Page 2 of 2«12
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » APEL ZA POMOC BOSNI I HERCEGOVINI I SRBIJI (Zovite i pomognite onima kojima je to najpotrebnije ..)
APEL ZA POMOC BOSNI I HERCEGOVINI I SRBIJI

167
poruka na forumu
108 243

post # 16 | 2014-05-20 , 8:07 PM

Nikad nije kasno ,ukljucite se i vi ;)

Fajlovi: 9699770.jpg(50Kb)

Tražeći ono što mi treba, a što ni sam ne znam tačno šta je, išao sam od čoveka do čoveka, i video sam da svi zajedno imaju manje nego što imam ja koji ništa nemam, i da sam kod svakoga ostavio ponešto od onoga što nemam i što tražim.

Ivo Andrić

Kako je čudan i glup insan. Izgubi zdravlje stičući bogatstvo. Zatim da bi povratio zdravlje potroši bogatstvo. Uništi sadašnjost brinući se za budućnost, a u budućnosti plače prizivajući prošlost. Živi kao da mu smrt nikada neće doći, a umire kao da se nikada nije ni rodio.

4305
poruka na forumu
668 4157

post # 17 | 2014-05-21 , 1:04 AM

"Ajmo drugari!!

Još jedan način da podignemo svest ljudi širom sveta je da se pošalje Guglu mail sledeće sadržine:

- Serbia, Bosnia and Croatia really need your help. We are all struggling with disastrous floods that have hit our countries like NEVER BEFORE IN HISTORY. Thousands of people have lost their homes, belongings and everything else they worked for their entire lives. For the first time after the war, people of Serbia, Bosnia and Croatia are united in one goal - to survive. Please, BE A PART OF OUR SALVATION AND RAISE AWARENESS BY MAKING OUR CRY FOR HELP A FRONT PAGE ON GOOGLE FOR AT LEAST A DAY. I hope that you'll do it.

Mail: proposals@google.com
Subject: Serbia, Bosnia and Croatia need help!

Širi dalje i šaljite mailove."

"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"

167
poruka na forumu
108 243

post # 18 | 2014-05-22 , 9:56 PM

Airbnb servis omogućio je da se preko njihove online platforme, bez naknade, objave oglasi za besplatan smještaj koje stanovnici regiona žele ponuditi žrtavama prirodne katastrofe koja je zahvatila Bosnu i Hercegovinu, Srbiju i Hrvatsku.

Added (2014-05-22, 9:56 PM)
---------------------------------------------
Pozovite 1330 i 1350 bez obzira čiji ste pretplatnik ! TV PINK BH i TV PINK Srbije zajedno za građane Bosne i Hercegovine.
Pozivom na ove brojeve donirate 2KM (+PDV) za najugroženije građane Bosne i Hercegovine.

Poruku je menjao/la adnan84 - Cetvrtak, 2014-05-22, 9:56 PM

Tražeći ono što mi treba, a što ni sam ne znam tačno šta je, išao sam od čoveka do čoveka, i video sam da svi zajedno imaju manje nego što imam ja koji ništa nemam, i da sam kod svakoga ostavio ponešto od onoga što nemam i što tražim.

Ivo Andrić

Kako je čudan i glup insan. Izgubi zdravlje stičući bogatstvo. Zatim da bi povratio zdravlje potroši bogatstvo. Uništi sadašnjost brinući se za budućnost, a u budućnosti plače prizivajući prošlost. Živi kao da mu smrt nikada neće doći, a umire kao da se nikada nije ni rodio.

Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » APEL ZA POMOC BOSNI I HERCEGOVINI I SRBIJI (Zovite i pomognite onima kojima je to najpotrebnije ..)
Page 2 of 2«12
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]