• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Tolerancija i ljubav
Tolerancija i ljubav






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-12-28 , 1:15 PM

Sta mislite da li su postojanije veze koje se zasnivaju na toleranciji ili cistoj ljubavi?
Kazu da su poverenje i kompromis stub svih odnosa koji dugo traju..
Po meni mozda samo prijateljskih , i da ljubavi- ili ima ili nema .. I napokon ne mogu se praviti kompromisi posle npr prevare , razocarenja u partnera .. Tu samo ljubav tj osecanja mogu da vrate sve na staro..
Da li ljubav dovoljna?
Ili je vaznija tolerancija?










718
poruka na forumu
55 286



post # 2 | 2012-12-28 , 3:21 PM

(Dusomoja)
Da li ljubav dovoljna?
Ili je vaznija tolerancija?

svaki medjuljudski odnos je zasnovan na medjusobnom postovanju, kompromis je neophodan za uspesnu vezu/brak, moj brak je zasnovan na medjusobnom poverenu i postovanju.
da ne spavamo u istom krevetu mogao bi da se vidi kao prijateljski odnos dve jedinke, zato Dusomoja nemoj se pitati da li postoji, jer ocigledno postoji samo ga zivi, nadji coveka koji zeli isto to i zivi ga
mnoge sam zabe poljubio ali nikada nisam odustao od princeze, pa sam nastavio da cmacem zabe


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








1641
poruka na forumu
171 425



post # 3 | 2012-12-28 , 10:30 PM

Potpisujem i pecatiram








421
poruka na forumu
65 124



post # 4 | 2012-12-28 , 11:03 PM

Dusomoja, nadam se da si odavno shvatila da gde nema tolerancije nema ni ljubavi.
To niko ne treba da ti kaze. To je nesto normalno i nadasve logicno.








308
poruka na forumu
349 1445



post # 5 | 2012-12-29 , 6:02 PM

Na pocetku je uvek prisutna ljubav. Ali ako ta veza traje i se dogradi, npr. vencanje, ljubav se polako gasi. Tada se shvati da ljubav nije sve u zivotu, jer svaki ima svoje mane, i zato primis takvog coveka kakav je. Tu nastupaju medsebojni razgovori i odredjena tolerancija prema postupaka tog čoveka. I oni koji to znaju da odrade, njihove veze traju dugo. Oni koji ne umiru sami. ;) da


Previse znam zato previse patim
Video sam svasta pa sa prestao da cudim se








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2014-04-20 , 0:31 AM

Ljubav je mnogo vazna ali ako nema razuma,tolerancije,poverenja onda se ta ljubav gubi i dolazi do pucanja svega.










2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 7 | 2014-04-20 , 2:13 PM

bez ljubavi sve to i nema nekog velikog smisla po meni ali u vezi je veoma vazna i tolerancija i razumevanje da nismo svi isti i da partner ima neke svoje stvari koje nama mogu ili ne mogu biti razumljive :D

znaci ljubav obavezna ali uz pravilnu dozu tolerancije i razumevanja :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Tolerancija i ljubav
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]