• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Info » Info Centar » Uputstvo za instalaciju Extensions-a (Dodatak pretraživaču kao zamena za javu...)
Uputstvo za instalaciju Extensions-a



  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 1 | 2015-08-10 , 11:40 PM

Čitaj pažljivo


Zbog ukidanja Jave na chrome i generalno problema sa njom neki serveri su u pokušaju da zaobiđu potrebu za javom omogućili upotrebu Extensions-a (iako je java u ovom trenutku još potrebna za mnoge servere).

U najjednostavnijem prevodu Extensions je mali programski dodatak (add-on) vašem pretraživaču (Chrome, Mozilla, Opera itd) koji
mu omogućuje da izvršava neki zadatak.

Svi dodatci se preuzimaju sa zvaničnih add-on sajtova svakog od pretraživača i samim tim su provereni.

Instalacija je veoma jednostavna i obavlja se u par klikova (dosta jednostavnije od jave i potrebno je odraditi samo jednom).

Uputstvo:

1) Ukoliko server zahteva instalaciju dodatka umesto jave to će da piše na playeru, na primer:



Samo kliknete na natpis na playeru i budete preusmereni na skidanje dodatka.

2) Pratite opis ispod slike:



1) Kliknete na naziv dodatka (automatski prepoznaje pretraživač i koji je dodatak potreban za njega) i bićete automatski preusmereni na zvaničnu stranicu za skidanje, u vrhu desne strane videćete opciju Install kliknete na to i čekate da završi (treba mu svega par sekundi).

2) Nakon instalacije dodatka kliknete na gkplugins-helper.js i otvori vam drugu stranicu gde odmah u vrhu imate opciju Install (na slici ispod koraka 2 imate prikazano tačno šta treba kliknuti, slika pokazuje pretraživač koji koristite automatski) kliknete na to, sačekajte par sekundi i to je to.

Nakon toga samo ponovo učitate stranicu sa sadržajem koji ste hteli da pustite i to je to. :)

Ukoliko želite odmah da odradite ovo možete samo da kliknete na ovaj link: http://gkplugins.com/extensions/ i pratite korake sa slike 2 i samim tim ne morate čekati da se pojavi zahtev na playeru.


Ispod imate i detaljan video tutorijal gde je prikazano kako se instalira na Chrome, Mozillu i Operu ukoliko vam ovo gore nije dovoljno jasno.



Fajlovi: 6700198.png (134.0 Kb) · 7815344.png (144.3 Kb)








1
poruka na forumu
0 -1



post # 2 | 2015-08-22 , 0:22 AM

probao sam sve ali ne ide pomoc





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 3 | 2015-08-22 , 0:36 AM

brnjo2000, pa jel tebi uopste trazi da instaliras extensions? Nije ovo resenje za bilo koji problem vec samo tamo gde ti na playeru pise da treba. :)








1
poruka na forumu
0 10



post # 4 | 2015-12-11 , 8:13 PM

Okej, pojma ja ne znam sto meni trazi da instaliram Extensions kad vec imam instalirano... O.o


Neki ljudi se ne smeju zato što su srećni Već se smeju zato što su jaki.








4
poruka na forumu
0 0



post # 5 | 2016-03-30 , 8:17 AM

Na cromu na HD mi ne izbaci ništa a kad kliknem na link ovo mi izbacuje http://vidbull.com/8f6wfjv7e3gl.html
File invalid or deleted..očistio sam i keš memoriju i deinstalirao i instalirao milion puta i dodatke i antivirusnu,nema šta nisam probao ali negde verovatno nešto propuštam...može pomoć?Nemogu ni na mozzili a jedino preko internet explorera me baci na drugi sajt ista ta epizoda ali bez prevoda








1
poruka na forumu
0 0



post # 6 | 2016-05-10 , 0:18 AM

Ne mogu da gledam Hawaii five-0 ?








1
poruka na forumu
0 0



post # 7 | 2016-05-14 , 5:59 PM

Imam isti problem kao inajko... Pomagajte! Unapred zahvalna... %)





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 8 | 2016-05-14 , 9:15 PM

Biljabiljab, jeste pokusali preko chrome ili drugog browsera? :)








1
poruka na forumu
0 0



post # 9 | 2016-11-19 , 9:36 PM

Znaci imam sve instalirano, i gledala sam vec par epizoda Greys Anatomy i odjednom kako udjem u stranicu gde su serije i odaberem neku redirektuje me na http://ww38.playhd.eu/temj4lw....Dc2YjZk
Kako da resim ovo i nastavim da gledam? Hvala!








1
poruka na forumu
0 0



post # 10 | 2016-11-28 , 5:01 AM

Postovanje.
Poceo sam da gledam Everybody Loves Raymond, nakon prve sezone trazi mi da instaliram Extensions.
Kada sam otisao na taj link, kaze da je error da taj sajt tj taj link vise ne postoji, probao sam druge epizode pomenute serije u na svakoj mi je sivo i trazi mi da instaliram to.
Ako moze neki konkretan odgovor sta da radim bio bih vam mnogo zahvalan.
Hvala unapred.


1911


Forum » Info » Info Centar » Uputstvo za instalaciju Extensions-a (Dodatak pretraživaču kao zamena za javu...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]