Page 1 of 11
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ko nas i zašto privlači ???
Ko nas i zašto privlači ???

6618
poruka na forumu
2784 8145

post # 1 | 2014-06-12 , 2:28 PM

Da li vas više privlače visoke,plavuše , crnke, brinete
sa dugim nogama i ogromnim grudima ili djevojke koje su
prosječnog izgleda i sa "manama" ?

Da li vas vise privlaci visoki,plavi,smedji ili crni momci sa misicima ..
ili obicni prosjecnog izgleda i sa "manama"?

Šta mislite,s kojim/om bi seks bio bolji ? Zašto ?
Da li je jebozovnost i privlačnost u tijelu ili na tijelu ? brows2
Šta nas to uopšte čini privlačnim ?
Šta je glavno što kod vas presudi da li ćete spavati sa nekom djevojkom/momkom ili ne ? :D

Ja volim jesti. I volim spavati. Zato, ako ti dam svoju hranu ili ti šaljem poruke
kasno navečer, znaj da si posebna osoba u mom životu.

11913
poruka na forumu
3116 5475

post # 2 | 2014-06-12 , 9:35 PM

Sex nije predmet niti stvar koju mozemo ocenuti po boi kose ili visini partnera :)
Nemam odredjenog muskarca za kojem mogu reci takav i ni jedan vise ne to je vise ono neko me zaslepi
necim posebnim a najlepse je ako me zaslepi karakterom srcem i onim sto mi pokazuje.

Dich ersetzt keiner.
Niemand.
Niemalz.

Impi

2482
poruka na forumu
2319 13951

post # 3 | 2014-06-12 , 10:56 PM

mene privlace oci , kosa i inteligencija zaitrigrira mi mastu dok se na zgodnocu sam dopaljujem :p :p :p a da je metnem na na na na .. ovaj krevet izgleda hemija je presudna

6618
poruka na forumu
2784 8145

post # 4 | 2014-06-13 , 1:25 AM

Svi mi imamo taj svoj neki tip muskarca za kojeg cemo reci grrr .. :D pa je ... al na kraju uvijek dobijem drugo nesto mimo toga:
Evo recimo mene privlaci, visok,crn, da kad ga zagrlim imam sta da zagrlim, ima ljepe bijele zube, kad se nasmije,
tamnim teno, normalno da je pametan(donekle) .. :D

a sto kaze Impi da li bi ja sa njim na na na na ... e too pa sad ... :)

Ja volim jesti. I volim spavati. Zato, ako ti dam svoju hranu ili ti šaljem poruke
kasno navečer, znaj da si posebna osoba u mom životu.

surla

10
poruka na forumu
0 0

post # 5 | 2014-06-13 , 11:00 AM

Mene privlače plavuše najviše, bar na prvi pogled. Lep osmeh i duga kosa takođe. No, stvarno ništa od toga nije bitno ukoliko se mi ne možemo družiti i uživati u društvu jedno drugog.

3442
poruka na forumu
2566 5061

post # 6 | 2014-06-14 , 0:57 AM

nemam neki poseban tip devojke niti mora da bude lepotica dovoljno je da izgleda normalno i bude normalna da
nemogu ni da objasnim sad zasto me uopste i privuce obicno mi se dopadaju devojke koje su dobre u dusi iskreno :)

svet je u rukama onih koji imaju hrabrosti da sanjaju i da zive svoje snove

Vita

505
poruka na forumu
54 246

post # 7 | 2014-06-14 , 3:37 PM

Prema mojim dosadšnjim statističkim podatcima više me privlače smeđokosi i crnokosi momci.
Ne volim ulickane tipove (dakle šminkere). Najdraži su mi jednostavni momci sa smislom za humor i onim nekim pogledom u očima.

I am old enough to know only too well my good and bad qualities, which were often one in the same.

388
poruka na forumu
197 1136

post # 8 | 2014-06-14 , 4:05 PM

Mene privlace visoki momci, tj. visi od mene. Da bi me privukao momak mora da ima lepe oci, osmeh. A da mora imati kliker, glupe momke ne podnosim, nafurane.
Quote LAstrumfi ()
Šta mislite,s kojim/om bi seks bio bolji ? Zašto ?
Da li je jebozovnost i privlačnost u tijelu ili na tijelu ?
Šta nas to uopšte čini privlačnim ?
Šta je glavno što kod vas presudi da li ćete spavati sa nekom djevojkom/momkom ili ne ?

Sex nemora da zavisi od toga kako osoba izgleda, ako mi se svidja sex ce biti dobar.
Privlacnost pa sad neznam. U pocetku privlacnost je na telu, privuce me izgled, ali ako je momak priglup i nema sa cime da potkrepi tu firicku privlacnost, onda nema svrhe od lepote kad je glava suplja. lol
E sad, sarm, harizma.
Pa hemija ili osecanja koja osecam prema njemu.

Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.
Volim te Filipe i Ivane, jako puno.

3442
poruka na forumu
2566 5061

post # 9 | 2014-07-07 , 12:12 PM

lepa kosa....... osmeh i skladna figura ali mora biti pre svega ok osoba da :D

svet je u rukama onih koji imaju hrabrosti da sanjaju i da zive svoje snove

Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ko nas i zašto privlači ???
Page 1 of 11
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]