• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Bleach (anime TV serija)
Bleach



  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 16 | 2014-07-18 , 1:31 AM

Ne znam ne bi se slozio za anime SnK (kazem samo za anime deo ne znam kakava je manga) mislim da je jednostavno hajp naslov. Ok naslov, ali ipak ima previse hajpa.

Razlozi su vrlo jednostavni:



Stavio sam spojlere da bude kraci post posto je text duzi ali nema spojlera. :)

Ali ode i ja u sirinu ovo je tema o Bleachu pa ko hoce da raspravlja o nekom 2 naslovu neka otvori temu, napise par uvodnih reci pa moze da se diskusija prebaci tamo. :D








37
poruka na forumu
9 130



post # 17 | 2014-07-18 , 12:55 PM

znas admin kod eren je nesto neobrazlozlivo sta znam nekako vjestacki mi je taj anime nemam zborove da opisem ...
a dok kod kingdom znas da anime je baziran na istinitu pricu .... i sve sta se odvija u anime odvijalo s eu istoriju kinu .... sad vise sezaona da ima bice bolje ... gde xin postaje jedan od najveci generala i postaje jedan od najveci gubitnika ... mislim razumes me sta zelim da kazem ...


Poruku je menjao/la Budalce - Petak, 2014-07-18, 12:56 PM


SAVE WATHER DRINK BEER !

GI ZAMOLUVAM MAKEDONSKITE DECKI/DEVOJKI BANALIZAM MIZERIJA I GLUPAVOST DA NE SHIRAT NA WEB SAJTOV.








9
poruka na forumu
0 12



post # 18 | 2014-07-18 , 1:32 PM

Da li sam jedina devojka koja je totalni anime fan? :p Obozavam svaki anime odgledala sam ih na desetine, Fairy tail ima odlican nastavak i po mangi bice jos bolje. Sto se tice Bleach-a tu sam totalno zaludjena, anime sam odgledala 2 puta, filmove isto nekoliko puta a mangu citam redovno, po meni sasvim zadovoljavajuce odradjeno .:)








37
poruka na forumu
9 130



post # 19 | 2014-07-18 , 10:00 PM

ketrin94 ako si fan anime koi ima predivne istorije na likove ondak pogledaj captain tsubasa imas dva delova ....neznam dal ih ima jos


SAVE WATHER DRINK BEER !

GI ZAMOLUVAM MAKEDONSKITE DECKI/DEVOJKI BANALIZAM MIZERIJA I GLUPAVOST DA NE SHIRAT NA WEB SAJTOV.


Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Bleach (anime TV serija)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]