Page 1 of 11
Forum » Opste diskusije » Misterije » Sirene
Sirene

133
poruka na forumu
95 589

post # 1 | 2016-09-05 , 0:12 AM

Iz dubina mora vrebaju razna bića poznata i nepoznata. Neka odtih bića su nam na neki način draga, a neka ne. Sirene spadaju u nama draga morska
bića i ako one  ne postoje.

Sirene se opisuju na razne načine. Uglavnom ih opisuju pola ženapola riba ima dugu kosu i između prstiju plovne kožice. Ovaj opis se podudara i
sa opisom  stvorenja iz severnog Pacifikaumibohzu – sveštenik mora (tako ga zovu japanski hroničari).Da li sirene postoje ili ne?Pitanje je koje postavlјaju zbunjenimornari, naučnici, pisci i pesnici još od najranijih dana putovanja po moru. Istina je da  i sada o eri savremene opreme, podvodnih kamera i podmornica, nismo bliže odgovoru  - da li  sirene postoje ili ne?.

Jedno od verovanja je da neka morska bića mogu vremenom da mutirajuu nešto slično lјudima.  Jedan od tih morskihsisara je i morska krava koja je nekada davno živela na kopnu. Postoji mutacij kod
lјudi koja se zove sirenofilija odnosno bebama noge srastaju i izgledaju kao sirene.
Sve ovo bi bili dokazi da sirene ne postoje.Ali... uvek ima ono ali.
Šta raditi sa skeletima sirena koji su sačuvani?

Ljudi su oduvek bilifascinirani pričama, legendama i mitologijomvezanom za sirene,nagađanja  o stvarnim sirena i dalјe postoje.Ljudi su vekovima  u potrazi za pravim živim sirenama.  Najveću pažnju istraživača je privkao leš nečega za šta se smatrada je sirena. Mrtvo stvorenje je nađeno na plaži u Maleziji.

Još jedna mrtva sirena nađena na obalama tropskih mora.

Dok naučnici traže dokaze za postojanje ili nepostojanje sirena.Priče o njima i dalјe bude maštu svih.
Oni koji veruju u njih postavlјaju jako jednostavno pitanje. Priče o njima postoje
kod svih naroda koji žive na obalama mora i nema ih kod onih koji ne žive. Svi mitovi
ih isto opisuju skoro do tančina. Svi koji veruju u njih pitaju: Da li su one nekada
postojale i slobodno plivale morima jer nije moguće da svi narodi imaju iste priče
o njima. Ti narodi se nisu posećivali. Možda su postojale, možda i danas postoje samo se kriju od nasu morskim dubinama. Ko zna možda je ovo slika sa obala nekog tropskog ostrva.

Postojaleili ne one bude maštu vekovima unazad, a sigurno će to da radi i u budućnosti

Nisam najlepsa. Nisam najbolja. Nisam najpopularnija. Nisam kao druge.
Nisam ni izbliza savrsena. Nemam savrseno telo. Ima puno boljih od mene.
ALI TO SAM JA :)

BMW FREAK
1011
poruka na forumu
324 1066

post # 2 | 2016-09-05 , 0:21 AM

Ja konto razlicite sirene na autima lol lol  

Dobra tema atina :D Ja nebih mogao da odolim jednoj ovakvoj nema sanse :D

Poruku je menjao/la Fox1e® - Ponedeljak, 2016-09-05, 0:22 AM

My Steam Profile (from SteamDB)

521
poruka na forumu
1273 5148

post # 3 | 2016-09-05 , 0:23 AM

Svugdje se moze procitati nesto o tom mitu,dosta sam o njima procitala u Odiseji i u par pjesama.Uvijek su opisivane kao prelijepa bića sa divnim glasom kojim su odvlacile mornare u smrt.Smatram da je to jos jedna legenda ali mi je i dalje jako privlacna i dobra za citanje. :)
Bravo tetka :D gj

576
poruka na forumu
36 698

post # 4 | 2016-12-18 , 2:01 PM

Vidjao sam dosta klipova na yt,sad verovatno su svi montirani,ali ko će ga znati..

"The path of the righteous man is beset on all sides by the
inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in
the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of
darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost
children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious
anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know
my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee."

Marko

Zajebavam sistem
275
poruka na forumu
124 805

post # 5 | 2017-01-17 , 11:46 PM

I ja sam vidjao sirene. najvise u Piratima sa Kariba i vampirskim Dnevnicima, i po onome sto sam video, lepe su samo spolja, iznutra su djavoli. :D Pa cekaj, ne razlikuje se nista od ostalih zena, samo sto mogu da disu pod vodim i imaju seksi peraja. :D

Muškarac može zaboraviti gde je parkirao auto, pa čak i gde živi, ali nikada ne može zaboraviti oralni seks bez obzira koliko on loš bio.

Forum » Opste diskusije » Misterije » Sirene
Page 1 of 11
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]