Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ljubav je
Ljubav je






421
poruka na forumu
65 124



post # 46 | 2012-11-30 , 0:17 AM

Quote (Korisnica)
ja sam napisala da smatram da covek jedino svoju decu moze da stavi pre sebe i voli vise od sebe u kontekstu teme i da niko drugi ne moze da bude na prvom mestu tebi,meni ili bilo kome sem dece jer su deca nezamenljiva kategorija da tako kazem.


Sto onda ljudi skacu sa mostova, dizu ruku na sebe ako covek moze samo svoju decu da stavi ispred sebe?
Mislis da je ljubav toliko slaba ili je nisi uopste dozivela kada tako pricas?

Added (2012-11-29, 10:17 PM)
---------------------------------------------

Quote (ALLURE)
Od 'neisprobanih' feedback informacija probijaju zelene dlačurine. Tako da zbog njih prestajem gledati i slušati, odlazim na spavanje. U igri 'lonci i poklopci' uvijek 'pobjeđuje Metalac'.

Ajoj! Carica si! gj








409
poruka na forumu
50 74



post # 47 | 2012-12-01 , 1:26 PM

Quote (Deluxe)
Ajoj! Carica si!


Volim palac tvoj, baš dobro ti stoji! :p








100
poruka na forumu
6 33



post # 48 | 2012-12-01 , 3:14 PM

Ljubav ... Ljubav je smisao zivota :) <333
Da i da :)


Poruku je menjao/la milospravicar - Subota, 2012-12-01, 3:15 PM


Basketball player #11
Klay Thompson
Insta: milos.smi








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 49 | 2012-12-02 , 4:36 AM

Deluxe samoubice lako podvaljuju lazne razloge za taj cin i to bas one na koje se ljudi raznjanjave jer su lako prihvatljivi.
Ubijes se zbog neuzvracene ljubavi ili prekinute-znaci da si dopustio da nemas nikog drugog sem te osobe koju volis.
Zar je to normalno?
Ljubav je jaka ali uvek na prvom mestu treba da budes sam sebi jer i kad nestane ljubav treba ziveti.
Lepo je sve videti kao divno ali kad treba biti realan nema toga.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








421
poruka na forumu
65 124



post # 50 | 2012-12-02 , 11:54 AM

Korisnica, ne treba gledati tako usko.








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 51 | 2012-12-02 , 1:56 PM

Deluxe ti kao romantik ne prihvatas realnost i meni to ne smeta ali to se kad-tad svakome obije o glavu i slomi mu roze naocare :* .


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








421
poruka na forumu
65 124



post # 52 | 2012-12-02 , 4:27 PM

Korisnica, nema nista lose u tome da covek bude romantik. Lose je kada covek gleda na ljude kao na zivotinje koje prate svoje nagone i nista vise.
I od mene neces naci veceg realistu jer sam osoba koja cvrsto stoji na zemlji.
I ne kazem da je normalno da se ubijes zbog neuzvracene ljubavi jer je to glupost vec sam hteo da ti docaram koliko je ona jaka i sta moze da napravi od coveka.
Mnogi ljudi su se odricali ogromnog bogatstva zbog ljubavi. Zbog nje su se vodili ratovi.
Sta jos da ti kazem?!
Naravno, treba voleti sebe ali nekad osetis da nekoj osobi mozes da se predas bez straha i to se zove poverenje a to je ljudska osobina, jedna od onih koja coveka razdvaja od zivotinje mada kada bolje razmislim i one je poseduju.
Inace nikada nisam voleo ruzicastu boju pa samim tim ni takve naocare. ;)


Poruku je menjao/la Deluxe - Nedelja, 2012-12-02, 4:37 PM








478
poruka na forumu
107 311



post # 53 | 2012-12-02 , 9:32 PM

Korisnica,
"Ljubav je kad si spreman na zrtvu za dobrobit voljene osobe,
sve za nju/njega, sam sebi si na drugom mjestu."

Kako si sve ono o ne postovanju samog sebe,djeci... (da ne kvotam...)izvukla/zakljucila iz one moje recenice danima mi nije jasno.Vjeruj mi.
Ja u toj recenici nisam govorila o bilo kakvom ponizavanju,ne cijenjenju sebe ili bilo cemu takvome.
Ljubav prema djeci nema veze sa ovom temom jer to nije ista vrsta ljubavi vec (ae kako kazes) zasebna "kategorija" tako da nema potrebe ovdje pricati o tome. Za to postoji druga tema.
A to sto bih ja stavila voljenu osobu prije sebe,zrtvovala nesto za nju u nekim situacijama ako bi trebalo nema veze sa time da se ne cjenim ili postujem.
Dobro, ti si sebi to tako protumacila...
Npr.
Meni je cudna "ljubav" u kojoj kada tvoj dragi nesto treba ti prvo pomislis na svoje dupe i na to hoces li kako biti "ostecena" ako ostavis sve ono sto radis i krenes mu pomoci...i jos cijelo vrijeme mislis kako je on "zamjenjiva kategorija"?
E pa ovo stvarno ne razumijem!

E da, a sto se tice pink ocala...
Pa...
Pink boju ne podnosim od rodjenja a naocale ne nosim jer mi je vid savrsen.
da


Poruku je menjao/la Fizica - Nedelja, 2012-12-02, 11:26 PM


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo








718
poruka na forumu
55 286



post # 54 | 2012-12-02 , 9:53 PM

Ljubav je samo rec i nista vise
ljubav se uvek isto cita i pise
ruka u ruci je vec nesto drugo
i sapat neznih reci uz kapi kise

Ljubav je samo rec i nista vise
obicna slova svakog lista papira
tajna i strepnja su vec nesto drugo
i sapat neznih reci uz kapi kise

Ponekad je samo pogled
uzrok bezbroj budnih noci
uzalud se nekad moli
to je ljubav, to se voli

I kad oci suze vlaze
i nevesto kad se laze
ili kada telo gori
to je ljubav, to se voli

Ljubav je samo rec i nista vise
obicna slova svakog lista papira
tajna i strepnja su vec nesto drugo
to je prvo pismo sto reci bira

.......

To je ljubav, to se voli


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








421
poruka na forumu
65 124



post # 55 | 2012-12-03 , 10:17 AM

Quote (Korisnica)
Deluxe samoubice lako podvaljuju lazne razloge za taj cin i to bas one na koje se ljudi raznjanjave jer su lako prihvatljivi.

Ne znam kako si to zakljucila? zbunjen
Da nisi pricala sa nekim samoubicom pred cinom kojim je sebi oduzeo zivot?
Mislim da samoubice nemaju potrebe da, kako kazes, podvaljuju lazne razloge zasto cine to sto cine jer njima to nista ne znaci posle samoubistva.
Quote (Korisnica)
Ubijes se zbog neuzvracene ljubavi ili prekinute-znaci da si dopustio da nemas nikog drugog sem te osobe koju volis.

Netacno! Onda to nije samoubistvo zbog ljubavi vec zbog prijatelja koje je ta osoba izgubila.
Quote (Korisnica)
Ljubav je jaka ali uvek na prvom mestu treba da budes sam sebi jer i kad nestane ljubav treba ziveti.

Ljubav nikada ne nestaje vec poprima drugi oblik u smislu jos veceg postovanja, tolerancije...i sve to bez tvojih ruzicastih naocara.
Quote (Korisnica)
Lepo je sve videti kao divno ali kad treba biti realan nema toga.

Znaci po tebi svi zive u lazi i svi samo mastaju i ova deca sto nastaju iz te lazi zvane "ljubav", sve je to prevara?! Ma mi zivimo u Matriksu. Sve ovo sto vidis, to nije istina.
lele

Added (2012-12-03, 8:17 AM)
---------------------------------------------

Quote (Fizica)
Meni je cudna "ljubav" u kojoj kada tvoj dragi nesto treba ti prvo pomislis na svoje dupe i na to hoces li kako biti "ostecena" ako ostavis sve ono sto radis i krenes mu pomoci...i jos cijelo vrijeme mislis kako je on "zamjenjiva kategorija"?

gj








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 56 | 2012-12-03 , 6:15 PM

Quote (Fizica)
"Ljubav je kad si spreman na zrtvu za dobrobit voljene osobe, sve za nju/njega, sam sebi si na drugom mjestu."

;) ruza ruza ruza










1641
poruka na forumu
171 425



post # 57 | 2012-12-03 , 7:19 PM

Nemojte, ljudi vise ko boga vas molim,....voli te nekoga zivot je kratak :)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 58 | 2013-01-03 , 9:39 PM

Ljubav je kao droga.
U pocetku javlja se osjecanje euforije, potpunog predavanja. Kasnije, sutradan, zelis jos. Jos se nisi zasitio, ali osjecanje ti se dopalo, i uvjeren si da ga mozes kontrolisati. Mislis na voljenu osobu dva minuta, a tri minuta je zaboravis.
Ali, uskoro, naviknes se na tu osobu i pocinjes u potpunosti da zavisis od nje. Onda na nju mislis po tri sata, a zaboravis je na dva minuta. Ako nije pored tebe, osjecas se kao narkomani kad ne nabave drogu. U tom trenutku, kao sto zavisnici od droge kradu ili se ponizavaju da bi pribavili ono sto im treba, ti si spreman na sve radi ljubavi.











6
poruka na forumu
0 8



post # 59 | 2013-01-26 , 4:57 AM

Retko ko ume iskreno da voli... ljubav je pruzenje bezuslovne podrske, kad je on tuzan, tuzna sam i ja, kad je srecan i na mom licu je osmeh. Ljubav je kad me dodirne i na trenutak odletim do oblaka i zaboravim sve probleme i osetim mir kad me zagrli... ljubav je kad se smejemo zajedno... ljubav je kad mozemo sve da kazemo jedno drugom i da to bude ok i da nas jos vise zblizi... ljubav je kad kraj njega postajem bolja osoba... ljubav je ta pozitivna energija izmedju nas... jer ta energija izmedju dvoje ljudi presudna je za svaki tip odnosa... kada mozes ne samo da budes to sto jesi i da to bude ok, nego i da postanes jos bolji :)


Marina








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 60 | 2013-01-27 , 0:43 AM

Ljudi imaju krivu percepciju o ljubavi, a pogotovo oni koji su se razocarali u nju i koje je izigrala. Sama sam osjetila na kozi koliko puta moras pasti da bi pouku izvukao iz svega i poslije nekako to samo dodje i samo te pronadje. Poenta je da ljubav ne treba traziti i olake zakljucke joj pripisivati, prepusti se da te nadje, da te dotakne i toplinom ispuni, jer desava se i to. Ljubav je sve oko nas treba je samo dozivjeti.


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ljubav je
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]