• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Da se predstavim...
Da se predstavim...




Serbia
56
poruka na forumu
0 20



post # 1 | 2016-01-22 , 12:19 PM

Posto nigde nisam video da ima tema gde se ljudi sa foruma predstavljaju, odlucio sam da otvorim novu temu...Pa eto, zovem se Aleksandar, zivim 10-tak km od Sapca, za koji mesec cu imati 19 godina...Pratim NCIS, NCIS:LA, CSI:MIAMI, Medium, Elementary i uglavnom serije na taj fazon. Pozdrav svima, nadam se da cemo se lepo druziti na forumu. :)





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 2 | 2016-01-22 , 6:57 PM

Acamrka27, dobrodosao, slobodno pokreni neke teme za diskusiju o stvarima koje pratis ili se ukljuci u postojece (ako imaju). ziveli






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 3 | 2016-01-22 , 11:14 PM

Pozdrav i dobrodosao! cao ziveli










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2016-02-02 , 10:51 AM

Acamrka27, Bila je ali bas ovako kao i tvoja svi su pojedinacno otvorali ;)
Dobro nam dosao nadam se bice ti ugodno i lepo ziveli
ja se zovem Maja ;) :D i starija sam od tebe Garant :D :D








Serbia
56
poruka na forumu
0 20



post # 5 | 2016-02-26 , 4:13 PM

Quote Dusomoja ()
Acamrka27, Bila je ali bas ovako kao i tvoja svi su pojedinacno otvorali ;)
Dobro nam dosao nadam se bice ti ugodno i lepo ziveli
ja se zovem Maja ;) :D i starija sam od tebe Garant :D :D


Tek sad vidim ovo...Hvala za informaciju...Drago mi je, Majo...Godine su samo broj, ne predstavljaju nikakav problem... :)








12
poruka na forumu
0 0



post # 6 | 2016-06-19 , 10:39 PM

Ko sam ja?
Dvadeset-pet godina pokušavam da saznam..
Neafirmisan, nedefinisan, nepredvidiv, inspirisan onime što vidim, o čemu i govorim na način na koji doživljavam..

Rođen u znaku Vodolije, 9. Februara, davne 91e. Grad Stara Pazova. U njemu više nisam, ali samo fizički. Voleću ga zauvek i ponositi se time odakle sam.

Ostao sam bezvredan i mračan u svetu sjaja i glamura, dosledan svojoj ideji, verovanju u sebe pa u Boga, odan svom svetu, u koji, da biste ušli, potrebno je mnogo više truda, kvaliteta i inata, u odnosu na prethodno pomenuti. Ali ste dobro došli.. Takav sam kakav sam. Nepoverljiv, dvoličan, namazan, i retko prema kome otvoren, jer malo ko to zaslužuje...

Ako ne razmišljamo isto, našminkaj se, I prošetaj.. Ne zaboravi ogledalce..samo, što dalje od mene i ove stranice..

Ne poznajemo se, prema tome, pisaću baš ono što želiš da pročitaš, ipak te je ovde dovela radoznalost, a zadržati te mogu samo ja..

Kada bih imao sve što nemam, znao sve što ne znam, bio bih ti zanimljiviji, ali ti meni ne.. Bavim se sobom, tj tobom.. Jer smo svi isti, iako ne ličimo.. Slobodno mogu reći da sam jako emotivna osoba, voleo sam, ili sam sanjao samo, patio sam, navikao da ne dobijem sve što poželim, naučio da se snađem. Naučio da se smejem, jer sam jako malo puta to uradio iskreno.. I onako te većina sluša dok pričaš, samo da bi ih nakon toga saslušao.. Zato ću ti pričati sve što želiš čuti, I saslušati uvek.. u bilo koje doba dana i noći.. Samo me ne pitaj zašto se zovem Drops..a ja ću svoje probleme i emocije sačuvati za papir..

Bog te jedini gleda u oči, u dušu.. Ostalima si, manje ili više zanimljiv samo.. Sve će na svoje doći, jer, kakve su ti misli, takav ti je život.. Sve što jako želiš, imaćeš, nebitno kada I gde.. Vreme je samo neki podatak.. Zato se ne usuđuj da me budiš, ne diraj me dok spavam. Možda su moji snovi zanimljiviji od tvog života..

Ne možeš me pridobiti, ne možeš me razumeti, i ne tražim da me razumeš, niti od tebe tražim da me voliš, meni je potrebna samo tvoja pažnja.. ostalo će doći samo od sebe..

Muzika je moj život, a rep samo način života.. Dozvoli mi da dišem.. Hvala..


DESNO ili LEVO








1
poruka na forumu
0 0



post # 7 | 2017-03-25 , 9:55 PM

Pre 4,5 godina sam visila ovde pod nikom
Ket
Upoznala tada ovde neke divne prijatelje koji su mi i dan danas pravi prijatelji
Nedostajao mi je forum i sajt
I pozelela da se vratim i vratila se
Ako je neko od starih clanova ovde a nismo bili u kontaktu a seca me se nek se javi


*svoja*








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2017-03-28 , 11:08 AM

Imam kratku crnu kosu da 
Pokvarene zube facepalm uzas
Mala sam samo 160cm ccc 
Udata i Imam 5 dece :D 
Ah da Imam 55g :o  lele 
Zvim na Ksovo da neko selo bez imena
Ne radim nigde kao zivim od socijalke cute  kao 

Eto

Ah da i zovem se Ktarina cao  smeh




Forum » Razonoda » Upoznavanje » Da se predstavim...
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]