Page 1 of 11
Forum » Razonoda » Pricaonica » Druzenje s kriminalcem ili kriminalcima ?! (Vase misljenje ?!)
Druzenje s kriminalcem ili kriminalcima ?!

345
poruka na forumu
354 1203

post # 1 | 2016-03-04 , 6:44 PM

Sta mislite,da li opravdavate to ?!

Uvek u zivotu postoji neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji i tada nastaju sve nevolje ! ! !

BMW FREAK
931
poruka na forumu
300 1006

post # 2 | 2016-03-05 , 3:51 PM

Ma nista dobro iz toga ne moze da izadje, znam i sam, druzio sam se i dogadjaji neki koji su se desili u gradu u poslednjih godinu dana, govore da treba od toga bjezati, da ne znam kakav da je prijatelj ili sta vec, ne pise mi se u detalje ali jasno je, da to treba izbjegavati.

MAJOR LAZER

477
poruka na forumu
1156 4079

post # 3 | 2016-04-03 , 6:38 PM

Ne djelim ljude na neke grupe tipa kriminalac,posten,ovakav,onakav.Ako je neko dobar prema meni,lijepo se ponasa i voli da se druzi sa mnom,onda me apsolutno ne zanima sta je uradila ta osoba i kakva je prema drugima i da li je ucinila neko kazneno djelo sve dok je prema meni dobar/dobra.Uvijek gledam kakav je neko prema meni i vjerujem da se osobe mogu promjeniti.

Forum » Razonoda » Pricaonica » Druzenje s kriminalcem ili kriminalcima ?! (Vase misljenje ?!)
Page 1 of 11
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]