• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Tehnicki deo » Mobilna telefonija » Smešne SMS poruke
Smešne SMS poruke



  Dejan



222
poruka na forumu
3 11



post # 1 | 2011-04-04 , 11:07 PM

1. Hajde da radimo ONO, biće lepo i tebi i meni i neće nam biti prvi put...prvo ću ja tebi, pa ti meni, hajde da se DOPISUJEMO.

2. Jedva čekam da te uhvatim i da te bacim na krevet. Bićeš topla i znojava i ja ti neću dati da spavaš celu noć... Voli te tvoj Grip.

3. Lepo je...Ptice to rade, leptirići to rade, čak i pčelice to rade. Da li želiš da i mi to radimo? ... Zaboravi...ljudi nemogu da lete.









209
poruka na forumu
23 90



post # 2 | 2011-11-11 , 1:25 AM

Pustiću te da mi skineš pantalone, zatim majicu i na kraju donji veš, ali te molim da mi ostaviš štipaljke na žici.


Ljubav je smisao zivota rece mi covek dok cigaru mota





  Mina



418
poruka na forumu
529 3912



post # 3 | 2011-11-11 , 4:36 AM

Postoji jedna stvar,koja je dugacka 20 cm,cvrsta,dlakava i uglavnom se uvlaci uvece...ubaci se unutra gde je toplo i vlazno...sta mislis sta je to...?
-CETKICA ZA ZUBE....

Lezim u krevetu,gledam nebo i zvezde kako sjaje poput tvojih ociju...
i pitam se....Gde mi je krov?!

Bile su zime,vrucine teske,mrtav inijanac hodao je peske,za ruku je vodio devojcicu malu,bila je celava i nosila je snalu.... biggrin


"Više je za žaljenje onaj koji zbog pameti izgubi ljubav, nego onaj koji zbog ljubavi izgubi pamet."





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 4 | 2011-11-11 , 4:55 PM

Dobićeš me kada se najmanje nadaš, rešićeš me se kada me vidiš, poželećeš me opet, ja ću možda malo kasniti, čekaj me…tvoja poruka!

Sviđa mi se tvoj dodir i nežnost koju ti dajem, kad se obavijem oko tvog tijela. Postoji li lepši osećaj od onog kad si ti go, a ja na tebi!? Tvoja verna PIDŽAMA.

Hajde da radimo ONO, biće lepo i tebi i meni i neće nam biti prvi put…prvo ću ja tebi, pa ti meni, hajde da se DOPISUJEMO. biggrin happy


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.








209
poruka na forumu
23 90



post # 5 | 2011-11-11 , 10:30 PM

Voli decka koji voli tebe ali pazi da te ne zaj**e a ako kaze umrecu bez tebe ti mu reci umri ko te ebe lol lol


Ljubav je smisao zivota rece mi covek dok cigaru mota








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2012-02-14 , 11:38 PM

Na kraju mi je dao ružu i rekao:"KAD OVA RUŽA UVENE, JA ĆU TE PRESTATI VOLJETI!" Ruža je bila od plastike! :D







  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 7 | 2012-04-16 , 12:39 PM

Ejjjjjjjj nemam pojmaaaa xd xd


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 8 | 2012-04-25 , 2:13 PM

Sviđa mi se tvoj dodir i nežnost koju ti dajem, kad se obavijem oko tvog tijela. Postoji li lepši osećaj od onog kad si ti go, a ja na tebi!? Tvoja verna PIDŽAMA.

Ova poruka je napisana ultraljubičastim slovima. Kod normalnih ljudi izaziva slepilo, a kod seksualno opterećenih samo blagi osmeh.

Pustiću te da mi skineš pantalone, zatim majicu i na kraju donji veš, ali te molim da mi ostaviš štipaljke na žici. lol


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.





  Inn@



138
poruka na forumu
147 493



post # 9 | 2012-06-13 , 12:47 PM

1.
Vaš horoskop. POSAO: Zvezde vam se smeše. PORODICA: Zvezde vam se smeše. LJUBAV: Zvezde vam se smeše. SEX: Zvezde umiru od smeha.

2.
Noćaš će biti moja divlja lavica, uzbudit će te moja kruta palica, jer ja sam tvoj vranac, a ti moja jahačica, jer ja sam tvoj…ajoj, pogrešio sam broj.

3.
Jedva čekam da me pipaš tamo gde se palim.

Iskreno tvoj TV.

4.
Posalji ovu poruku stotinama prijatelja i nesto neocekivano ce se dogoditi - imaces praznu bateriju i veliki racun!

5.
OOoo ooOo ooo OoOo ooo OOO oo ooO oOOo OOoo oooO oo OO oO O OOooo O oo oO O ooo oOO OOO O ooo OO ooO ooOOOO OOOOO oo Mislim da ti je u mobilni ušla mineralna!

6.
Našao sam devojku, nije lepa kao Španjolka, ne ljubi se kao Francuskinja i nije zgodna kao Italijanka, ali zato puši kao Turčin.

7.
Voleo bih da te oborim u krevet, da tamo ostanemo što duže, da buncaš zbog mene, znojiš se i da ti telo gori zbog mene. Tvoj GRIP !!!!

8.
Nemoj da se zezas samnom jer znam karate, kungfu, kik boks, taekvondo i jos 47 drugih opasnih reci.

9.
Znam tvoje ime, znam tvoje prezime, znam gde živiš, znam miris tvoje kose, samo ne znam ukus tvojih usana. Daj pomozi nije fer da padnem na zadnjem pitanju...

10.
Od mene ces dobiti poljubac, od Boga trazi zdravlje i srecu, a sve ostalo imas kod Kineza


Poruku je menjao/la Inn@ - Sreda, 2012-06-13, 12:53 PM








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 10 | 2012-07-08 , 1:22 AM

Jutros je policija pronasla telo potpuno mutirano bez zuba, kose, mozga.Molim te, javi mi se da se vise ne brinem.

Ovaj zvuk koji ste čuli nije zvuk poruke već vam javljamo da je vaša seksualna aktivnost na minimumu. Savjetujemo vam da se aktivirate.

Srećo moja volela bi da u ovoj hladnoj noći zagrejem tvoje telo i da svojim glatkim jezikom prelaziš preko mojih oblina.Voli te tvoja ŠOLJA MLEKA!

Prija ti moj dodir, toplota i nežnost kada se privijem oko tebe. Postoji li lepši osećaj odtoga kada si go a ja sam na tebi. Voli te tvoje ĆEBE!

Sanjao sam da sam carobnjak i da sam te pretvorio u pusku i okacio na zid, ali posto mi se ne uklapas u enterijer odlucio sam da te skinem, nategnem i opalim!

Postovana dobitnice dobili ste nagradu 7 dana kupanja u mulju i kitu pokraj bulju. Nagrada ce da vam stigne kad se meni kita digne.

Volim te gledati ujutro dok spavas mirno, poremetiti ti sne, poskakivati te po licu, gledat te kako se zbog mene budis. Bit cu s tobom i nocas, tvoja MUHA!

Njegovani penis '78. god.1.ruka,nesalomljiv,s dosta dodatne opreme,nikad u bordelu,oralno odrzavan,podmazivan u malim pickicama dajem s ljubavlju u dobre ruke

Volio bih da te oborim u krevet, da tamo ostanemo sto duze, da buncas zbog mene , znojis se i da ti tijelo gori zbog mene. Tvoj neodoljivi GRIP !!!!







  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 11 | 2012-07-18 , 12:52 PM

Želim da... Kad bi ti i ja... No, kad bi nas dvoje... Ne treba niko znati... Mogli bi onako skrivecki... Sasvim tiho... Gledati pokemone!

Ležim u krevetu, gledam nebo i zvezde kako prekrasno sjaje poput tvojih ociju i mislim.... ..jebo te gde mi je krov!

lepo je...ptice to rade, leptirici to rade, cak i pcelice to rade.
Da li zelis da i mi to radimo?? Zaboravi..., ljudi ne mogu da lete!!


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 12 | 2013-06-01 , 10:00 PM

Dragi dabogda se sa onom tvojom fufom utušio u kadi :D

moja mala kada bi mi dala
i ti bi se donatorom zvala %) :D :D

Added (2013-06-01, 9:00 PM)
---------------------------------------------
Cekala sam princa na belom konju, a dosao je konj u belom BMW-u... :D











5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 13 | 2013-06-18 , 0:08 AM

Kada ga uzmeš u svoju njeznu ruku, povuci samo preko vrha, stavi ga u usta i počni lizati. Kruži jezikom po vrhu i kada ti usta budu puna nasmiješi se – to je LEDO!

Obožavam te toplu i mokru. Obožavam kada uđem duboko u tebe i osjetim tvoju toplinu. Ne mogu više bez tebe. Volim te moja KADO!

Stojeći sam je molio, sjedeći mi je dala, od otraga sam je polizao, sprijeda pritisnuo, a ipak se nije branila. Oh ti moja mala POŠTANSKA MARKA!

Prije nego se na mene popneš podmaži me dobro. Volim kada me zajašeš, čvrsto obgrliš svojim nogama i ponekad napumpaš do kraja.
Zauvijek te voli tvoj BICIKL!

Jedva čekam da ga uzmem od tebe, tako toplog i dugačkog, pa da sa njega posišem sve bijelo i ljepljivo i da ga uzmem duboko u usta tako toplog.
Oh moj SLANAC.

Sjećaš se kad si mi polako umočio prst, a onda ga polizao i tu radnju ponovio više puta. I shvatio, to je nešto najbolje na svijetu do sad. Tvoja NUTELLA.

Prije upotrebe suh i spušten, za vrijeme upotrebe mokar i dignut, a poslije upotrebe mokar i spušten! Pozdrav od KIŠOBRANA.

Obećao je da će biti nježan, da me neće jako boljeti. Krv je šikljala na sve strane. Kad ga je izvadio…. bio je ogroman. Bio je to moj prvi izvađeni ZUB.

lol lol lol lol lol lol lol lol ne mogu više stomak me bolii.... :) toliko za sad :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 14 | 2013-08-08 , 4:06 AM

Nocas kad legnes bez ikog da te greje i kad se osetis smrznutim i hladnim poput stene,seti se tada mene jer ja svercujem cebad iz Turske upola cene!

Kad te svi ostave i napuste i nebude te niko za nista jebao ni jedan posto,dodji kod mene ja cu te jebati sto posto!

U selu Donji Ljubis kod Trtomudavca se nalazi manastir "Sveti Udje".U njemu zivi pop Tamantije,koji ti porucuje da okajes svoje grehe na praznik Sveti Stane!

Budi ponos svoga sela,budi ruzna i debela ,imaj sise ko u krave,budi slika curke prave ,da smrdis na kiseli kupus opet ces biti drugarica za moj ukus!

Prijatelji su kao gace-uvek su uz tebe.Dobri prijatelji su kao kondom-cuvaju te od nevolja! A najbolji prijatelji su kao vijagra-dizu te kada padnes!!

Skrati sebi muke uzmi ga u ruke,pa ga nezno takni,usnama primakni.Preko njega sad jezikom kreni,uzivaj u njegovoj peni.Cepi ga iz flase SVETSKO JE,A NASE...

1.vazno je naci muskarca koji ce ti biti pomoc,sigurnost u zivotu.2.vazno je da bude pametan ,obrazovan i duhovit.3.vazno je da te nelaze i da ti veruje.4.vazno je da uzivas u seksu sa njim.5.najvaznije,,,,da se ova cetvorica ne poznaju...

Razgovor sa tobom jednako zanimljiv kao aplaudiranje jednom rukom!

POZDRAV IZ EVROPE!OVDE JE VELIKO NEVREME,KLIMA JE UZASNA.MOLIM TE POSALJI MI TVOJU SLIKU DA POKAZEM LJUDIMA DA IMA VECECIH KATASTROFA!


lol lol lol lol lol lol lol


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 15 | 2013-09-10 , 0:13 AM

Poruka nakon prekida:
Baš ti hvala što si me ostavila.
Ono baš ti hvala.
Znaš li ti koliko sam ja samo tebe volio, al hajd nećemo to uzimati u obzir, uzet ćemo jednu drugu stvar. Znaš li koliko sam kredita potrošio na tebe, pa šalji, pa zovi, pa poruke, pa opet šalji, za te pare mog'o sam coklu u kuće izlit'.
Ono što sam plak'o za tobom, mogo sam materi na njivi pomoć sijat, a i ona tvoja jaranica da Bog da naopako obukla cipele. Svaki put se vukla za nama i pila kafe i sokove na moj račun, pojela je 2 kg luka, a zamisli tek ćevapa kolko to izađe, još svaki put kupi kiselu "žgaravica me muči "
Muči nju mozak.
I one žvake svako normalan žvače "sumrak" (Eclipse), a vi hoćete one Arvejs.
Još insan što bi ostavio za poslije, kaže "Daj 2, k'o na reklami"
Da Bog da nikad reklame u svom životu ne vidjela više !
I zaboravit ću te, majke mi! :D :D




Forum » Tehnicki deo » Mobilna telefonija » Smešne SMS poruke
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]