• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Kad sam bio mali??? (...Mi mala djeca :p)
Kad sam bio mali???






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1 | 2016-06-22 , 10:49 PM

Dakle,ova teme je posvecena nasem djetinstvu :D
Ono kad smo bili mali klinci ...

Pišite ovdje sve sta ste radili kad ste bili mali?!
Da li ste imali neku tu svoju postapalicu ?
Neke rijeci da li ste ih izgovarali drugacije ... a ne njihov pravo znacenje ...
Da li ste bili neka svadjalica :p :brows2:
Plakali cesto,sakrivali se ... i sli...
piste slobodno ...

Ako zelite mozete staviti i neku svoju sliku kad ste bili mali :D


Poruku je menjao/la LAstrumfi - Sreda, 2016-06-22, 10:50 PM


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  raso

SimkePhotography
91
poruka na forumu
19 88



post # 2 | 2016-06-23 , 12:27 PM

Huh,miran,ćutljiv,stidljiv..Volio se uvjek sa starijima družiti..A tek kad sam prvi put sa možda 3 godine pobjegao od kuće kod komšije da se igram sa njegovom djecom a niko nije znao.. Jao kakve sam tada batine dobio lelee :D


:p :p :p


Fajlovi: 8043963.jpg (66.1 Kb)

Poruku je menjao/la raso - Cetvrtak, 2016-06-23, 12:28 PM








BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 3 | 2016-06-23 , 1:25 PM

Jao, keka, kako ubode temu, probudi mi sva sjecanja :p

E pa ovako...kao mali sam nazalost izgubio cuclu :p i naravno tih prvih posljeratnih godina nije bas ni imalo se vremena a ni para mnogo da se kupuju neke gluposti, pa tako i ja ostao bez cucle, desilo se to da sam poceo da sisam donju usnu kao mali, nazalost to mi je cak do skoro i bilo slucaj i dalje, pokusavam da se odviknem ozb zadnje 2-3 god haha.
A od malena, otkad sam dosao u Brcko, imao sam jednu drugaricu/simpatiju oduvijek, otkad znam za sebe znamo se, mnogo mnogo slika iz tog perioda i sa njom naravno(vecina je sa njom xD), potrudicu se da pronadjem neku sliku, pa da postavim, iako nismo bas u nekom kontaktu i dalje kad je sretnem, sav se uzbudim haha, moji i njeni roditelji su dosta bili blizi ranijih godina, medjutim svi znamo kako vrijeme ide, ljudi odose dalje i obaveze naravno...mi se odselili na drugu stranu oni na drugu i tako...
U sustini bio sam jako nestasan, nikad u kuci, imao sam psa kojeg sam mnogo volio, zvao se Garica :p bio je sav crn i malo je imao bijelog pod vratom, fenomen mi je bio kada se digne na dvije noge a ja se smijem, njegovoj batini lol lol lol lol
Definitivno sam imao jako lijepo i kvalitetno djetinjstvo, bez stresova, galame, nisam nikada bio prezahtjevan, jer kad sam bio mali nismo mnogo imali, tako da sam navikao da cjenim stvari koje dobijem, igracki i danas imam iz djetinjstva od cak 4-5 godine neke stare autice, koji nisu ni ogrebani, stari ferrari f40 na daljinski iz 2000 godine, koji i sada cak radi, nismo imali mnogo ali uvijek sam cuvao, tako da mogu da zahvalim svojim roditeljima samo na lijepo pruzenom djetinjstvu, i ja se nadam na dobrom odgoju hah. <3 :* :* :*

Auh, mozda sam cak malo i isfulao tamu, al ajde, Keka da cujem tebe :p :p :p ?










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2016-06-23 , 10:35 PM

raso, plavusooo :D ruza simplastican si bioo ko beba :D :p

Fox1e®, auu sta ti sve ispisa :D :p aj cekam tu sliku da te vidim i tvoju simpatiju :D
kAd JE ti stavis i ja stavljam svoju kad sam bila mala :D lol :lol:

E sad vako ...
ja sam bila lopovo dijete... ljudi moji ... kad sam bila mala stalo sam plakala ako me nisu ninali (ljuljali)
otaci mi je rekao da su ga ruke zaboljele . vise to radeci ..
Onda sam se znala sakriti po kuci .. i necu da se odazovem kad me zovu lol Boze ... kad mi pricaju umirem .. od smijeha ... lol :lol:
Vjecito sam padala .. i lomila ruke uganula .. lele i tako te stavri ...

A rucala sam flasu kad sam bila manja .. i stalo sam govorila gdje je moja šaša :p :p :p
i jedva su me odvojili od nje :D

Ima toga dosta ostavit cemo nesto za kasnije :D :p


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








829
poruka na forumu
588 3749



post # 5 | 2016-06-23 , 11:10 PM

Sjajna tema :)
E pa ovako.... Reci koje sam krivo izgovarao kao mali : manojez,kepac mlecke
cuclo sam flasicu do svoje 4 te godine :), dok mi baba nije bacila u kantu i dan danas joj nisam to oprostio :D....Bio sam mnogo nemirno dete tukli su me ko magarca, non stop sam pravio neke probleme,I svi su znali dok god je buka dreka i galama sve je u redu ,cim je tisina onda nesto nevalja (smisljam neko zlo ccc )... Ja i sestra smo imali drvene pregrade za igracke u jednoj pregradi su moje a u drugoj njene igracke,,,i tako ja jednog dana igrajuci se uvucem se u pregradu medju plisane igracke i na nesrecu zaspim ( a fala bogu spavam ko pravi, mogu me ukrasti sa sve krevetom i dan danas)A joj kakva je pometnja nastala keva vristi uplasila se zena da su me ukrali dok se ona spremala za posao, nema ko nije bio pozvan u pomoc na kraju i policija ..... Ajoj moje muke kad sam se probudio nisam seo na guzicu 3 dana :D sad kad se setim lol :lol:
Mnogo srecno detinjstvo nikad kuci od jutra do mraka jeo gde stignem jurili me po kraju da me nahrane babe, drugara i drugarica mali milion mnogo lep o detinjstvo


Fajlovi: 3479150.jpg (67.7 Kb) · 5206569.jpg (82.5 Kb)

Poruku je menjao/la KISSME - Cetvrtak, 2016-06-23, 11:21 PM


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 6 | 2016-06-23 , 11:53 PM

Hmmmm. :D
Eh pa da pocnem. Prvu godinu dana, beba kao beba ali ja sam ( kazu) bila bas mirna.Svi su pitali mamu jel' ti ovo djete zivo. :D
Sa dvije godine ( kod bake kuci) sam nesto cackala oko peci (smederevac) i pojela komadic neke stare prljave krpe. : lele: Bila u bolnici mjesec dana.Znam da sam ribacom cetkom ' cesljala' tatu i dedu. lol Bjezala sam od svoje seke i brata nisam ih podnosila. lol Baka me vezala za drvo u basti kad vise nije mogla da me obuzda. :D
Kako sam rasla bila sam sve gora i gora. :D Sa nekih 5-6 god.nikad me kuci nije bilo.Odem ujutru i nema me do navece. lol Kakvo jelo kakvo pice, znam ako udjem nema opet vani. XdKomsinici do mene ubacivala kamencice kroz prozor. :lol:
Sa djecacima postavljala kontejnere na sred ulice, zvonila ljudima na vrata. :lol:
Tukla se, radila zijane svakakve.Imala i simpatiju, ali u njegovoj blizini sam se ponasala kao prava divljakusa. :D Sjecam se da mi je rekao da sam ' majmunica' pa sam ga mlatnula reketom dole. lol Kasnije smo 8 godina skole proveli u istom razredu, istoj klupi.
Kad sam trebala da se upisem u skolu pitala sam tatu kaki li uciteljica. : lol: lol Zasto, pojma nemam. :lol:
Ima tu jos svasta. :D
Uglavnom iz prilozenog se vidi da sam bila bas opiceno djete. :D Kamo srece da se mogu vratit bar na jedan dan. :)


Poruku je menjao/la wide-awake - Petak, 2016-06-24, 0:02 AM





  raso

SimkePhotography
91
poruka na forumu
19 88



post # 7 | 2016-06-24 , 10:12 AM

LAstrumfi, paa u pravu si , bio sam :p hvala ti ruza

Jao najjače kad sam kao mali spucao sebi heftaricu i to onu građevinsku za najlon zakucavati.. Htio u plafon da pogodim ali nisam imao snage da stisnem da ispali iglicu,reko ajde da okrenem naopako da mogu ka dole da pristisnem lakše mi je.. I ne razmišljajući puknem iglicu sebi u nogu.. Boljelo jaako,a ja nikome nisam smio reći,bojao se batina još..hahaah xd










829
poruka na forumu
588 3749



post # 8 | 2016-06-24 , 10:48 AM

Hahaah kad sam pokusavao caleta i dedu da imitiram kako se brijaju lol ... Lepo ja ko pravi postavim stolicu u kupatilu da se vidim na ogledalo . uzeo onu dedinu penu za brijanje, cetkicu pa namazo od uveta do uveta ,i preko usana jbt al je tu krvi bilo, pece ubija ... a baba panicar ni pet ni sest zove kevu sposla da dodje kuci...joj od muke sam zaspao ko bela lala... Znam sta me ceka udri xd


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 9 | 2016-08-26 , 11:43 AM

Bože mislim da mi je najviše traume iz djetinjstva ostavilo ono kad se ja i brat potučemo, mama dođe i kaže : Hajde sad poljubite se ... Čuješ li me?!! Ljubi brata!!
A ja bih j čini mi se zadavila ga najradije u tom momentu...Bom skupim zube i poljubim ga i on mene...
Eto odakle sam se saburu naučila :D ...
Zato ja mogu puno trpiti :D
Ipak fala mama


Poruku je menjao/la LAstrumfi - Petak, 2016-08-26, 11:43 AM


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 10 | 2016-08-29 , 0:21 AM

Nasao sam neki dan dres Jugovica, koji sam dobio za 5 rodjendan, sasvim slucajno, coprkao po starim stvarima i naletim na to, obradovalo me pravo da je to stara sacuvala i dalje...










118
poruka na forumu
280 2811



post # 11 | 2016-09-02 , 5:49 AM

Strasno sam volela lutke i jednom prilikom sam se uhvatila za jednu lutku sa izloga nekog butika da mi je tata kupi, to je bilo vristanje, kakve sam batine dobila... Do skora za ovo nisam znala tek mi je koro otac pricao.. :D :D


“And I urge you to please notice when you are happy, and exclaim or murmur or think at some point, 'If this isn't nice, I don't know what is.”








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 12 | 2016-11-19 , 3:41 PM

Znači,ovako... danas cu sutra cu .. tacnije zabusant ... :D
ovo je bio izazov od jednog člana ovdje :D
sAD ja njega izazivam :D

Moja malekost... mislim da sam imala nekih 4-5 godina :D stid
Slika je stvarno "stara" :D lol :p meni jedna od omiljenjih :D



Poruku je menjao/la LAstrumfi - Subota, 2016-11-19, 3:42 PM


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 13 | 2016-11-25 , 2:06 PM

Evo i ja da postavim, ovu stari nosa u novcaniku :p  

 

:p lol lol  

Ovo je bilo tamo 2001-2002  6-7 godina :D










2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 14 | 2016-11-25 , 2:30 PM

Kad sam bio mawi ? :o Ja sam i sad mawa sto bi neki rekli okac Ti neki ce se prepoznat! kazna

Eh bejase to doba lol
Secam se da su me plavushe i tada ko malu uzasavale lele I da uopste nisam zbog toga volela lutke :o
Spaljivala sam im kosu, lomila glave, "bacala ih pod voz" kojim su se igrala moja tri brata :D
Bila sam vise prakticna mala zenica lol Volela sam one improvizovane plasticne kuhinjice gde se ja kao pravim da kuvam, ili one kao lekarske ordinacije gde sam kao lekar..i slicno tome :)

Bila sam nestasna i stalno sam pravila zvrcke lol Secam se kada sam se pela na krevet na sprat i vikala svom bratu "Miso, miso ajde da pljujemo na fotelju" lol Moju bracu niko nije smeo da dira, jer bih onda ja stvarno grizla tog nekog lol

Secam se da mi je tada omiljena recenica bila "Pu'ti me 'tama cu" i sve sam mogla sama lol I dan danas mi moji to nabijaju na nos, jer se i dan danas sama borim za sebe i svoje ciljeve , ne dam nikom da se mesa :)

Volela sam recimo da izvrcem reci : pantalone = papajone, ili pantamoje lol
                                                   ventilator = mintilator
                                                   balon = punkuce ( cula sam negde da je neko rekao "pazi puknuce balon" i tako sam vezala pojam balona za punkuce)
                                                   kengur = kegla

Takodje su mi pricali da kad sam bila malo ako bi zeleli da me uspavaju da me samo spuste u kolevku i puste mi na tv skupstinu i da me to odmah uspaljivalo i nikako drugacije :D

Takodje znam da imam i traume iz detinjstva posto su me sisali kao decaka jer su pricali kako je to dobro za kosu, da je od malena seces, da bi ti rasla jaca kasnije, i oblacili su mi sorceve od moja tri brata i lacosta kosuljice njihove, i onda su mojoj mami stalno vikali " jao sto su vam lepi sinovi" a na to sam ja odgovarala " ali ja sam zensko tuga " lol lol lol evo ja sam dole skroz levo na slici lol







Fajlovi: 6235345.jpg (78.0 Kb) · 9265664.jpg (23.1 Kb) · 4501297.jpg (29.6 Kb)

"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 15 | 2016-11-25 , 10:45 PM

Nutella92, kad si bila mawa? :o Mislim da si ti jedina osoba koju znam koja se u stvari smanjuje s godinama... lol

Ali da, na slici definitivno izgledas kao jedan od momaka, bez zajebancije. :D

Sto se mene tice bolje necu pisati, citam vase komentare i tek onda kontam koliko sam u stvari bio nenormalan kao klinac, toliko se sranja pravilo, pola detinjstva sam proveo u kazni, jos se secam najdrasticnije vaspitne mere (posto batine nikad nisu imale dugorocan efekat, jednostavno sam oguglao), a to je nema televizora i igranja napolju. :o

Sad se to ne cini strasno ali 90ih kad se sve zasnivalo na pravom druzenju u toku dana i 3-4 programa uvece/ujutro bez neta ili mobilnih to je bilo poprilicno strasno. okac


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Kad sam bio mali??? (...Mi mala djeca :p)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]