• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Simpatije
Simpatije






78
poruka na forumu
8 11



post # 1 | 2012-02-17 , 6:21 AM

Svi mi smo imali svoje simpatije u detinjstvu i pricali kako nam je to decko/devojka. Po meni, to su najlepse uspomene iz detinjstva. Evo jedne moje simpatije :)
Moja prva simpatija se zvao Zeljko. Isao je u odeljenje sa mojom starijom sestrom , a ja sam bila 1 razred. On je bio 6 godina stariji, bio mi je simpatija 2 godine. kad bih ga vidjala pocrvenela bih, a on me je vodio u park. Eto, ja mala devojcica sa repicima sam crvenela kad je tu i samo se smeskala sta god da kaze, uvek me je bilo sramota. Eto, tako je i prosla moja 1 simpatija, nisam ga posle vise vidjala, ni dan danas ga nisam videla, ali sam se cula sa njim 1 ili 2 puta i to je to. Nadam se da cemo uvek ostati u kontaktu i mislim da necu nikad da zaboravim svoju prvu simpatiju. :)








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 2 | 2012-02-18 , 0:41 AM

Ja sam svoju prvu simpatiju imala sa svega 3,4 godine, bio je to decko iz komsiluka, zvao se Zarko i bio je stariji 6 godina od mene :) Uvek sam ponosno svima govorila da je to moj ''Momak Zako''(nisam znala slovo R da izgovaram) :) Posle Zarka sam imala simpatiju u zabavistu, jedan drugar iz odeljenja, uvek smo bili par kad smo isli u setnje, u igrama birala sam uvek njega, danas smo dobri drugari i uvek se slatko nasmejemo kad se setimo toga :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 3 | 2012-04-03 , 10:02 PM

Moja prva simpatija se zvao Nikola.
I nije me dozivljavao.

Druga simpatija, me dozivela jer sam ga slucajno zapalila upaljacem, igrajuci se nesvesno, Darko se zvao.
Ne znam da li je ziv :)

Ali to su najlepsa vremena, kad si dete, nista ne znas. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








437
poruka na forumu
65 203



post # 4 | 2012-04-17 , 1:31 AM

Leksi, Cariceee neznas da li je ziv xd xd Ja sam svoju prvu simpatiju imala u predskolskome od mojih roditelja prijatelji njihov sin i ja sam njemu bila simpatija kasnije sam se zaljubila u njegovog brata negde u 5 razredu tu su bile lude godine imla sam 3 simpatije ;) :p :D








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2013-06-30 , 11:18 AM

Imala sam simpatiju od moje 7 g i sinoc zakljucila da ce on uvek ostati moja simpatija nista vise ;)










49
poruka na forumu
12 134



post # 6 | 2013-06-30 , 5:26 PM

Ja sam toliko zaljubljive prirode da se vise i ne secam svoje prve simpatije! :) Kontam da je to bio jedan Nenad,jos u velikom zabavistu..:) Na njegovom 6. rodjendanu mi je poklonio visibabu,koju sam zalepila u papir (mogu je slikati kao dokaz) i cuvam je i dan danas! :)


Dzepna Venera!








543
poruka na forumu
1516 4731



post # 7 | 2013-10-01 , 7:15 PM

Zvao se Tino.
Imao je brata blizanca Tonija, ja sam tad bila treci razred.
Kad sam skupila hrabrosti da mu kazem da mi se sviđa, rekla sam....ali ne njemu vec Toniju stid
Htjela sam propast u zemlju od stida.


Mogu ja da sanjam snove sve dok si ti glavna uloga. Da.








14
poruka na forumu
0 0



post # 8 | 2013-10-01 , 7:42 PM

selma haek :D








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 9 | 2014-01-09 , 7:23 PM

Moja prva simpatija zvao se Marko :) Bila sam zaljubljena skroz u njega i ono zbog njega sam pocela da navijam za crvenu zvezdu, volim bubasvabe i gledam dokumentarce :p

Ali onda je on jednog dana po meni poslao ljubavno pismo mojoj najboljoj drugarici i tako me sjb :o



"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Simpatije
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]