• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Info » Info Centar » Gašenje sajta - Objašnjenje
Gašenje sajta - Objašnjenje



  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 1 | 2023-10-02 , 10:21 AM

Pozdrav svima . :D

Siguran sam da su svi u čudu zbog gašenja dela sa online filmovima koji je bio i osnova ovoga sajta i smatram da bi trebalo da pružimo bar neko obrazloženje za to.

Zbog trenutnog stanja kompletne online scene gde se ogroman broj korisnika prebacio na streaming platforme i torrente i pojačanih DMCA prijava kao i generalno zakona vezanih za ovu vrstu usluga odlučili smo da prestanemo sa radom.

Iako linkovanje tehnički nije problem odlučili smo da se vise ne bavimo time i rizikujemo komplikacije s obzirom na veliki pad korisnika zadnjih par godina ne samo kod nas nego u kompletnoj online sceni.

Sajt očekuje redizajn gde ce fokus biti na novom imenu, Vestima, blogu i forumu opšte namene koji će biti posebno prilagođen uključujući i delove vezane za stream, traženje posla i potrebne dozvole za rad u inostranstvu, tutorijale itd, forum opste namene za razmenu iskustava i mišljenja.

Na sajtu neće biti online sadržaja i zamolio bih vas da ne linkujete ovde ka sajtovima slične tematike pošto se od danas ograđujemo od toga.

Svesni smo da je velika većina ovde zbog filmova, ali za one aktivnije i stare korisnike se nadamo da će se zadržati i zbog druženja. :D

Mnogo lepih sećanja će ostati vezano za sajt i ljude koje smo sreli, kod mene lično to, a ne filmovi je ono što mi je obeležilo vreme ovde. Želim vam svima sve najbolje. ziveli :D





  Marex



2
poruka na forumu
2 25



post # 2 | 2023-10-02 , 5:55 PM

Sta reci posle 12 godina gledanja filmova na ovom sajtu, meni najomiljenijem u tih 12 godina, sta reci osim veliko hvala svim ljudima koji su pomogli da prica traje, nadam se sa uspehom i posle menjanja namene. :)  da








1
poruka na forumu
0 0



post # 3 | 2023-10-02 , 7:01 PM

Srekno vo idnina vojvodina ,dolgo vreme indirekna druzba ,spontani momenti,puno izgledani filmovi ...kapa dole za kompletan tim koj nas pruzio to zadovostvo !  cao








10
poruka na forumu
11 53



post # 4 | 2023-10-02 , 7:11 PM

Tako sam tuzna zbog toga . Ovdje sam najvise gledala skoro sve.
place place place place
Iskreno mi je zao ja bi voljela da bude kao do sada ali ocito nece biti.
place place place place

Added (2023-10-02, 7:17 PM)
---------------------------------------------
Opet ja ....
Nemam pojma koliko dugo sam član ovdje ali mogu reci meni ste THE BEST.
Ne mogu se oprostiti samo tako. Ali eto došao je tužan dan za mene,
moja omiljena Vojvodina se ugasila.
neidi neidi neidi neidi


Poruku je menjao/la Lusciouss - Ponedeljak, 2023-10-02, 7:18 PM


lusciouss lori





  Geki



6
poruka na forumu
4 20



post # 5 | 2023-10-02 , 8:39 PM

Pridruzujem se Marexovim zeljama i hvala vam za sve godine koje ste posvetili nama. Pozdrav. ruza






Montenegro/Niksic/Klicevo
1
poruka na forumu
1 6



post # 6 | 2023-10-03 , 1:50 AM

Hvala na svemu ali ovo se ne moze oprostiti da ste makar najavili ili nesto sramno !!!


Sasha








1
poruka na forumu
0 0



post # 7 | 2023-10-03 , 2:40 AM

Quote Sashasandra ()
Hvala na svemu ali ovo se ne moze oprostiti da ste makar najavili ili nesto sramno !!!

Nekada nemas izbora. Bez da ulazim u detalje copyright-a i cease & desist email-ova, u vecini slucajeva imas vremensko ogranicenje od samo 24 sata i nekada ni ne vidis email isti dan.

Takodje bez obzira na copyright, postoje razlozi koji su obijasnjeni ovde, po meni je sasvim razumljivo da cak i ako radis sve legalno, zelis izbeci sudski proces koji moze biti dugotrajan i ne bas jeftin finansijski.

Sa druge strane, sam rad i nagrada, nacin na koji ovakvi sajtovi funckionisu su veoma razliciti gde je rad uglavnom velik (naci sav sadrzaj, pregledati kvalitet, postaviti, stotine ili hiljade raznih filmova i serija) gde zauzvrat uglavnom dobijes ili "hvala", malu kompenzaciju od reklama ili korisnike koji nalaze zamerke u svemu.

Razumem zasto bi neko bio tuzan za gasenje i voleo da zna unapred, ali takodje je i sasvim razumljivo zasto se ovakve stvari nekad dogadjaju instantno i mozda se moze cak reci i "impulsivno" ali sa izuzetno dobrim razlozima.








9
poruka na forumu
2 18



post # 8 | 2023-10-03 , 5:46 PM

meni je neopisivo žao. bili ste izvrsni





  Marko

Zidamo kule a zaboravljamo temelj
380
poruka na forumu
236 1471



post # 9 | 2023-10-04 , 2:10 AM

Posle ExtraCafe - a, ne sme da se ugasi i Vojvodina. Druzicemo se.







  Sovko



124
poruka na forumu
152 1732



post # 10 | 2023-10-04 , 12:06 PM

:(  koliko sam ja ovde filmova pogledao i koliko sam komentara napisao i ovde sam 6 godina jel moguće?  :o 

hajde da aktiviramo više forum da ovde više pišemo i da otvaramo nove teme








124
poruka na forumu
189 1557



post # 11 | 2023-10-06 , 12:13 PM

ovde sam registrovana 10 godina a par godina sam samo gledala filmove i serije bez registracije. Jako mi je zao da se ovaj sajt gasi jer ovde sam upoznala neke jako dobre i kvalitetne ljude. Iskreno mi je zao sto se sajt gasi, ali opet ostace koliko sam ja razumela caht i forum gde mozemo da se druzimo. Film ili seriju mozemo bilo gde pogledati, ali ovde cemo uvek doci da popricamo sa prijateljima i da se zezamo.
Pa narode vidimo se i kuckamo na forumu i chatu :)


Nisam najlepsa. Nisam najbolja. Nisam najpopularnija. Nisam kao druge.
Nisam ni izbliza savrsena. Nemam savrseno telo. Ima puno boljih od mene.
ALI TO SAM JA :)





  Aris



2
poruka na forumu
10 74



post # 12 | 2023-10-07 , 0:16 AM

Żao mi je jako sajta....Hvala vam za sve


Penthouse stan u Sarajevu, audi RS7 i jedan milion evra na karticu ako može








9
poruka na forumu
5 40



post # 13 | 2023-10-08 , 2:41 PM

Zao mi je sajta sta reci posle  10 godina hvala vam na svemu  cao








136
poruka na forumu
151 1012



post # 14 | 2023-10-08 , 5:39 PM

Htio bi napomenuti da bi se naslov trebao promijeniti. Ne gasi se sajt koliko sam shvatio nego dio koji se odnostio na filmove i serije.
Jesam li dobro shvatio ili ce u skorije vrijeme doci do gasenja sajta?

Hvala svima koji su nam omucuvali svih ovih godina da gledamo serije i filmove.





  Avet



27
poruka na forumu
63 963



post # 15 | 2023-10-08 , 7:22 PM

Melora, Samo deo koji se odnosi na filmove i serije


Forum » Info » Info Centar » Gašenje sajta - Objašnjenje
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]