• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Misterije » Zona tišine ! (Zona del silencio !)
Zona tišine !






287
poruka na forumu
36 149



post # 1 | 2012-05-22 , 6:17 PM

Zone tišine je pustinja koja se nalazi u blizini Bolsón de Mapimí, Meksiko.. Ovo tajenstveno mjesto je nazvano Zona tišine zbog toga što ni jedan elektronski uređaj tu ne funkcioniše, a oni koji su ga posjetili svjedoče o tome kako su osjetili čudan električni naboj... Postoje mnoga svjedočenja o viđenju čudnog svjetla, letećih tanjura te vatrenih kugli koje iznenada mijenjaju poziciju te boju..

Takođe, ovo mjesto je prepuno ostataka meteora, koji su raznih proporcija.. Naučnici smatraju da je zbog poremećenog magnetnog polja, ovo mjesto postalo " hot spot " za meteorite...
Osim toga, Zona tišine je prepuna mutiranih oblika života, biljnih i životinjskih...

Zona tišine leži na istoj ravni kao i Bermudski trougao i Egipatske piramide, odnosno između 27. i 28. paralele... Da li je zapravo ovaj dio planete Zemlje pogodno tlo za slijetanje tuđinske vrste, ili je to samo ono što čovjek još nije uspio da objasni ???


Poruku je menjao/la 1divljak1 - Utorak, 2012-05-22, 6:19 PM


Zadovoljstvo je gledati umjetnika dok radi ono što najbolje zna, ali je neprocjenjivo stvarati umjetnost vlastitim rukama !!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2012-07-10 , 11:05 AM

Da li covek nije uspio neznam ali ja prvi put cujem za to tako da sta reci sto naucnici vec nisu rekli :)
Quote (1divljak1)
1divljak1

Sta ti mislis o tome?







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 3 | 2012-09-05 , 4:02 PM

Quote (1divljak1)
Zona tišine leži na istoj ravni kao i Bermudski trougao i Egipatske piramide, odnosno između 27. i 28. paralele... Da li je zapravo ovaj dio planete Zemlje pogodno tlo za slijetanje tuđinske vrste, ili je to samo ono što čovjek još nije uspio da objasni ???


Nista nije nemoguce, pa ni to. :)
Ja bih tamo volela da zivim, ako je moguce, jer tako me svekrva ne bi nasla :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








287
poruka na forumu
36 149



post # 4 | 2012-09-05 , 4:46 PM

Quote (Dusomoja)
Sta ti mislis o tome?


Ja ti imam čudnu teoriju što se tiče toga, tako da se bojim da je ovako javno iznesem. :D

Quote (Leksi)
Ja bih tamo volela da zivim, ako je moguce, jer tako me svekrva ne bi nasla


hahahahha... Našla bi svekrva snajku, nebitno gdje da se nalazi. :D


Zadovoljstvo je gledati umjetnika dok radi ono što najbolje zna, ali je neprocjenjivo stvarati umjetnost vlastitim rukama !!!








1203
poruka na forumu
58 815



post # 5 | 2012-09-27 , 12:40 PM

Gledao sam dokumentarac...zastrasujuce %)








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 6 | 2012-12-05 , 11:00 PM

Smolvil buducnosti,vec ima meteora hehe :*
Jezivo deluje deo da ima mutiranih oblika zivota,jos jezivije sto nikakvi elektronski uredjaji tu ne rade.
Odem tamo i ne mogu na internet da zovem upoomooc,ne radi mi mob e to je horor.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 7 | 2012-12-05 , 11:07 PM

a da postavite taj dokumentarac da gledam i ja ... bash me interesira to :D










2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 8 | 2012-12-06 , 9:37 AM

Quote (ace1)
a da postavite taj dokumentarac da gledam i ja ... bash me interesira to


i mene zanima samo kad bi znala kako se zove

inace ja bi tamo na godisnji sledec god ako moze bez telefona,bez neta wow koji odmor


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  bane



326
poruka na forumu
87 477



post # 9 | 2013-01-09 , 3:31 PM

Bog dragi zna sta se tamo desava,mada sam i ja nesto slusao i gledao na netu o tome,navodno jedan od razloga tih meteora i koje cega drugogje da ima veze sa gravitacijom,navodno da je u tom delu gravitacija jaca za oko 20% od normalnog,pa se zato navodno pojavljuju ti mutirani oblici zivota ili sta vec
(ace1)
a da postavite taj dokumentarac da gledam i ja ... bash me interesira to :D

kao sto je rekao ace1, i ja bi ga pogledao...


Živi život,kao da ti je poslednji dan...

Come to the cabaret of desire :)








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 10 | 2013-08-09 , 4:56 PM

Quote (1divljak1)
Zona tišine leži na istoj ravni kao i Bermudski trougao i Egipatske piramide, odnosno između 27. i 28. paralele... Da li je zapravo ovaj dio planete Zemlje pogodno tlo za slijetanje tuđinske vrste, ili je to samo ono što čovjek još nije uspio da objasni ???

svasta je moguce...

Quote (bane)
a da postavite taj dokumentarac da gledam i ja ... bash me interesira to


i ja to hocu da gledam .... :D :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








345
poruka na forumu
17 143



post # 11 | 2013-08-09 , 5:13 PM



Ali nekako mi kroz glavu prolaze neka obećanja koja su mi ljudi davali. Ona koja nisu ispunjena i vjerovtno neće biti nikada. I pitam se da li sam ja nekada dao obećanje na koje sam zaboravio i nisam ga ispunio? Da li će to obećanje zaboljeti tog nekoga kada ga se prisjeti...


Forum » Opste diskusije » Misterije » Zona tišine ! (Zona del silencio !)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]