Page 1 of 11
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » I dalje on/ona u glavi
I dalje on/ona u glavi

11913
poruka na forumu
3116 5475

post # 1 | 2016-09-23 , 12:25 PM

Bio jednom jedan par :D

Nakon prekida veze sledi ono, tuga, gorcina, kajanje ili olaksanje.
E onda krecemo u novu vezu gde je sve super jednostavno nemate na sto da se zalite osim na samog sebe na svoje misli u kojima uvek iznova pronalazite bas onu osobu sa kojom ste raskinuli ili on s vama.

Koliko god se trudili taj trag je dubok i nikako da ga se resite tj da se resite tih misli o toj/m osobi.
Zasto se vrzma po vasoj glavi sta to treba da znaci a u sebi vrlo dobro znate da vas dvoje nemozete opstati kao par jer je medju vama mnogo prepreka.

I tako su ziveli do kraja zivota :D

Dich ersetzt keiner.
Niemand.
Niemalz.

BMW FREAK
932
poruka na forumu
301 1016

post # 2 | 2016-09-23 , 1:18 PM

E majo majo, ona mi je u glavi svaki dan lol   lol   lol

MAJOR LAZER

6635
poruka na forumu
2784 8160

post # 3 | 2016-09-23 , 2:18 PM

Quote Dusomoja ()
E onda krecemo u novu vezu gde je sve super jednostavno nemate na sto da se zalite osim na samog sebe na svoje misli u kojima uvek iznova pronalazite bas onu osobu sa kojom ste raskinuli ili on s vama.
e onda je budala covjek kad moram tako da kazem kad se vraca na proslost stalno :) kratko i jasno!!
WTF kreno u novu vezu a misli na bivis ... STO bi se reko : gOn to od sebe :D

Poruku je menjao/la LAstrumfi - Ponedeljak, 2016-09-26, 2:17 PM

Ja volim jesti. I volim spavati. Zato, ako ti dam svoju hranu ili ti šaljem poruke
kasno navečer, znaj da si posebna osoba u mom životu.

Marko

Zajebavam sistem
142
poruka na forumu
54 353

post # 4 | 2016-09-26 , 1:28 PM

Ne volim da pricam o osecanjima, al je prilicno zajebano kad na sadasnjoj devojci osetis parfem koji te podseca na bivsu, koja je toliko dobro pusila, i evo, 3 dana je ne izbacam iz glave. Al da mislim na nju da padam u depresiju i ostalo, to nikako. :D

Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » I dalje on/ona u glavi
Page 1 of 11
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]