• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Bleach (anime TV serija)
Bleach






108
poruka na forumu
35 310



post # 1 | 2014-03-09 , 5:20 PM

BLEACH prati avanture momka po imenu Ičigo Kurosaki nakon što slučajno zadobije moć šinigamija od Rukije Kučiki. Šinigami predstavlja japansku personifikaciju smrti. Dobijanje ove moći primorava ga da preuzme dužnost spasavanja ljudi od zlih duhova i sprovođenja preminulih duša u zagrobni život. Raniji delovi priče fokusiraju se na Ičiga i njegove prijatelje u okviru srednje škole, dok kasnije avanture imaju putovanja u druge oblasti postojanja, proširenu postavu likova, uključujući brojna moćna bića iz zagrobnog života, i više su bazirane na akciji.

Pa ako gledate Naruta i OP navalite, ovo je prava stvar za vas.


Proleteri svih zemalja, ujedinite se.








4
poruka na forumu
0 0



post # 2 | 2014-03-09 , 5:58 PM

Od 2015. se nastavlja sa 368. epizodom. Jedva cekam, to je jedna od serija zbog kojih danima nisam spavao samo da ih sto vise odgledam! :)





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 3 | 2014-03-09 , 7:05 PM

Quote rozejmila ()
Od 2015. se nastavlja sa 368. epizodom


Odakle ovaj info? :)

Koliko znam ekipa je raspustena, ugovori raskinuti, serija je zvanicno zavrsena i niko nista nije najavio o nastavcima. :)








4
poruka na forumu
0 0



post # 4 | 2014-03-13 , 5:06 AM

U bre, nije, nego ne mogu da prave nove epizode dok ne izadju novi stripovi. Stigli su ih sa serijom i sad moraju da cekaju bar 100 brojeva da izadju a to je neke 2 godine. Bar ja tako procitah, sad videcemo. Bilo bi glupo da je ne nastave kad stripovi jos izlaze.





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 5 | 2014-03-13 , 6:01 AM

Quote rozejmila ()
U bre, nije, nego ne mogu da prave nove epizode dok ne izadju novi stripovi. Stigli su ih sa serijom i sad moraju da cekaju bar 100 brojeva da izadju a to je neke 2 godine. Bar ja tako procitah, sad videcemo. Bilo bi glupo da je ne nastave kad stripovi jos izlaze.


Gresis, zaboravi to sto fanovi pricaju. Njihove informacije su pouzdane koliko bi bila i tvoja da kazes nesto a nisi ukljucena u snimanje serije, znaci to je tvoje misljenje. Zvanicna izjava izdavacke kuce koja snima seriju je ono sto sam napisao gore i to je jedina 100% pouzdana informacija za sada i niko nikada nije rekao da ce da bude nastavaka, sve ostalo su nagadjanja fanova. :)

Bleach je prekinut sa snimanjem zbog pada popularnosti i konstantnog gubitka novca kao i previse filera. :)

Mozda jednog dana bude ali to je mozda isto ko sto nas mozda sutra udari asteroid, moze biti a ne mora da znaci i niko ne zna pouzdano. :D

Inace nije glupo da ne nastave, serija je dobila super kraj koji fino zaokruzi sve i sto se serije same po sebi tice moze da se zavrsi tu i da ima potpuno smisla. Ne bi bio prvi popularni anime koji je stao sa snimanjem serije a nastavio da izbacuje mangu. :)








4
poruka na forumu
0 0



post # 6 | 2014-03-18 , 10:42 PM

More, sad si me rastuzio... Bas sam voleo da gledam, dva puta sam odgledao od pocetka do kraja sve epizode. :) Sad, ako vise ne bude bio, mogu i treci put. Eh... smrc...








108
poruka na forumu
35 310



post # 7 | 2014-03-19 , 0:31 AM

Mozda da ga nastave kao sto je Naruto nastavljenj sa Shipudenom tj. drugim delom ili tako nest :D Mada jos nema zvanicnih podataka da ce biti uskoro, ne nedaj se pre 2016, a do tada mangu u ruke i cepaj :p


Proleteri svih zemalja, ujedinite se.





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 8 | 2014-04-06 , 6:01 AM

Obrisani su svi komentari koji nemaju veze sa serijom, i suzdrzite se od buducih. :)

Ko sumnja u neke informacije ima google da proveri a dok to ne uradi ne moze ni da tvrdi da je u pravu, i toliko na tu temu. :)

Ko hoce da komentarise o seriji ili zapocne neku diskusiju samo napred. :)








196
poruka na forumu
17 310



post # 9 | 2014-04-08 , 1:13 AM

Bleach je dosta dobra anima po meni, klasika, kao Naruto, One Piece i Fairy Tail. Dosta dobre, tesko je izabrati koja je od koje bolja. Evo, pratim Bleach mangu, mogu vam reci... Ako se ikad nastavi snimanje te anime, oduvace Naruta i Fairy Tail lagano ( kao i jos neke nadolazece popularne anime ), dok One Piece tesko ( ipak je to master piece ;) ). Pored Ichiga gotivan lik mi je Zaraki Kenpachi ( steta sto nema bankai, il' ima? Pratite mangu ;) ) ! P.S Jako dobra anima koju sam skoro pogledao je Kuroko no Basuke ili ti Kuroko no basket, dosta dobro odradjeno, pogotovo ako gotivite kosarku :D .


Poruku je menjao/la Stefan^^ - Utorak, 2014-04-08, 1:13 AM







  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 10 | 2014-04-08 , 1:46 AM

Stefan^^, ja sam iskreno razocaran mangom, pocela je ok, imala potencijala (na nastavke mislim) ali otisla na staru stazu nikakva prica samo krkanje, pojavi se novi negativac i opet isti likovi dobijaju power up i sredjuju ih, nema nikakvu radnju da se zamislis malo u fazonu jbt koji preokret.

Inace Naruto i Bleach su vec skinuti sa trona po popularnosti mange vise nisu u top 3, u stvari ako se ne varam nisu ni u top 10 (Naruto je u malo boljem polozaju).

Po zvanicnim podatcima prodati manga primeraka zadnjih godinu dana One Pieace naravno drzi 1 mesto ali na 2 mestu je sada Shingeki no Kyojin, a za trece mesto se naizmenicno bore Magi i Kuroko no basket. :)

Sada to je za mange ali svi znamo da uspesnu i prodavanu mangu prati i uspesan anime, Fairy tail je pre 3 dana krenuo sa novim epizodama, a Magi je upravo zavrsio sa sezonom 2 ceka se najava za sezonu 3. :D

Mada i ja bih voleo da se nastavi Bleach ipak je to kultni naslov zbog kojeg su mnogi poceli da gledaju anime bez obzira da li je u top 3 ili ne ali bojim se da manga vise nije dovoljno popularna za to, mada videcemo. U svakom slucaju naslov jeste prenapuhan kakvih naslova ima, a s druge strane nije ni toliko groblje kako neki hoce da ga predstave s obzirom "kakvih naslova ima". :)








196
poruka na forumu
17 310



post # 11 | 2014-04-08 , 8:51 PM

Znam, znam. Meni se svidela manga, al' bas takav je i bleach svodi se na to. Negativac, kao sto ti rece power up ( kao neki trening bla, bla ) i na kraju krv. Fairy Tail kol'ko sam mogao da vidim u ove 2 epizode ima cak i bolju animaciju, ako se ne varam. Ne znam da l' je se sta menjalo od tamo glavnog tima ili sta vec, al' animacija mi je bolja. A za One Piece nema dileme, neprevazidjeno, jos sad dolaze mnogo dobre epizode, bar po mangi ( kao i u Narutu ). Ja licno mislim da ima dosta boljih, a manje popularnih anima od Naruta i vec navedenih popularnih anima :D










37
poruka na forumu
9 130



post # 12 | 2014-04-11 , 2:32 AM

kingdom je bolji anime nego Shingeki no Kyojin neznam kako ljudi moze da imaju takav ukus :P


SAVE WATHER DRINK BEER !

GI ZAMOLUVAM MAKEDONSKITE DECKI/DEVOJKI BANALIZAM MIZERIJA I GLUPAVOST DA NE SHIRAT NA WEB SAJTOV.








61
poruka na forumu
78 435



post # 13 | 2014-06-02 , 3:20 AM

Dobar anime,ali kao sto admin rece svodi se na ponavljanje istih stvari..ima dobrih likova to me je i drzalo da gledam,ali u jednom trenutku jednostavno postane dosadan..vise volim kraci anime sa dobrom pricom i likovima


Never compromise. Not even in the face of Armageddon.

Every fairy tale needs a good old fashioned villain.








37
poruka na forumu
9 130



post # 14 | 2014-07-05 , 10:25 PM

canabis za koj anime pricas?


SAVE WATHER DRINK BEER !

GI ZAMOLUVAM MAKEDONSKITE DECKI/DEVOJKI BANALIZAM MIZERIJA I GLUPAVOST DA NE SHIRAT NA WEB SAJTOV.








61
poruka na forumu
78 435



post # 15 | 2014-07-18 , 0:47 AM

Za onaj anime zbog kog je otvorena tema.. :) Inace kad si se vec dotakao toga Shingeki no Kyojin je odlican anime,meni u top5 trenutno,ako nisi pogledao celu sezonu trebalo bi..Kingdom nisam gledao tako da nmg da ih poredim,ali Shingeki no Kyojin ima bas zanimljivu pricu,odlicne likove,dovoljno je mracan za moj ukus,sountrack odlican,dobra animacija,post-apokalipsa..9.5/10


Never compromise. Not even in the face of Armageddon.

Every fairy tale needs a good old fashioned villain.


Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Bleach (anime TV serija)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]