• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kad te neko spomene
Kad te neko spomene






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2014-06-30 , 1:34 PM

Da li vam se nekad desilo da šutiš kad vas neko nešto upita? Ne iz inata ili što nemte šta reći, ili to ne znate reći... Naprosto, strah vas da ćete, ako samo počnete, ... zaplakati i nećete moći stati. Pricati o njemu ili njoj a nebi da pomisle ono sto bi se videlo u tvoim ocima.

Ne dam bolu da me slomi
ne dam suza da mi krene
kada neko, kada neko
ime ti spomene










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 2 | 2014-06-30 , 7:01 PM

Quote Dusomoja ()
Da li vam se nekad desilo da šutiš kad vas neko nešto upita? Ne iz inata ili što nemte šta reći, ili to ne znate reći... Naprosto, strah vas da ćete, ako samo počnete, ... zaplakati i nećete moći stati. Pricati o njemu ili njoj a nebi da pomisle ono sto bi se videlo u tvoim ocima.


Desi mi se too.. Al ne da kad pocnem da pricam da cu da zaplacem.. zavisi o kome je rijec, nekad ozbiljno <_< , al da cu da placem ne!!
Bude tesko, nesto kad da te presijeca po sredini tijela :)
Kad mi neko spomene posebno jednu
osobu .. meni se kez pojavi .. tako da ne moram nista ni da kazem.. :D
Nekad samo uputim samo pogled... nekad se zarumenim auuuuccc... i te kakoo ;)
I kad taj neko naprosto prica o tom nekom ... ja na kraju moram da puknem u smijeh .. :D
Nekad me neke stvar, pjesme, sitnice , posjete ne nekoga.. :p


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 3 | 2014-07-01 , 1:34 AM

Quote Dusomoja ()
Da li vam se nekad desilo da šutiš kad vas neko nešto upita? Ne iz inata ili što nemte šta reći, ili to ne znate reći... Naprosto, strah vas da ćete, ako samo počnete, ... zaplakati i nećete moći stati. Pricati o njemu ili njoj a nebi da pomisle ono sto bi se videlo u tvoim ocima.

Slabo me pitaju jer ne mogu da svare da se desilo to sto se desilo :D :p lol lol
Ali kada ga samo neko spomene :) zadrhtim.... :)
Kada nije tu...tesko jeste ali ne placem :) znam da to ne bi volio :)








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2014-07-06 , 4:29 PM

Eto meni je jedan korisnik :p nekoga spomenu nekii dan ... i ja sad se sva od nervoze neke ... nesto me kopka zanima me ..
nestooo ... uhhh ... sta mi uradi .. a tamn mislila sam da je to malo "nestalo" :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2016-02-08 , 9:26 AM

Desavalo se ali sam umela da preokrenem temu ali eto dodju dani kao sto je bilo u dezembru pitala me ona moja ludaca Majo sta se desilo sa ?? prvo umalo se nisam posula colom po belim hlacama a drugo mislila sam da je nestao iz mene ali hmmm...
Ocigledno je da nije... jer su u sekundi suze pojavile u mojim ocima a ona ma Majo da li sam nesto lose rekla sta ti je itd...
I tako rec po rec sve sam joj ispricala da bi na kraju rekla pa ti si luda majkemi :D Zasto si tako postupila zasto si to uradila
Sve je meni jasno ali eto tako je kako je....
Neznamo nikad sta nas sutra ceka i sta nam je sudjeno ako sam ja isla protiv sudbine valjda cu uvideti i to .








BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 6 | 2016-02-08 , 5:57 PM

Dobar sam sto se tice u potiskivanju emocija nekada i sakrivanju toga, tako kada me neko pita za nekoga, obicno igram na hladno, al u sebi duboko, drago mi je, nasmijem se, pozelim da vidim cak tu osobu, da je pitam kako je, ali nikada to ne pokazujem.










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2016-04-27 , 8:05 AM





Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kad te neko spomene
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]