28 , 4:00 PM

Imam odličan odnos sa njima.. Sve je na bazi smijeha, zezanja, druženja.. Trudimo se da provodimo što više vremena zajedno... Ali kada ja kažem: Moram ozbiljno sa vama razgovarati, odma mijenjaju izraze, znaju da sam nešto zgriješio :D
Što se tiče savjetovanja, tu su moje seke, koje su starije od mene i uvijek su znale šta da mi kažu... A roditeljima zahvaljujem na tome što su me od malih nogu pustili da sam donosim većinu odluka.. Čak i kada vide da ću možda da pogriješim, savjetuju me, ali da mi nameću odluku, to nikad nisu....
Slažem se bolje sa mamom, pošto je ona tu svakodnevno... Starog viđam 4 dana u mjesecu samo, i fali mi nenormalno...


Zadovoljstvo je gledati umjetnika dok radi ono što najbolje zna, ali je neprocjenjivo stvarati umjetnost vlastitim rukama !!!








102
poruka na forumu
36 299



post # 8 | 2013-06-30 , 5:43 PM

Imam odlican odnos i sa majkom i sa ocem.Imam u potpunosti njihovo poverenje.


I'm not telling you it's going to be easy, I'm telling you it's going to be worth it.









49
poruka na forumu
12 134



post # 9 | 2013-06-30 , 5:47 PM

Imam mladu mamu sa modernim shvatanjima :) Bogu hvala! :) Volim je najvise na svetu! Dusu bih djavolu prodala za nju! :) Rodjena moja! :) Od 3,5 meseca kad sam imala moji su razvedeni,i nemam predstavu kako je to imati tatu,ali moja Olivera mi je uvek bila i jedno i drugo! :) Molim Vas da me niko ne shvati kao nekog ko zeli da patetise,ali nema reci kojom bih opisala odnos sa svojom mamom i zahvalila joj za sve sto je u zivotu bila za mene! :)


Dzepna Venera!








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 10 | 2014-03-03 , 1:45 AM

Ima dobar odnos sa roditelje.. s tim da ne zivimo skupa.. ne dolazi do svadjii ...
vise oni meni dodju u goste da kazem tako .. a vjerovatno zato i nema nekih svadjica i toga..
al kad dodjuu ... drago mi je da su tu al jos draze kad odu.. :) a ponekad se ih pozelim puno :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








154
poruka na forumu
3 34



post # 11 | 2014-11-23 , 12:37 PM

bolje se slažem sa Mamom nego sa Ocem a u svakom slučaju imam dobar odnos ,korektan,sve je super tu :)




Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Vas odnos sa roditeljima
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]