Page 3 of 3«123
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Zasto mali broj ljudi ceni iskrenost?
Zasto mali broj ljudi ceni iskrenost?

900
poruka na forumu
1407 5097

post # 31 | 2014-01-10 , 11:34 PM

Najsmjesnije je sto su svima usta puna iskrenosti i da odradis anketu i pitas ljude sta najvise cene kod drugih, svi ce reci - iskrenost :) A kad odreagujes iskreno i kazes nesto sto zaista mislis, beze kao đavo od krsta...to je cip u njima

Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se

2086
poruka na forumu
171 425

post # 32 | 2014-01-10 , 11:58 PM

hug trac ziveli ;) Iskrenost im je u prirodi ,takvi su ....naviknite se na to ..cast izuzecima .Jednostavno ponese ih momenat bolje se osecaju, udovoljavaju drugima ,uticu ..do prve prilike .Poneki su zavidni ,poneki ogorceni na svoj zivot frustriranost i ko ce ga znati sta jos ali vole da su iskreni jbg brows

6618
poruka na forumu
2784 8145

post # 33 | 2014-01-11 , 0:46 AM

Ja sam inace takva .. kazem pa gdje puklo da puklo ..
i volim da su ljudi prema meni iskreni.. a ne da mi ovamo govre a je je dobro je super..
a ja dok okrenem ledja oni bla bla bla.-..

A opet ima ljudi kojima je draze cutii laze .. negoo istinuu :)

Ja volim jesti. I volim spavati. Zato, ako ti dam svoju hranu ili ti šaljem poruke
kasno navečer, znaj da si posebna osoba u mom životu.

Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Zasto mali broj ljudi ceni iskrenost?
Page 3 of 3«123
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]