• Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Zasto mali broj ljudi ceni iskrenost?
Zasto mali broj ljudi ceni iskrenost?






2137
poruka na forumu
904 4467



post # 1 | 2012-03-13 , 3:55 PM

Da li ste iskreni?
Koliko puta vam se ta iskrenost obila o glavu?
Zasto u danasnje vreme jako mali broj ljudi ceni iskrenost?


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2012-03-13 , 4:16 PM

Naj bitnije je da smo prema sebi iskreni,zatim da smo sigurni u ono sto govorimo
Naravno da cenim neciju iskrenost i poverenje ali verujte kao sto anchy kaze obije se nekad o glavu
Quote (Anchy88)
Zasto u danasnje vreme jako mali broj ljudi ceni iskrenost?

Ljudi su u vecitom stresu okupljeni problemima svakodnevnicom ne verujem da se iskrenost bas ni malo ne ceni ali i sami shvacamo sto god si iskreniji i bolji prema nekome na kraju ispadnes budala.







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 3 | 2012-03-13 , 8:07 PM

Quote (Anchy88)
Da li ste iskreni? naravno uvek 101%
Koliko puta vam se ta iskrenost obila o glavu? nijednom a onaj ko se ljuti to je njegov problem znaci da voli da zivi u zabludi
Zasto u danasnje vreme jako mali broj ljudi ceni iskrenost? xaa nebi se slagao sa ovim nikako , mene su ucili nikad neveruj devojci koja laze tako da mi je iskrenost jedini nacin :
p








1354
poruka na forumu
453 256



post # 4 | 2012-03-13 , 8:56 PM

Da iskrenost mi je uvek na prvom mestu. :)
Na zalost jako mali broj ljudi je iskren i zbog toga moja iskrenost mi se mnogo puta obila o glavu :)

____________________________________________________________________________________
ponekad smo prinudjeni da lazemo kao npr. :)
Istina je uvek najbolja. Skoro uvek. Sitne, ali sitne lazi ponekad znaju i da budu ok. Npr. ne treba reci bolesnom coveku da ce da umre, ne mozes reci prijateljici: ti si ruzno gradjena- to je nesto na sta ona ne moze da utice. Dakle, laz ponekad zna da bude bolja od istine jer olaksava coveku zivot i suzivot sa drugima, ali mora da bude racionalna i opravdana dobrom namerom.


Poruku je menjao/la marija1984 - Utorak, 2012-03-13, 9:03 PM


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 5 | 2012-03-13 , 9:00 PM

Quote (Anchy88)
Zasto u danasnje vreme jako mali broj ljudi ceni iskrenost?

Zato sto je mali broj ljudi koji su inace iskreni.


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 6 | 2012-03-14 , 0:06 AM

Quote (Anchy88)
Da li ste iskreni?

Trudim se da budem iskrena. Par puta sam bila pogresno shvacena, tako da sada vodim racuna sa kime cu da budem iskrena, ponekad je bolje precutati.

Quote (Anchy88)
Zasto u danasnje vreme jako mali broj ljudi ceni iskrenost?
Zato sto danas svi vole drugome da sole pamet, a kad se njima kaze istina u lice, bune se. A i kao sto Macor rece sve je manji broj iskrenih ljudi.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








437
poruka na forumu
65 203



post # 7 | 2012-03-14 , 2:48 AM

Quote (Anchy88)
Da li ste iskreni?

Quote (Anchy88)
Trudim se da budem iskrena. Par puta sam bila pogresno shvacena, tako da sada vodim racuna sa kime cu da budem iskrena, ponekad je bolje precutati.

slazem se treba biti iskren ali u nekim situacijama pogresno razume iskrenost zato trebamo biti iskreni ali postoji gde se mora dodati sto nije iskrenost gde te nemogu razumeti








72
poruka na forumu
23 12



post # 8 | 2012-03-14 , 3:17 PM

Ja sam uvek iskrena i uvek mi se to obije o glavu :( Ali sta cu..iskrena sam...








478
poruka na forumu
107 311



post # 9 | 2012-03-14 , 11:45 PM

Malo ljudi cjeni iskrenost jer iskrenost boli, istina boli. Ja sam jako iskrena, no to mi se mnogo puta obilo o glavu, čak sam jednu dobru prijateljicu izgubila zbog toga. Očito da su joj laži draže :/


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 10 | 2012-03-17 , 4:32 PM

Quote (Anchy88)
Da li ste iskreni? Koliko puta vam se ta iskrenost obila o glavu? Zasto u danasnje vreme jako mali broj ljudi ceni iskrenost?


Brutalno sam iskrena.
Draze mi je kad me neko opsuje radi istine, nego mrzi radi lazi.

Mnogo puta sam dozivela da moja iskrenost se ne ceni, ali nije meni to problem, krivo mi je jer ljudima je draza sarena laz, nego jednobojna istina, jer takvi su, kao telad, sto sarenije to bolje.
Ali nikada nisam i necu zaliti sto sam rekla istinu, bilo koju, kao sto rece i Fizika, izgubila sam mnoge drage ljude, tj. nisam izgubila nego su sami otisli jer nisu mogli da budu s nekim ko im istinu govori.

Ne cene iskrenost, jer ne cene ni sami sebe, da bi se nesto cenilo, moras prvenstveno ceniti i sebe, a oni to ne znaju. Jer niko ih nikada i nije naucio da govore istinu. A to sve krece od roditelja.

Mada moj brat ima jednu recenicu koju naravno uvek izgovara u sali: Ja ne lazem, ja samo sirim neistinu! :) hahha


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 11 | 2012-04-05 , 3:38 PM

Iskrenost pre svega prema sebi a onda i prema drugima
Ne svidja se mnogima moja iskrenost ali svetu ne mozes ugoditi








1354
poruka na forumu
453 256



post # 12 | 2012-04-05 , 4:41 PM

Doslo je vreme da je iskrenost jako retka i jako mali broj ljudi je iskren, uvvek sam iskrena, naj pre prema sebi a naravno i prema drugim, iskrenost mi je veoma vazna mada mi se cesto obije o glavu :)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 13 | 2012-04-25 , 3:37 PM

iskrena jesam,obilo mi se o glavu par puta,necene iskrenost, jer danasnji ljudi nisu iskreni i svako gleda svoju korist i to kako da napakosti drugome


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.








718
poruka na forumu
55 286



post # 14 | 2012-10-14 , 8:54 PM

kada sam naucio da lazem onako kako se zaista to radi (vecina lazi sa kojima sam se susreo je na nivou lazi koje ima um desetogodisnjaka, ka kad sam naucio da lazem zamrzeo sam laz i ne lazem nikada i ni za sta. rado pustim ljude da slazu sebe i ostavim ih da zive u lazi, SOPSTVENOJ, bar neko kratko vreme ali 20ak godina nisam slagao i nadam se da i necu nikada vise. laz je veoma tesko potkrpiti i sve ostale su decje i glupo ruzne.

a ljudi generalno vise vole da lazu sebe nego hleb da jedu, i mislim da odatle potice niska cena iskrenosti


Poruku je menjao/la gutabgd - Nedelja, 2012-10-14, 11:56 PM


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam





  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 15 | 2012-10-15 , 12:47 PM

Iskrena sam osoba..i nevolim da krijem nista!! i sve kazem pa kome se svidja svidja...!! kome ne..sta ću mu ja!! ;) :)




Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Zasto mali broj ljudi ceni iskrenost?
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]