• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Gašenje VN-a (Žalost i tuga u vezi gašenja sajta)
Gašenje VN-a






136
poruka na forumu
151 1012



post # 1 | 2023-09-29 , 10:25 PM

Danas navecer sam obavijesten da ce se sajt uskoro ugasiti. Po informacijama najvjerojatnije veceras. Chat je zatvoren za pisanje. I zelio bi par rijeci napisati povodom toga iako ce uskor sve sta smo napisali do sada otici u vjetar.

Na VN.u sam 10 godina, a aktivno na chatu cca 2-3. Razlog nepisanja je bio jer su mi oni kontrolni brojevi bili mali pa da se ne mucim.

Uglavnom bilo mi je jako lijepo ovdje. Za razliku od drugih foruma gdje jesam s ovoga nisam upoznao nikoga uzivo, ali bez obzira na to jesam preko dopisivanja.

Iskreno ne znam vise sta bi napisao osim sta mi je veceras bio sok. Ne znam ako ce tko osim mene ovdje pisati jer forum nije aktivan, a i ubrzo ce se zagasiti.

Odbijam povjerovati da se to desava :( Napisite koju rijec

Tko zeli moze me pronaci na Krstarici ili forum hr i tamo pisem (sve manje) pod nickom Memnom

Added (2023-09-29, 10:31 PM)
---------------------------------------------
Na zalost neke clanove necu uspijeti ni pozdraviti jer nisu ovdje svaki dan kao i ja. Nekako mi se cini da sam s ovima nastavio pisati svoje monologe. Sta mi drugo presotaje dok je VN jos uvijek aktivan? Trenutno mi se niti ne gleda nista.

Added (2023-09-29, 10:47 PM)
---------------------------------------------
Sutra ujutro cu se probuditi i kao po starom dobro obicaju upaliti komp i pogledat ako ima koja nova epizoda. Hoce li me sta docekati sutra?

Added (2023-09-29, 10:57 PM)
---------------------------------------------
Da me se krivo ne shvati. Zao mi je sta se VN gasi i razumljivo mi je jer se s time votielj sajta dovodi u neugodno poziciju i mogucnost kaznjavanja.
Za nas obicne korisnike nije toliko ni bitno. Ovim putem bi se htio zahvaliti svima koji su do sada omogucavali da gledanmo dostaupne sadrzaje ba VN.u. Svaka Vam cast ljud i imate od mene naklon do poda, a inace se ne naklim cesto.

Added (2023-09-29, 11:22 PM)
---------------------------------------------
Laku noc. Nadam se da cu vidjeti temu sutra ujutro iako sumnjam :( Pa makar bili samo moji monolozi.









9
poruka na forumu
11 119



post # 2 | 2023-10-02 , 9:49 AM

A sta se desava sa sajtom, zasto se gasi?
Mislim da su admini duzni bar neko objasnjenje u vezi toga, bar nama starim i vernim korisnicima...
Bas mi je zao, godinama sam ovde.

Pozzz za tebe Melora...








136
poruka na forumu
151 1012



post # 3 | 2023-10-02 , 10:27 AM

Quote skubi77 ()
A sta se desava sa sajtom, zasto se gasi?Mislim da su admini duzni bar neko objasnjenje u vezi toga, bar nama starim i vernim korisnicima...
Bas mi je zao, godinama sam ovde.

Pozzz za tebe Melora...


Razlog je ocigledan. Represija se vidi svugdje, a prava obicnog covjeka su sve manja. Uzivali smo dok smo uzivali. Nastaviti cu pisati ovdje, a vjerojatno ce dosta korisnika preseliti drugdje.

Uvukla mi se VN tokom ovih 10 godina pod kozu, a i ima dosta dragih ljudi ovdje.








16
poruka na forumu
129 1090



post # 4 | 2023-10-09 , 4:58 PM

Quote Melora ()
Uvukla mi se VN tokom ovih 10 godina pod kozu, a i ima dosta dragih ljudi ovdje.
Ja sam pobegla sa Krste i nisam se ni okrenula.Na VN sam gledala filmove i serije,dugo pre nego sto sam se registrovala,automatski i sad odem na VN,ali nisam ni pokusala da udjem dok mi Melora nije spomenuo danas svoje monologe.Nisam bila sigurna da sam ga dobro rayumela i dosla saam ovde i nasla chat i....presretna sam.Preplakala sam celu onu noc jer na sajt sam usla kasno,samo da ostavim komentar iza nekog filma,ma ni ne secam se sta sam gledala na drugom sajtu jer ovde link nije radio i ...kad sam pogledala chat,contritum je napisao da se sajt gasi,mislila sam da se shali,i kad sam shvatila sta se desava,onako,u shoku pisala svima koje volim i zapisivala kontakte ,sve to bas u shoku,jer nisam znala u koliko sati ce se ugasiti...i kad su se ugasile poslane poruke...
ma ja to ne mogu da opishem.Ovaj sajt mi je bio pun pozitivne energije,nije bilo vredjanja,ponizavanja,ruznih reci,i supermoderatori i svi ostali su bili i ostali stvarno divni.I dalje se nadam nekom cudu,da ce se ovo regulisati,ali ako ne,ostavite nam bar ovod da mozemo da se nadjemo,kao u nekom kaficu na kafici i pricamo.Volim vas sve.Mel,hvala ti. srce  juhu  hug








136
poruka na forumu
151 1012



post # 5 | 2023-10-10 , 5:38 AM

Quote Iskra777 ()
Ja sam pobegla sa Krste i nisam se ni okrenula.Na VN sam gledala filmove i serije,dugo pre nego sto sam se registrovala,automatski i sad odem na VN,ali nisam ni pokusala da udjem dok mi Melora nije spomenuo danas svoje monologe.Nisam bila sigurna da sam ga dobro rayumela i dosla saam ovde i nasla chat i....presretna sam.Preplakala sam celu onu noc jer na sajt sam usla kasno,samo da ostavim komentar iza nekog filma,ma ni ne secam se sta sam gledala na drugom sajtu jer ovde link nije radio i ...kad sam pogledala chat,contritum je napisao da se sajt gasi,mislila sam da se shali,i kad sam shvatila sta se desava,onako,u shoku pisala svima koje volim i zapisivala kontakte ,sve to bas u shoku,jer nisam znala u koliko sati ce se ugasiti...i kad su se ugasile poslane poruke...ma ja to ne mogu da opishem.Ovaj sajt mi je bio pun pozitivne energije,nije bilo vredjanja,ponizavanja,ruznih reci,i supermoderatori i svi ostali su bili i ostali stvarno divni.I dalje se nadam nekom cudu,da ce se ovo regulisati,ali ako ne,ostavite nam bar ovod da mozemo da se nadjemo,kao u nekom kaficu na kafici i pricamo.Volim vas sve.Mel,hvala ti. srce juhu hug

Ne brini se Iskra druziti cemo se jos... ruza  hug


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Gašenje VN-a (Žalost i tuga u vezi gašenja sajta)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]