Page 1 of 11
Forum » Opste diskusije » Igre » World of Tanks (Igraci WoT-a)
World of Tanks

BMW FREAK
975
poruka na forumu
306 1046

post # 1 | 2015-07-28 , 6:27 AM

Ima li nekih igraca WoT-a?

Moj nick inace DreamsNeverDie

Koliko dugo igrate?
Da li vam se svidja igra?
I ako igrate kakve tenkove vozate?

:D

121
poruka na forumu
692 1165

post # 2 | 2016-02-26 , 5:37 PM

ako hoces virtuelni rat potrazi me XrayMan :P

igram je oko godinu dana i najbolji su mi medijum tenkovi pa onda hevi :)

Poruku je menjao/la G_A_R_I - Petak, 2016-02-26, 5:39 PM

Neke stvari ti jednostano promene zivot , promene sve , Al' ja gledam da ostanem isti , na kraju dana ono sto osecam , je jedino sto stvarno imam , Nije lako , al' znas da sam tu i kad nisam i da ces me vidjeti , makar samo kad zatvoris oci

BMW FREAK
975
poruka na forumu
306 1046

post # 3 | 2016-02-27 , 1:28 PM

Opa vidi te njega jest opremljen :D Ajde vidicu ovih dana, da skinem, imam peceva nekih, nisam igrao dugooo, pa mozda bacimo koju partiju ako si za :D mada ja bas nemam mnogo tenkova, nisam toliko ovisan o igri :D Ja sam vise Dota lik :D mada ni to nisam igrao dugo :D

121
poruka na forumu
692 1165

post # 4 | 2016-04-17 , 0:00 AM

Fox1e™ ma vazi poslao sam ti zahtev za prijateljsvto pa jednom kada odlucis navrati na platon ;)

Added (2016-04-16, 11:55 PM)
---------------------------------------------
Evo jos jedna slika iz moje garaze :P

$IMAGE1$

Added (2016-04-17, 0:00 AM)
---------------------------------------------

Neke stvari ti jednostano promene zivot , promene sve , Al' ja gledam da ostanem isti , na kraju dana ono sto osecam , je jedino sto stvarno imam , Nije lako , al' znas da sam tu i kad nisam i da ces me vidjeti , makar samo kad zatvoris oci

BMW FREAK
975
poruka na forumu
306 1046

post # 5 | 2016-04-18 , 10:02 PM

Oho lijepo si opremljen, jos u RED_S, opasan san si pravo :D pocecu i ja sad pomalo igrati, krajem ove sedmice, pa da bacimo koji vod red bi bio vec hahaha.

121
poruka na forumu
692 1165

post # 6 | 2016-04-20 , 4:45 PM

ako vec planiras da pocinjes onda pocinji sto pre jer je juce pocela mini kampanja osmice i dobija se tenk tear 8 i ako zelis mogu ti srediti jedan osredlji klan da odma udjes u njega. nebi ti bilo lose u njemu jer je regruter devojka :D :P

BMW FREAK
975
poruka na forumu
306 1046

post # 7 | 2016-04-20 , 9:47 PM

Opa, salji odma tmao preporuku na DreamsNeverDie, nek mi se javi brows hahahah ma daj neki klan mene izbacili iz mog ovog BAD-1 nisam igrao, pa vidi, ili neka me doda pa da popricamo ja i ona u 4 oka hahaha :D Ozb, jel valja sta klan, ne trazim nista, smao neke normalne jbg da nisu kreteni :D i da nema neke djece da mi skice po teamspeaku ako uopste koriste :D

540
poruka na forumu
17 539

post # 8 | 2016-12-18 , 1:47 PM

Igrao kratko pa prestao,inače slabo igram online igrice..

"The path of the righteous man is beset on all sides by the
inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in
the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of
darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost
children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious
anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know
my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee."

Forum » Opste diskusije » Igre » World of Tanks (Igraci WoT-a)
Page 1 of 11
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]