Forum » Info » Info Centar » Predlozi, pohvale, kritike.... (Iznesite svoje misljenje)
Predlozi, pohvale, kritike....






131
poruka na forumu
53 225



post # 286 | 2013-07-26 , 11:37 AM

Super sajt ,i vrlo ste exspeditivni ,nema zamerki


PARTIZAN FOREVER








1
poruka na forumu
0 0



post # 287 | 2013-08-03 , 5:21 AM

Najbolji sajt!! Zelim samo da predlozim da ubacite serije: The Carrie diaries, Girls, Ugly Betty. leti


ena








119
poruka na forumu
15 180



post # 288 | 2013-08-04 , 3:57 AM

Sajt je odlican, nema previse pop-up ova i reklama sto izludjuje posetioce, tako da to je sasvim ok, zaista sve pohvale, ali nesto sto mi jako smeta, verujem da nisam jedini to je sledece.

Filmovi su tako lose sortirani po zanrovima da to nije normalno. Pojedini filmovi se nalaze u svim zanrvima i ako nemaju veze sa vezom. Malo pre da gledam jedan film koji je navodno "Komedija" i onda shvatim da film nema ni veze sa komedijom, kasnije kako sam trazio da gledam filmove, shvatim da je taj isti film stavljen i u "S.F" i u "HOROR" i u "KOMEDIJU" a film je cista romanticna drma, nema ni veze sa hororom ili s.f-iem, pa ni sa komedijom.

Primetio sam da su dosta filmova tako sortirani. Tako da eto zamolio bih urednike malo da obrate paznju kada stavljuju filmove po kategorijama, nemojte stiklirati sve kategorije. inace sve ostalo je za svaku pohvalu


Poruku je menjao/la MolderFBI - Nedelja, 2013-08-04, 4:00 AM








196
poruka na forumu
17 310



post # 289 | 2013-08-05 , 4:44 AM

Svaka cast za sajt, sve pohvale timu koji ga odrzava. Slazem se sa komentarom iznad sto se tice organizacije filmova. Zeleo bih da predlozim nesto, ako je moguce. Da se mogu pretrazivati filmovi po glumcima - dosta je efikasno za one koji ne znaju naziv filma, a znaju radnju i glavnog glumca. Npr, upisete Vin Diesel - i izadju svi njegovi filmovi. Da li mislite da je to dobra i izvodljiva ideja :D ?








why so serious?
336
poruka na forumu
157 1941



post # 290 | 2013-08-05 , 9:00 AM

Quote (Sage)
Svaka cast za sajt, sve pohvale timu koji ga odrzava. Slazem se sa komentarom iznad sto se tice organizacije filmova. Zeleo bih da predlozim nesto, ako je moguce. Da se mogu pretrazivati filmovi po glumcima - dosta je efikasno za one koji ne znaju naziv filma, a znaju radnju i glavnog glumca. Npr, upisete Vin Diesel - i izadju svi njegovi filmovi. Da li mislite da je to dobra i izvodljiva ideja ?

Zato postoji imdb,nema potrebe sad da ga kompikujemo na sajtu postoji nesto vise od 6000 filmova tako da ces uvek pronaci nesto zanimljivo...odes na imdb nadjes i trazis ovde.. ;)










2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 291 | 2013-08-07 , 10:14 AM

Quote (MolderFBI)
Filmovi su tako lose sortirani po zanrovima da to nije normalno. Pojedini filmovi se nalaze u svim zanrvima i ako nemaju veze sa vezom. Malo pre da gledam jedan film koji je navodno "Komedija" i onda shvatim da film nema ni veze sa komedijom, kasnije kako sam trazio da gledam filmove, shvatim da je taj isti film stavljen i u "S.F" i u "HOROR" i u "KOMEDIJU" a film je cista romanticna drma, nema ni veze sa hororom ili s.f-iem, pa ni sa komedijom.


Hvala sto si ukazao na tu gresku :) Kategorije se uglavnom uzimaju sa IMDB-a radi lakse pretrage :) Nekad se desi da na Imdb-u pise neka kategorija koju mi ovde nemamo , a da bi je sortirali moramo je smestiti u neku srodnu :) Elem znam da nema mnogo veze sa tim gore sto si ti napomenuo, ali obicno se provere kategorije pre nego sto se uradnicima odobre filmovi :) Moguce je da se potkrade nekiii filmic ali ne zameri ;)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️





  AiM



86
poruka na forumu
78 1059



post # 292 | 2013-08-13 , 4:57 AM

Najbolji sajt! gj


Jedi šta god želiš i ako ti neko pokuša prigovoriti zbog tvoje težine, pojedi i njega.








387
poruka na forumu
34 201



post # 293 | 2013-08-25 , 7:07 PM

ja sam htela da pitam da li je izvodljivo da postavite nemacke filmove,svakakvih zanrova,sto vise,to bolje? :)
inace,ja sam dugo ovde i od mene samo pohvale :) da cao


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 294 | 2013-08-25 , 7:32 PM

tatjana73, Naravno da je moguće :-) hajde pokušaću naći neke ukoliko ima prevoda za njix,ako imaš neke posebne želje piši mi u pp :*


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








387
poruka na forumu
34 201



post # 295 | 2013-08-25 , 8:43 PM

majce_bg, hvala ti pospana


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 296 | 2013-08-25 , 10:09 PM

Quote (tatjana73)
majce_bg, hvala ti


Nema na cemu draga uvek :) sibaj ako naidjes na neke ideje :) :*


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 297 | 2013-08-25 , 10:33 PM

Ja bih predlozio da se promene ili dodaju jos neki smajlici. Ako smem?
Jer smo iz pocetka menjali ili dodavali nove. :) Ovi su stvarno dobri, ali ja predlazem da se doda bar jos neki novi. :)


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 298 | 2013-08-26 , 2:56 PM

Macor, Skoro sam postavio-predlozio 50 novih smajlica u razmatranje, pa ako se neki bude svideo Adminu mozda i postavi, videcemo. :) A ako i ne bude noviteta, dobro je i ovako... "Life must go on". :D ziveli


Poruku je menjao/la G@le - Ponedeljak, 2013-08-26, 2:57 PM



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.





  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 299 | 2013-08-26 , 4:51 PM

Od mene samo pohvale :D pospana


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥





  MrA



41
poruka na forumu
4 14



post # 300 | 2013-09-25 , 11:07 PM

Nisam neki veliki "forumas" tek sam poceo da ga koristim, uglavnom sam bio zauzet gledanjem filmova ;) , sve pohvale od mene.
PS: ovo mi bode oci od prvog dana:


No nije smak sveta, prezivecu :)


Forum » Info » Info Centar » Predlozi, pohvale, kritike.... (Iznesite svoje misljenje)
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]