Forum » Info » Info Centar » Predlozi, pohvale, kritike.... (Iznesite svoje misljenje)
Predlozi, pohvale, kritike....






379
poruka na forumu
207 1209



post # 376 | 2015-10-18 , 8:57 PM

Davore sreco sta uradi sa sajtom. Ja se izgubila. Pa sto je tako crn. Ne svidja mi se.


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.






why so serious?
336
poruka na forumu
157 1941



post # 377 | 2015-10-18 , 9:14 PM

Quote Nekodaleko ()
Davore sreco sta uradi sa sajtom. Ja se izgubila. Pa sto je tako crn. Ne svidja mi se.

Od belog bole oci i iritantno je,a i pre je bio isto crn. :)










387
poruka na forumu
34 201



post # 378 | 2015-10-18 , 11:49 PM

kakva promena!!!malo sam puno otegla jezik kad sam usla,nista ni slicno!da ne kazem da sam se prepala,ali posle par skljocanja,ovo je odlicno!!!svidja mi se!!!sve je isto tu,samo jednostavnije i preglednije! jbt gj
od mene velika pohvala za promenu i napredak ! pospana
samo ne mogu da provalim gde se odjavljujemo ili ostajemo prijavljeni? :D nzm
ziveli


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 379 | 2015-10-19 , 0:09 AM

tatjana73, hvala na podrsci, za sada nema opcija odjavi se ali ce da bude najkasnije sutra. Ako ti je u medjuveremnu bitno da se odjavis samo trebas da kliknes na ovaj link: Odjavi se :D








387
poruka na forumu
34 201



post # 380 | 2015-10-19 , 0:22 AM

ne,ne...samo pitam :D cao


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn





  DonDS



177
poruka na forumu
12 79



post # 381 | 2015-10-19 , 2:35 AM

Ne znam da li je do mene ili sajta ali bas sporije ucitava stranicu :( A izgled rastura !


Through action, a Man becomes a Hero
Through death, a Hero becomes a Legend
Through time, a Legend becomes a Myth
And by learning from the Myth, a Man takes action ...





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 382 | 2015-10-19 , 2:45 AM

DonDS, meni ucitava super, pre ce biti da je do tebe nesto, mozda i veza zeza, a mozda i je bilo nesto u tom trenutku. :)





  Vita



555
poruka na forumu
76 586



post # 383 | 2015-10-20 , 10:25 AM

Evo da i ovdje pohvalim novi izgled sajta. Napravili ste odličnu stvar. Sviđa mi se preglednost svih sadržaja.


Rekla sam ti lijepo, hvataj drugi let.
Ja sam samo magla, svoj svijet.
Ja sam noć bez snova, jezik ljubavi...
Malo svoja, ne zamjeri.








2
poruka na forumu
0 0



post # 384 | 2015-10-20 , 2:39 PM

Prvo sam pomislila da sam pogriješila sajt :p
Nova verzija sajta je odlična, al eto da znate i staroj ništa nije falilo :D
Sve što sam tražila nalazila sam, a i sad ostaje tako ;)








119
poruka na forumu
15 180



post # 385 | 2015-10-21 , 2:29 AM

Moram prosto da kazem, ne bih da se neko naljuti, meni se ne svidja novi dizajn, ne mogu da se uopste snadjem. jedva sam provalio kako da se ulogujem na sajt. ali verovatno jer je novo pa nisam navikao... Stari dizajn je bio jednostavniji i pregledniji. I moram da kazem i da zamolim da vratite ono facebook dugme "svidja mi se" jer sam ja kao i mnogi tako obelezavali do koje epizode smo stigli, posto vise nema to dugme vise ne znam koju sam epizodu gledao a koju nisam... Davore molim te ubaci negde makar ono dume za lajkovanje da bi mogli da obelezavamo gde smo stigli sa gledanjem


Poruku je menjao/la MolderFBI - Sreda, 2015-10-21, 2:32 AM





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 386 | 2015-10-21 , 3:26 AM

Quote Vita ()
Evo da i ovdje pohvalim novi izgled sajta. Napravili ste odličnu stvar. Sviđa mi se preglednost svih sadržaja.

Quote ACMirka ()
Prvo sam pomislila da sam pogriješila sajt
Nova verzija sajta je odlična, al eto da znate i staroj ništa nije falilo
Sve što sam tražila nalazila sam, a i sad ostaje tako


Hvala... :D

Quote MolderFBI ()
I moram da kazem i da zamolim da vratite ono facebook dugme "svidja mi se" jer sam ja kao i mnogi tako obelezavali do koje epizode smo stigli, posto vise nema to dugme vise ne znam koju sam epizodu gledao a koju nisam...


Zar je moguce da ne mozes da zapamtis koju si epizodu gledao zadnju? To mi je prosto neverovatno. :)

Nista od starog dizajna nece biti vracno (dugme like nema gde da se uklopi u sadasnji izgled ali ima kada udjes u epizodu), ali ce pracenje epizoda da vam se olaksa i vise nego sto je bilo pre, o tome u narednim danima. :)








2
poruka na forumu
1 33



post # 387 | 2015-10-28 , 7:17 PM

vidim da pripremate i dokumentarne serije,lijepo,ako može prijedlog,da stavite serijal Top Gear britansku verziju.Hvala.








121
poruka na forumu
479 4165



post # 388 | 2015-11-13 , 1:17 AM

Dugo nisam bila na sajtu, sad kad sam ponovo ovde, izgled sajta me oduševio :) Sve pohvale za celu ekipu! ruza


"Nije znanje znanje znati, već je znanje znanje dati" Jovan Jovanović Zmaj








1
poruka na forumu
1 0



post # 389 | 2015-12-02 , 0:36 AM

pozdrav,od 95 imam pc i bavim se kompovima i web dizajnom amaterski,ovo što ste napravili od sajta je tuga,shvatam da morate zarađivati,ali uništiti funkcionalnost zbog toga nije ok,preglednost je mnogo lošija,a gledanje filmova skoro nemoguće,koji god film ili seriju pustim ton nestane posle par minuta,tako da sa velikim žaljenjem moram preći na druge sajtove dok još i oni valjaju nečemu,nadam se da ćete se jednog dana bar vratiti na staro ako već ne umete da poboljšate,Bane

Added (2015-12-01, 11:36 PM)
---------------------------------------------
koji ste vi prevaranti,samo ako je poruka tipa "sajt je divan" može biti prikazana,ako kritikuješ briše se






  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 390 | 2015-12-02 , 0:52 AM

mikron, ja ne znam cemu panika i sta se brise, vidim samo da ste napisali 2 poruke jedna iza druge i nista obrisano nije. :)

To sto se ne znate snaci nije nas problem vec do vas i vase nemogucnosti (cist nedostatak volje) da se upoznate s novim sistemom, nikad preglednije nije bilo nego sada.

Na staro se ne vracamo, a vi slobodno predjite gde god zelite i sve najbolje. cao


Forum » Info » Info Centar » Predlozi, pohvale, kritike.... (Iznesite svoje misljenje)
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]