Page 1 of 11
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Ti si smiraj duse moje....
Ti si smiraj duse moje....

6622
poruka na forumu
2784 8145

post # 1 | 2014-06-02 , 9:26 PM

... hm, ne znam kako da pocnem a da svatite..
Mada mislim da je naslov teme dovoljno jasan ..

Da li je to osoba sa kojom jednostavno mozete da osjecate smireno.. kad vas sve iznervira.. kad vas vasa dusa zaboli..
Jednostavno .. ne morate sa tom osobom ni da pricate dovoljno vam je njezino/njegovo prisustvo da se osjecate bolje
lakse.. vedrije...

Ili je neki stih /citat pa ste u njemu vidjeli ono sto u Vama vec postoji!!

Ili nesto trece.

Ja volim jesti. I volim spavati. Zato, ako ti dam svoju hranu ili ti šaljem poruke
kasno navečer, znaj da si posebna osoba u mom životu.

11913
poruka na forumu
3116 5475

post # 2 | 2014-06-11 , 10:47 AM

Upravo tako kad bih cula njegov glas ili osmeh znao me je smiriti a da tocno i nezna o cemu je rec
sad znam ponekad evo kao danas zamisljam da cujem taj glas da se smirim jer mi treba jer me danas ceka nesto sto
ce mi tesko pasti.
Ja verujem da neke osobe u sebi imaju tu moc ako mogu to tako nazvati ili tu zicu u glasu koja smiruje ili one prave reci u pravo vreme nije bitno da li to pricateljica ili prijatelj ili decko i sta vec bitno je da deluje onaako kako bi trebalo a kod mene deluje. :)

Dich ersetzt keiner.
Niemand.
Niemalz.

388
poruka na forumu
197 1136

post # 3 | 2014-06-12 , 7:01 AM

Ja imam dve osobe, jedno m je drugarica koja recima moze da me smiri, a drugo je moj decko koji samo da prosaputa ljubavi, ja sam gotova.

Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.
Volim te Filipe i Ivane, jako puno.

6622
poruka na forumu
2784 8145

post # 4 | 2016-09-07 , 11:16 AM

:D

Poruku je menjao/la LAstrumfi - Sreda, 2016-09-07, 11:16 AM

Ja volim jesti. I volim spavati. Zato, ako ti dam svoju hranu ili ti šaljem poruke
kasno navečer, znaj da si posebna osoba u mom životu.

11913
poruka na forumu
3116 5475

post # 5 | 2016-09-21 , 10:08 AM

Pa danas mogu reci smoraj moje duse je najcesce samoca

U njoj pronalazim mir i licnu sebe a kad to pronadjem onda mi na um dolaze i te osobe Koje mi gode u bilo kojem pogledu u njihovom prisustvu dali to bilo licno ili samo pomisao na njih osecala sam taj mir i spokoj kao kad se pronadju dve srodne duse.

Dich ersetzt keiner.
Niemand.
Niemalz.

Forum » Razonoda » Upoznavanje » Ti si smiraj duse moje....
Page 1 of 11
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]