Page 1 of 11
Forum » Film, Muzika i TV » Muzika » Pogrešno protumačeni tekstovi pjesama
Pogrešno protumačeni tekstovi pjesama

3448
poruka na forumu
448 1828

post # 1 | 2012-10-24 , 3:29 PM

Postoji li pjesma da niste razumjeli sta pjevac pjeva?? Koji je to stih? Sta ste mislili da pjeva, a sta je u stvari prava verzija???

Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...

4307
poruka na forumu
668 4157

post # 2 | 2012-12-06 , 1:14 PM

Da.
Ja razumela i pevala ovako godinama
"...K'o dim k'o papirni zmajevi misli mi ka tebi lete,
Ovo su pasivni krajevi i placem k'o malo dete..."
I kapiram,smislen tekst,logicno,tako ide.
Kad ono medjutim tekst ide ovako
"...Gorim k'o papirni zmajevi..."
Pesma je od Riblje Corbe-Gde si u ovom glupom hotelu.
Negde na netu sam nasla da tu vecina ljudi gresi.

"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"

3448
poruka na forumu
448 1828

post # 3 | 2012-12-06 , 2:46 PM

Pjesma Aleksadre Radovic "Cuvaj moje srce" dio refrena ja sam ga cula kao
"Cuvaj moje srce jos,
kad se pre vremena vratim..." %)

a pravi tekst je:
"Cuvaj moje srce jos
Kad sretnem te da ga vratis..."

Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...

4307
poruka na forumu
668 4157

post # 4 | 2012-12-16 , 4:02 PM

Cecina neka pesma i sad ide muski glas koji sam razumela ovako " al* lete voloviiiii ja nisam kaoooooo tiiiii" i do skora mi nije bilo jasno o cemu se radi.
Ja rekoh dobro mozda njeno obezbedjenje sredjivalo neke u zargonu volove i eto pesme al* sumnjala sam <_< da nije to .
Onda nadjem tekst kad ono ide "al* ja te volimmmmmmmmm ja nisam kao tiiiiiiiiiii " .

Poruku je menjao/la Korisnica - Nedelja, 2012-12-16, 4:06 PM

"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"

6635
poruka na forumu
2784 8160

post # 5 | 2013-03-03 , 9:24 PM

od sabana pjesma
manji od makovog zrna pio sam nije mi krivo..
a ja stalno pjevala manji od manje zrna %) %) %) :p

Ja volim jesti. I volim spavati. Zato, ako ti dam svoju hranu ili ti šaljem poruke
kasno navečer, znaj da si posebna osoba u mom životu.

17
poruka na forumu
2 10

post # 6 | 2013-03-21 , 2:07 PM

Quote (Korisnica)
Da. Ja razumela i pevala ovako godinama "...K'o dim k'o papirni zmajevi misli mi ka tebi lete, Ovo su pasivni krajevi i placem k'o malo dete..." I kapiram,smislen tekst,logicno,tako ide. Kad ono medjutim tekst ide ovako "...Gorim k'o papirni zmajevi..." Pesma je od Riblje Corbe-Gde si u ovom glupom hotelu. Negde na netu sam nasla da tu vecina ljudi gresi.

Dobro si mislila prvi put! "K'o dim..." je ispravno...

370
poruka na forumu
10 61

post # 7 | Juce , 6:35 AM

Od Luisa Kletva.. Ide pusti najveću mećavu Gospode..
A ja mislio pusti najveću mećavu do zore .. lol

https://www.youtube.com/watch?v=8Sg08Pi87CU

Forum » Film, Muzika i TV » Muzika » Pogrešno protumačeni tekstovi pjesama
Page 1 of 11
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]