• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Misterije » Mandela Efekat (blow mind !)
Mandela Efekat

742
poruka na forumu
1312 2034

post # 1 | 2018-07-20 , 11:26 PM

Posto sam se u pocetku bas istripovao na ovu temu :D Da li vam se sjecate neke upecatljive recenice iz filma,serije,crtaca i sada kada slucajno pogledate nesto od toga vidite da ta recenica ili ne postoji ili je totalno promenjena od onoga kako je se vi sjecate? Da ljudi dobro ste procitali , bukvalno ne postoji ili je izmenjena :D :D

Ovaj efekat je dobio ime po Nelsonu Mandeli , jer sjecanje na ovog covjeka kod ljudi je da je preminuo u zatvori 80tih godina ,a zapravo je umor 2013 godine :S Mnogi kazu da ovo ima nekakve veze sa preklapanjem alternativnih stvarnosti s toga dosta ljudi i vjeruje u ovo jer mnogo je onih koji su dozivjeli bar 1 primjer od mnogih primjera koje danas mozete pronaci na internetu... Ah da i nauka ne spori mogucnost postojanja multiuniverzuma i svega ostalog, samo se sad postavlja pitanje da li je to neko ovladao time i sada testira ljudsku populaciju i njihovu reakciju .

Ovih nekoliko primjera je npr. mene bas ono freak out jer mogao sam glavu na panj da stavim da se dobro sjecam.

Prvo za onog gospodina Monopola , koliko vas se sjeca da ima monokular na oko? E pa zamislite nikad u nijednoj verziji on nije imao to :) :D

Da li se sjecate poznate recenice iz "Star Wars" gde Dard Vejder govori Skajvokeru "Luk, i'm your father" ? E pa zapravo nije rekao tako vec "No,Luk i'm your father" !

Kako se sjecate Miki Mausa , sa tregerima ili bez tregera? Ako se sjecate kao ja sa tregerima , onda imate falinku neku kao i ja posto on nema tregera niti je ikada imao .

Svi znamo da se sprdamo i citiramo recenicu iz Snezane i sedam patuljaka, dje vjestica govori "Ogledalce,ogledalce ko je naljepsi na cijelom svijetu" ? E pa to zapravo ne postoji cak i u engleskoj verziji koju sam ja gledao i u kojoj je isto postojalo to "Mirror Mirror ....." Zapravo kaze "Carobno ogledalce ti na zidu ...." ili "Magic mirror" :D

Ima jos dosta primjera kojih se ja sjecam , a ne postoje :D Coca cola npr logo nije isti kakvog se ja sjecam , Dzejms Bond scena onaj sa metalnom protezom kad se susrece sa onom djevojkom i ona je po mom sjecanju imala tu mentalnu protezu koja je u jednom trenu zasijala,a zapravo u jednoj verziji filma danas to ne postoji i devojka je bez metalne proteze ! !

Da li vi imate neki primjer koji nije zvanicni ? Sta mislite o cemu se ovde radi?

Poruku je menjao/la Incredible - Petak, 2018-07-20, 11:35 PM

'Ako to nije predodređeno, predodrediću, ili ako nije suđeno, ja ću to da uradim... Ako stignem do granice, precrtaću je, ako naiđem na kraj, stvoriću od njega početak.''

Acta non verba

2796
poruka na forumu
1593 7617

post # 2 | 2018-09-11 , 8:21 PM

Ja se tebe secam kao pametne osobe,a sad vidim da nisi ni blizu pametnoga  lol 

Ni paralelno,ni uzduz ni popreko,ni u kom univerzumu lele

НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!

945
poruka na forumu
132 8077

post # 3 | 2018-10-16 , 12:59 PM

Ovo za ogledalce nisam znao.  zbunjen

"The path of the righteous man is beset on all sides by the
inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in
the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of
darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost
children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious
anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know
my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee."

Forum » Opste diskusije » Misterije » Mandela Efekat (blow mind !)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]