• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Star Trek RENEGADES (SyFy)
Star Trek RENEGADES






88
poruka na forumu
7 70



post # 1 | 2013-10-09 , 3:23 AM

Dali ste znali da je u toku snimanje pilot serije STAR TREK :RENEGADES, koliko sam izguglao biti ce krvava pravo. iz S.t voyagera su tri glumca a to je robert pikardo (as The doctor) Tim rus (as tuvok) Manu Intiraymi (as Icheb) toliko za sada dakle nima se pilot a biiti ce i serihe nadam se rezija je naravno rpbet i tim. ..koliko znam zena je opet kapetan :) pa eto dragi moji fanovi S.terk snovi su vam usliseni dolazi novi SyFy serijal :)

Added (2013-10-09, 2:23 AM)
---------------------------------------------
jedva cekam pilot :)


All of this has happened before, and it will all happen again








1
poruka na forumu
0 0



post # 2 | 2013-10-15 , 7:08 PM

da bilo bi lipo ,.,ali cisto sumnjam jer ovo je cista B produkcija s jako malim ili nikakvim budzetom za kojeg naravno i zicaju nas fanove,.ovo ce biti malo bolji fan film i to je to ,.a btw upitno je i koliko ce prica bit cannon jer ideja da ce S31 i fed sklepat ekipu od kriminalaca ,federacije i ko zna cega jos 10tak g posle voy povratka ,.,nezz bas ,. a i na koju je foru cekov ziv jos ?je u STO mlad bio ali opet ,, sto se tice kapetanice to bi moglo bit zanimljivo jer izgleda opako ,. ali mene zanima jedino kakav ce brod bit .,

sve u svemu bar pilot cemo moc pogledat ,.
pogledaj Star Trek Continues .,.za sad 1 ep ali iznenađujuće dobra ako zanemaris malo losiju glumu .,.








90
poruka na forumu
11 23



post # 3 | 2013-12-13 , 1:52 AM

Code
http://en.wikipedia.org/wiki/Star_Trek:_Renegades


Quote
...is a fan created project


Dovoljno rečeno. Budimo realni, serija i serijali filmova ne mogu biti uporedo snimani, osim ako se ne radi o spin-offu, kao što je slučaj kod "Agenata SHIELD-a" i kod nadolazeće serije o detektivu Gordonu. Naravno, ima izuzetaka, ali jedan od takvih obavezno prođe slabo, kao što je "Povratak Supermena" iz 2006. bio slab u odnosu na tada hit seriju Smallville.


Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Star Trek RENEGADES (SyFy)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]