Forum » Info » Info Centar » Predlozi, pohvale, kritike.... (Iznesite svoje misljenje)
Predlozi, pohvale, kritike....



  House



18
poruka na forumu
0 13



post # 316 | 2014-02-13 , 6:11 PM

Nadam se da nisam jedini kome se ovo pojavljivalo, te da ću moći riješiti, no problem je u tome što kada otvorim bilo koju sekciju prikaže popup kako imam novu poruku, što nije slučaj, kao što možete vidjeti na slici.

http://img811.imageshack.us/img811/1005/hh55.png

Dalje, kada pokušam zatvoriti Obavještenje koje mi se nalazi u desnom donjem kutu, ono mi se pri ponovnom refreshu stranice pojavi. Želio bih to maknuti ukoliko je moguće, ili ga pak smanjiti, jer imam rezoluciju (1366x768) na kojoj se to osjetno primijeti.

Imam par prijedloga što se tiče samog foruma, te se nadam da ćete ih barem osmotriti.

- Legendu foruma napraviti clickable, tj. kada kliknemo na određenu grupu korisnika da nam izlista sve članove te grupe.
- Povećati barem malo veličinu avatara koju možemo upload, da ne moramo svaki put resizeati.
- Pokušati povećati kvalitetu slike avatara pri postanju, jer su dosta pikselasti, barem moj. Isto tako i na profilu.
- Povećati dimenziju potpisa kako bi barem normalan gif mogao normalno stati.
- Izmijeniti copyright ( http://i.imgur.com/bEQtNrh.png ) - dosta upada u oči onima koji su perfekcionisti, haha. Mala stvar, no opet značajna.

Hvala na čitanju i nadam se da ćete uvažiti barem jedan prijedlog.


Expecting the world to treat you fairly because you’re an honest person is like expecting the bull not to charge you because you’re a vegetarian.








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 317 | 2014-02-13 , 11:51 PM

House, Sto se tice iove slike koje si poslao , iako ti pise nula, a crveni se ipak klikni na to . Zasto ? Zato sto koliko ja vidim jedan od urednika ti je povecao reputaciju , a ja to vidim ovde http://prntscr.com/2s75x1 gde ti pise 10+ :)

Moguce je da je to ta crvena poruka koja blinka, jer poklone i reputacije zna da zavede tako da pise da imas (0) , a u stvari imas eto ili poklon ili reputaciju :)

Quote House ()
Dalje, kada pokušam zatvoriti Obavještenje koje mi se nalazi u desnom donjem kutu, ono mi se pri ponovnom refreshu stranice pojavi. Želio bih to maknuti ukoliko je moguće, ili ga pak smanjiti, jer imam rezoluciju (1366x768) na kojoj se to osjetno primijeti.


Sto se tice tog obavestenja, ono je postavljeno tu da pomogne korisnicima , da rese problem sa javom , da bi mogli da gledaju normalno sadrzaj,i stajace tu jos par dana , pa ce sef skloniti. To je inace postavljeno da ne bi svi korisnici masovno zapitkivali , a zasto im ne radi, a kako i slicno u prostoru za komentarisanje sadrzaja ispod videa. Mogu ti reci , i mene dosta izludjuje, ali veruj mi kad navale korisnici sa pitanjima , onda je jos gore :D Ovako makar imas da ih uputis kako i sta da urade.

Quote House ()
Imam par prijedloga što se tiče samog foruma, te se nadam da ćete ih barem osmotriti.

- Legendu foruma napraviti clickable, tj. kada kliknemo na određenu grupu korisnika da nam izlista sve članove te grupe.
- Povećati barem malo veličinu avatara koju možemo upload, da ne moramo svaki put resizeati.
- Pokušati povećati kvalitetu slike avatara pri postanju, jer su dosta pikselasti, barem moj. Isto tako i na profilu.
- Povećati dimenziju potpisa kako bi barem normalan gif mogao normalno stati.
- Izmijeniti copyright ( http://i.imgur.com/bEQtNrh.png ) - dosta upada u oči onima koji su perfekcionisti, haha. Mala stvar, no opet značajna.

Hvala na čitanju i nadam se da ćete uvažiti barem jedan prijedlog.


Sto se tice ovih predloga, to je vec u nadleznosti sefa ,tako da se nadam da ce procitati ovo i razmisliti sta je korisno i izvodljivo :) Hvala tebi na predlozima i interesovanju za forum ruza


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








1
poruka na forumu
0 0



post # 318 | 2014-02-17 , 4:35 AM

Pozdrav,

Želim reći da je sajt ooooodličan! :D :D Puno sam serija pogledala, admini vrlo pristupačni i brzo rješavaju probleme! Svaka čast! :)
No, da Vas ne hvalim samo :p tu sam i zbog par prijedloga serija koje nemate na sajtu.. Melissa and Joey, Hope and Faith pa se nadam da će uskoro doći i one na red! ;)








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 319 | 2014-02-17 , 4:55 AM

Quote Sara112matt ()
No, da Vas ne hvalim samo tu sam i zbog par prijedloga serija koje nemate na sajtu.. Melissa and Joey, Hope and Faith pa se nadam da će uskoro doći i one na red!


Nije ovo mesto za predloge serije , ali pošto si nas pohvalila ajd oprostićemo ti ovaj put samo hehe

Elem što se tiče serija uzete su u obzir, ali trenutno su svi članovi administracije zauzeti , pa čim se neki oslobodi videćemo nešto da uklopimo, samo ti ne možemo obećati vremenski tačno u dan kad će to biti :)

ruza


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








246
poruka na forumu
78 175



post # 320 | 2014-02-28 , 9:13 PM

U pocetku sam se malo uplasila čitajuci stroga pravila ali sad vidim da nije bilo razloga. Naucila sam gde se šta sme pisati i posle 12 dana se osećam bas dobrodosla.
Sve pohvale prijatelji

Added (2014-02-28, 7:13 PM)
---------------------------------------------
Mozda smajlije ne koristim bas najbolje ali i tu sam na dobrom putu :)









2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 321 | 2014-02-28 , 11:26 PM

Quote Otilija ()
U pocetku sam se malo uplasila čitajuci stroga pravila ali sad vidim da nije bilo razloga. Naucila sam gde se šta sme pisati i posle 12 dana se osećam bas dobrodosla.
Sve pohvale
Added (2014-02-28, 7:13 PM)
---------------------------------------------
Mozda smajlije ne koristim bas najbolje ali i tu sam na dobrom putu


Nisu pravila stroga :D Mi to kažemo samo zbog vas jer pitaćete nešto možda na pogrešnom mestu pa niko od nas neće videti i onda nećemo moći da budemo ažurni u odgovoru.

Meni se čini da si se fino odomaćila prijatelji ziveli


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








1
poruka na forumu
1 4



post # 322 | 2014-03-01 , 4:38 AM

Pretpostavljam da sam omasio thread, ali nije ni bitno, pise u naslovu pohvale i kritike...
Sto se tice samog sajta, extra je, na fazon ******** koji vise ne radi, isti sadrzaj je u pitanju kao i sam dizajn odnosno izgled sajta, pa se moze doci do zakljucka da iste osobe vode i ovaj sajt..U svakom slucaju sve pohvale. Imam jednu kritiku vezanu za seriju koju pratim "Being Human" sajt kasni jedno 5 epizoda odnosno 5 nedelja..Nekako mi je malo verovatno da 5 nedelja i za 5 novih epizoda nije izasao nijedan titl sto i predstavlja jedini problem kod ovakvih sajtova. Ako bi neko moga da mi odgovori u cemu je problem, zbog cega je doslo do zastoja i kada moze da se ocekuje redovno azuriranje epizoda?





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 323 | 2014-03-01 , 4:47 AM

Mare021, ti da li verujes ili ne je tvoja stvar ali epizode nisu prevedene i mi sa prevodom nemamo nista. Ako ih prevodioci ne prevedu nece ni biti na sajtu samim tim odgovor na tvoje pitanje je bice kad se prevede, a kada ce ne znamo. Nije se samo jednom desilo da odustanu od prevodjenja vec X puta. :)

Ukoliko ne mozes da cekas sve dalje prituzbe uputi prevodiocima na sajtovima za prevode ( ili gledaj bez prevoda ). :)

Takodje mi nemamo nista s gore pomenutim sajtom. :)








108
poruka na forumu
35 310



post # 324 | 2014-03-11 , 0:35 AM

Kako bi bilo da u delu za serije otvorimo podforum za anime meni nije problem da ga uredjujem mada priznajem bilo bi mi lakse kada bi nas bilo vise, samim ti i tema bi bila aktivnija. cao


Proleteri svih zemalja, ujedinite se.





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 325 | 2014-03-11 , 1:05 AM

Quote EdwardElric ()
Kako bi bilo da u delu za serije otvorimo podforum za anime meni nije problem da ga uredjujem mada priznajem bilo bi mi lakse kada bi nas bilo vise, samim ti i tema bi bila aktivnija.


Na zalost nema dovoljno aktivnih anime fanova da bi se otvorio poseban deo foruma za to. :)








108
poruka na forumu
35 310



post # 326 | 2014-03-12 , 10:52 PM

Bilo bi cool kad bi bilo manje reklama na sajtu :p


Poruku je menjao/la EdwardElric - Sreda, 2014-03-12, 10:52 PM


Proleteri svih zemalja, ujedinite se.





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 327 | 2014-03-12 , 11:04 PM

Quote EdwardElric ()
Bilo bi cool kad bi bilo manje reklama na sajtu


Bili bi cool kada bi svi vi placali pretplatu pa da ne moramo da drzimo reklame, ali mi se cini da nista od toga. :p








121
poruka na forumu
479 4165



post # 328 | 2014-03-13 , 1:57 AM

Mada nemam običaj da pišem na forumima, evo izuzetka, jer vi to zaslužujete :) Kada sam otkrila da postojite, oduševila sam se jer imate stvarno širok izbor i filmova i serija, raznih foruma, što nisam srela ni na jednom sajtu ovakvog tipa. Prvo što sam uočila, to je, da vam je prevod izvanredan! Drugo, da su administratori i moderatori veoma aktivni, što je za svaku pohvalu ruza Veoma lepo objašnjavate gde se šta nalazi, i ako sam nova na sajtu, nije mi trebalo dugo da se snadjem. Sve u svemu, bravo mladi ljudi za sve što radite ovde i nemam nikakvu zamerku gj


"Nije znanje znanje znati, već je znanje znanje dati" Jovan Jovanović Zmaj








3
poruka na forumu
0 0



post # 329 | 2014-03-25 , 1:20 AM

Predlazem da ubacite seriju Boardwalk empire,mnogo je dobra,i mislim da ce imati gledanost...Inace,cestitke za rad sajta,stvarno ste najbolji od svih! P.s. Kad ce Naruto,vec dugo ga nema?








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 330 | 2014-03-25 , 9:38 AM

mirbil, Nije ovo tema za potražnju serija :) Imaš posebnu temu za to "Predlozi za serije" . . :)

Svaki sadržaj koji se ubaci na sajt mora sadržati kvalitetan link i prevod. Prevode ne pravimo mi,već preuzimamo već gotove :) Osoba koja prevodi Naruta prestala je redovno da prevodi,zato i kasne ep kod nas. Dakle odgovor za svako pitanje tipa kad će nešto da izadje i zašto nije izašlo je : kad izadje prevod za to ruza


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️


Forum » Info » Info Centar » Predlozi, pohvale, kritike.... (Iznesite svoje misljenje)
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]