• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » "Kurva"
"Kurva"






1354
poruka na forumu
453 256



post # 1 | 2012-04-18 , 2:40 AM

Stvari su oduvek bile postavljene tako da se muškarci nadmeću oko žena, a žene biraju. Ovaj deo nikome nije smetao, ali sa ovim drugim već ima problema: direktan logički derivat ove postavke je da muškarac koji ima puno žena je uspešan, a ženu koja je imala puno muškaraca je lako osvojiti. Reč kurva nisu u ovu priču uvukli muškarci, niti društvo, već druge žene. Muškarci nemaju ništa protiv kurve, ali time što privlači njihovu pažnju nepovratno se zamerila ženama koje to nisu. Na kraju krajeva - kurva je samo još jedna žrtva represije prema onima koji ne poštuju nepisana pravila društva...

Pa da cujem vase misljenje:
I ono sto me posebno zanima je to da li postoje po vama muske "kurve". . .? :)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2012-04-18 , 7:45 AM

Neznam sta da kazem za te zena!!!

Bezbroj puta sam se pitala kako mogu ili da li novac ima toliku moc!!! Ima
Pre neki dan sam bila kod mog doktora kratko nakon mene ulaze u cekaonu 5 zena jedna
prilazi salteru i prijavljuje one 4-tiri.
One rade sve 5-u javnoj kuci ali izgledale su jedino, ova 5-ta prica njemacki,po govoru mogle bi da su iz Slovacke
izgledale su mi toligo jadno da mi se smucilo sto sam zena.
Najcesce u ovoj drzavi su Cehinje Slovakinje saznala sam i to e sad da li ima nasih nadam se da nema ili ako d aonda da ih je manje egoovih.
Saznala sam da one svakiu sedmicu moraju dolaziti na kontrole radi zdravlja i da njima u papirima pise glavno zanimanje
Prostirutka %)

Smatram da ima i onih koje nisu kao te iz javne kuce one koje to rade samostalno ,mozda se na njima i ne primeti kao na ovima da su istrosene blede i groze !!!!NEZNAM
S vremenom sam prihvatila da ih ima i da su ipak potrebne muskarcima jer je sex potreba a sto bi neki muskarac patio se da mu neka slobodno da kad vec moze platiti :D
Mada su i muski cudna bica :D

Muske kurve !!!!!! naravno da ih ima na svakome cosku u svakim novinama mogu se zakazati termini isto kao i sa zenama
takodje postoje javne kuce isto kao i za zene samo sto se one drugacije nazivaju.
To su najcesce prelepi momci sto sam se sto put dovelo do pitanja i samo jednog odgovora NOVAC
Kako neka mlada lepa sa dedom od 60g ili mlad momak sa bakom ufffffffff sad mimuka %)










305
poruka na forumu
403 1340



post # 3 | 2012-04-18 , 11:48 AM

Naravno...svi smo mi kurve u nekom smislu te reci,ne moras samo prodati telo da bio bio "kurva",mozes da izradis ortaka za nesto i nema vece kurve od coveka :) ...


Uvek u zivotu postoji neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji i tada nastaju sve nevolje ! ! !





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 4 | 2012-04-20 , 0:45 AM

Naravno da ima muskih kurvi.
Danas su mladici u stanju da babama prodaju svoje telo kako bi zaradili za fax, ili da zive na visokoj nozi.
Ne znam samo kako im se ne gadi spavati sa nekim ko je toliko stariji od njega.
Niti mi je to prirodno.
Samo sto se o tome ne govori, kao na primer o zenskim kurvama.
A to obicno i pocinju oni ljudi, koji nemaju vlastitih vrednosti, pa onda vredjaju zene, te time samo govore da su kurve oni.
Ali kuja je lajala i prolajala. Pa tako i oni :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








1354
poruka na forumu
453 256



post # 5 | 2012-05-01 , 4:30 PM

Quote (Don_Petar)
ne moras samo prodati telo da bio bio "kurva",mozes da izradis ortaka za nesto i nema vece kurve od coveka :)

U potpunosti se slazem sa tobom, od izdaje i lazi nema vece "KURVE"

Prostitucija je postala svakodnevnica, lakse ima je danas rasiriti noge nego kupiti novine i potraziti neki posten poslic %)
A sto je najgore sve je vise mladih devojaka od 18+ da se bave prostitucijom, sve je to zalosno, al sta da se radi ako njima to
ne smeta sto bi meni, njihov zivot njihova stvar :)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








305
poruka na forumu
403 1340



post # 6 | 2012-05-03 , 9:50 AM

Quote (marija1984)
U potpunosti se slazem sa tobom, od izdaje i lazi nema vece "KURVE"


ja to uvek kazem :)


Uvek u zivotu postoji neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji i tada nastaju sve nevolje ! ! !


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » "Kurva"
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]