• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Gotham (diskusija u vezi serije)
Gotham






111
poruka na forumu
3 34



post # 1 | 2014-11-08 , 12:43 PM

Ukratko o seriji, možda neko nije pogledao.
Serija se ovdija u gradu Gotham, gde jedan mladi detektiv Gordon, istražuje ubistvo porodice Wayne. Iz te porodice jedini preživeli su Bruce( Betmen ) i njegov sluga Alfred. detektiv Gordon se bori protiv kriminala u tom gradu, u seriji će se javljati razni likovi kao Betmen, žena mača, scarface, Joker i ostali. Serija je veoma zanimljiva, i puna iznenađenja, da je ne objašnjavam dalje. Preporučio bih da je pogledate.

Moje neko mišljenje da serija ide sasvim ka dobrom putu, i da će biti veoma zanimljiva, zanima me kako će se odvijati radnja kada Bruce postane Betmen i ostali.








712
poruka na forumu
219 844



post # 2 | 2014-11-12 , 11:35 AM

ja pratim svaku :D i jako mi se svidja zanimljiva je drzi paznju cjelo vreme sve extra :D svaku zeljno iscekujem :D


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








111
poruka na forumu
3 34



post # 3 | 2014-11-20 , 10:55 PM

Quote smjesni ()
ja pratim svaku :D i jako mi se svidja zanimljiva je drzi paznju cjelo vreme sve extra :D svaku zeljno iscekujem :D

Ne znam zasto, ali misllim da ce det. Gordon da se bori protiv Bruca Wayne(betmena) kada taj mali poraste, posto ce ovaj izgleda da se udruzi sa Falcone :D

Added (2014-11-20, 9:55 PM)
---------------------------------------------
Izašla je nova epizoda. Super je, dobru priču ima , tako da koliko vidim nisu promašili. Izgleda da će svi ovi klinci biti neki heroji kada postanu odrasli, kao što je u opisu serije napisano. :D









712
poruka na forumu
219 844



post # 4 | 2014-11-21 , 11:35 AM

hahahahahah mislis a moguce je :))) da ce da se bori protiv njega mozda on postane glavni krimos det.gordon :)))) i ona mala curica ce biti opasna :)))) kad poraste msm sve u svemu meni serija prezanimljiva nema smaranja drzi paznju :))) a i onaj detektiv sa gordonom on je lud olld scool :)))


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








111
poruka na forumu
3 34



post # 5 | 2014-11-21 , 1:45 PM

Onog klinca sto je tukao Bruce, mislim da ce i taj klinac da postane nesto. A det. Gordon neki kiriminalac u slucaju da ne postane Robin hahah :D








387
poruka na forumu
90 1169



post # 6 | 2015-02-19 , 3:29 PM

Gledanost je velika...super je serija bice i druge sezone :)



Fajlovi: 6559374.png (55.4 Kb)









712
poruka na forumu
219 844



post # 7 | 2015-02-19 , 3:31 PM

ja jedva cekam da porastu svi tek onda ce biti zaebancija opasna :)


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








25
poruka na forumu
1 10



post # 8 | 2015-03-03 , 11:47 PM



ZP








111
poruka na forumu
3 34



post # 9 | 2015-03-04 , 9:40 AM

Quote hellraiser ()


HAHAHHA ne verujem kako nisam skapirao, bravo rođeni, sve zanimljivija i zanimljivija serija postaje :D





  gogos



14
poruka na forumu
2 5



post # 10 | 2015-09-11 , 1:24 AM

Ne volim Betmena ali su me ubedili da je pogledam.
Ove sezona mi se dopala i nadam se drugoj isto tako dobroj.
Pingvin je fenomenalan






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 11 | 2015-09-11 , 4:13 AM

Jedva cekam sezonu 2, vise jokera, vise pingvina i ostalih :D




Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Gotham (diskusija u vezi serije)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]