Page 53 of 53«12515253
Forum » Info » Info Centar » Pomoc oko online filmova
Pomoc oko online filmova

1
poruka na forumu
0 0

post # 781 | 2017-08-05 , 2:38 AM

Postovani od juce mi je krenuo problem sa filmovima. Jedan film od samog pocetka, a 2 filma posle nekih 20 minuta gledanja. Film jednostavno stane, tj stane slika, zamrzne se, ali zvuk ide dalje i izbaci mi ovo: "Error loading medija: file cound not be played". Kada uradim reload i odmah premotam film dokle sam, stao, opet krene, ali opet nakon dvadesetak minuta ponovo stane.
O cemu je rec?

Srdacan pozdrav
Nenad

mia40

1
poruka na forumu
1 0

post # 782 | 2017-08-13 , 8:17 PM

Trebam savjeti i pomoć. Unatrag nekoliko mjeseci ne mogu staviti komentar na film ili seriju kad je pogledam, piše mi: "Email specified incorrectly"
Kako da to ispravim?
Sve ostalo mi super radi, mogu prijaviti kvar, primam vaše meilove i zbilja neznam što mi je činiti.
Ako imate kakav savjet. Javite.
Puno hvala i srdačan pozdrav. Najbolji ste. ruza

Admin

1689
poruka na forumu
587 2424

post # 783 | Juce , 10:25 PM

mia40, jos niko nije prijavio slican problem. Pokusajte ocistiti kes i promeniti pretrazivac cisto da vidimo da li se problem desava i na drugim mestima pa nam javite. :)

FantomAD, to je do servera mi na to ne uticemo, mozda su bili optereceni ili imali neke radove. Ako refresh ne pomaze pokusajte drugi pretrazivac dok ne srede to. :)

Forum » Info » Info Centar » Pomoc oko online filmova
Page 53 of 53«12515253
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]