• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Ignorisanje...
Ignorisanje...






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-02-04 , 3:42 PM

Cesto mi se dešava da pitam nekog nešto, a on me iskulira...misim ovde...
pa mi to dade ideju da otvorim temu za identičnu situaciju, ali u realu...
kako tumačite to kad nekoga nešto pitate, a on se napravi da vas nije čuo...?
Ili se pravi lud nije video pitanje,ili smatra nemora da odgovori
i koja je vaša dalja reakcija, postupak...?










782
poruka na forumu
47 137



post # 2 | 2013-02-04 , 3:50 PM

" Alo magarac jedan, jel ti cujes sta ja pricam!!!" luda


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








308
poruka na forumu
349 1445



post # 3 | 2013-02-04 , 5:07 PM

To zavisi od nacina komunikacije, teme i od interneta. ako je u pitanju chat ili pp, moze biti uzrok, da nije video, jer se chat brzo brise. Ako je u pitanju pp, mozda jos nije dobio obavestenje da ima poruku. ;) :da:. to je uglavnom to po pitanju tehnike. A sta se tice komunikacije, ako se vodi dialog, mozda u odredjenom momentu taj covek ne vidi svrhu da reaguje na to, jer smatra da ne nista da kaze na izlaganje onog drugog ali je svejedno uzeo ka znanju ili si ga mozda z necim uvredila. Ili pak je na brzino negde skocio pa jos nije bio u stanju da procita. da ;) :* :)


Poruku je menjao/la gancanagh - Ponedeljak, 2013-02-04, 5:09 PM


Previse znam zato previse patim
Video sam svasta pa sa prestao da cudim se








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2013-02-04 , 7:55 PM

Quote (gancanagh)
moze biti uzrok, da nije video, jer se chat brzo brise. Ako je u pitanju pp, mozda jos nije dobio obavestenje da ima poruku

Ne ne nije tako nije chat nego u razgovoru postavis pitanje a osoba ti sve kaze ali to pitanje preskoci
Nastavlja dalje razgovor kao da nije videla pitanje,podsetim opet ali i ako se desi d adobijem odgovor uvek je nekako upakovan u masnu pa mora da citam izmedju redova a ja to vise nekako ne umem ko pre .










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 5 | 2013-02-05 , 5:45 PM

Svako ima neki svoj razlog za to u realnom zivotu~nekada je i cutanje jasan odgovor.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 6 | 2013-02-05 , 10:28 PM

mene to izludjuje...
a narocito kada dobijem odgovor da to nije "ignorisano" vec je to "namjerno previdjeno" grrrrrrrrrrrrrrrrrr
;) ;)


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








235
poruka na forumu
101 568



post # 7 | 2013-02-11 , 7:22 AM

Pa ume da boli.
Ipak... Bolelo ne bolelo ,odgovor ne stiže ,a sve mislim ,u tom slučaju ,bolje i da mi ne stigne odgovor .








1354
poruka na forumu
453 256



post # 8 | 2013-02-11 , 11:17 AM

Uzvratim istom merom, i sama sam takva ako nekad mi neko postavi neko pitanje na koje ne zelim odgovoriti jednostavno iskuliram okrenem temu i idem dalje, ako mene neko iskulira a pitam ga nesto ne navaljujem takodje iskuliram. Sve se to desi sa nekim razlogom ;)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








314
poruka na forumu
15 192



post # 9 | 2013-02-28 , 1:36 PM

Jao, hladno odreagujem na to jer i sama često znam za izignorišem situaciju.










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 10 | 2013-04-23 , 11:10 PM

Quote (Dusomoja)
Cesto mi se dešava da pitam nekog nešto, a on me iskulira...misim ovde...
pa mi to dade ideju da otvorim temu za identičnu situaciju, ali u realu...
kako tumačite to kad nekoga nešto pitate, a on se napravi da vas nije čuo...?
Ili se pravi lud nije video pitanje,ili smatra nemora da odgovori
i koja je vaša dalja reakcija, postupak...

.
eh zavisi sta si tog nekoga pitala... :) i kakvo je pitanje to biloo... :D mozda je tom nekom bilo nezgodno da odg. ili nije zelio da kaze... ceka pravi trenutak ili zeli te negdje nasamo pa da ti onda to saopsti to tvoje pitanje ....

pa ... budi uporan i ja sam kad me zanima nesto bas ovdje bezobzira sto taj neko okrece temu i ignorise me <_< ja sam dalje uporan pa nama on/ona mislili o meni najgore nesto ... sta cu kad sam takva budala :) :) ;) neodusatjem od onog sto zelim tako lakoo ... pokusaj i ti :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 11 | 2013-04-25 , 5:33 PM

Quote (Dusomoja)
Ili se pravi lud nije video pitanje,ili smatra nemora da odgovori
i koja je vaša dalja reakcija, postupak...?


Video je pitanje itekako. Nego jednostavno ide "kao kisa oko Kragujevca"...nece da odgovori.
A zasto?
Pa ili je skrivio nesto ili mu nije u interesu da odgovori..ili krije nesto..

Meni to zaista smeta, valjda sto sam ja otvorena kao knjiga, onda ne volim kad vidim da to neko radi.. i pravi me ludom. Ali ja ne bi bila ja kada bi samo iskulirala. U stanju sam vise puta da pitam. Iako skrenemo sa te teme, ja cu se opet toga setiti i pitati, taj dan ili neki drugi. Uglavnom necu odustati od toga sto me zanima.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








295
poruka na forumu
45 307



post # 12 | 2013-05-02 , 12:43 PM

Quote (gancanagh)
To zavisi od nacina komunikacije, teme i od interneta. ako je u pitanju chat ili pp, moze biti uzrok, da nije video, jer se chat brzo brise. Ako je u pitanju pp, mozda jos nije dobio obavestenje da ima poruku. :da:. to je uglavnom to po pitanju tehnike. A sta se tice komunikacije, ako se vodi dialog, mozda u odredjenom momentu taj covek ne vidi svrhu da reaguje na to, jer smatra da ne nista da kaze na izlaganje onog drugog ali je svejedno uzeo ka znanju ili si ga mozda z necim uvredila. Ili pak je na brzino negde skocio pa jos nije bio u stanju da procita. da ;) :* :)


Podrzavam gancanagh,

Moze da se desi da cat brzo ode, posto ako koristite ovaj chat na forumu, on brzo ide, i ako ne procitas sto pre, onda se desi da on ode, zbog viska poruka, i onda ispadne kao kuliranje... A sto se tice drugih nacina kuliranja, pa to je to, ako te neki kulira znaci da ga smaras, nebitan/na si za njega, ili cak jednostvano mu se ne svidjas kao osoba. Ne kazem ja za tebe sad to Dusomoja, kazem ovako za rec kuliranje..Tako ja mislim, jer ja tako radim, ali nije mi jasno kako mogu da kuliraju Dusomoja, ahaha :D :P


Poruku je menjao/la skawzy - Cetvrtak, 2013-05-02, 12:49 PM


My life, my rules!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 13 | 2013-05-07 , 8:22 PM

gancanagh :p Nema veze sa chatom

Quote (Morena)
Video je pitanje itekako. Nego jednostavno ide "kao kisa oko Kragujevca"...nece da odgovori.
A zasto?
Pa ili je skrivio nesto ili mu nije u interesu da odgovori..ili krije nesto..

Upravo tako ;)
Kaze pesma koga nema bez njega se moze :D covek se navikne na bol na ranu a kamoli nebi da ne ocekuje odgovor
nekog kome nismo ni bitni.










123
poruka na forumu
299 1417



post # 14 | 2013-05-07 , 11:13 PM

Obicno nisam od onih sto "ignorisu" ali ima situacija kada recino ne zelim da se nastavljam u vezi necega sa nekim e u toj situaciji znam da izignorisem drugu stranu u konverzaciji. U ovom slucaju je ignorisanje samo jedan vid stavljanja do znanja doticnoj osobi da se mane nastavljanja samnom jer to ne zelim :D


Život je ono što nam se događa dok pravimo druge planove....








592
poruka na forumu
208 1412



post # 15 | 2013-05-07 , 11:27 PM

Ignorisanje je jedna vrsta oružja koja se sve više koristi, zbog nedostatka vremena, otklanjanje problema i njime se kaže nekada više od reči. Al u suštini iako veoma efikasna alatka rešavate svoje probleme i dolazite do nekog svog mira bez obzira dal je problem rešen. Na dugoročne staze veoma loše rešenje al za brzo i kratko odlična stvar. :)
Ja lično gledam da mi to bude poslednja opcija koju koristim kad moram, znam iz iskustva da to nevalja al iskreno nekad se i mora. :)


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Ignorisanje...
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]