• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » IZVIKANE I POTCENJENE SERIJE
IZVIKANE I POTCENJENE SERIJE






64
poruka na forumu
7 175



post # 1 | 2019-04-02 , 10:28 PM

Imamo danas serije koje su globalni hitovi. Prate ih opšta histerija, iškevanje sezona po više od godinu dana i one traju, razvlače se, pretvaraju u jeftine dramske efekte zbog čijeg besmisla i priča trpi... Sa druge strane, imamo kvalitetne serije koje bivaju brutalno ukinute nakon čak i samo jedne sezone, često usred radnje i ostaju tzv. klifhengeri. Navešću samo primere kao što su "Point Pleasant" i "Believe". Da li je status/popularnost baš pokazatelj kvaliteta? Da li umemo da prepoznamo kvalitet, ili smo podložni marketingu i padamo pod uticaj onoga što se nametne? Da li je uopšte korektno od tv kuća da se rukovode samo profitom i ukidaju serije bez obzira u kojoj su one fazi u radnji i priči? Nije li to nepoštovanje publike? Šta vi mislite o tome? Koja je serija po vama izvikana, a koja pak potcenjena?


Poruku je menjao/la Guruman - Utorak, 2019-04-02, 11:03 PM


Stand up for what is right even if you stand alone








699
poruka na forumu
750 8679



post # 2 | 2019-04-04 , 6:52 PM

Danas se sve gleda kroz profit .. da Mislim da je hiper produkcija uništila je kvalitet serija..
Ali mislim i da je u pitanju razlicit ukus,nekom je nesto precenjeno,ali za drugog nije.
Ja sam se navukla bila na Prison Break-znaci nisam ni spavala ni jela..dok npr serija Breaking Bad me nije vezala uopste,cak me smorila u prvim epizodama i odustala sam-a svi su mi govorili da je vrh.
Gledam GOT I Vikinge od tih zvucnijih naslova.. :) i gomilu nekih drugih,cisto da ubijem dosadu :D
Gledala sam i par serija koje su ukinute kao npr Alcatraz :o ..Zasto je ukinuta ne znam,ali iskreno i ne zanima me ;)








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 3 | 2019-04-08 , 9:38 AM

Gledam dosta serija koje su dosta potcenjne, npr. The Leftovers sam odgledao, a čitam i na stranim sajtovima da je po svetu dosta potcenjena. Mislim da većina njih naseda na serije koje imaju dobru reklamu, dok neke koje su manje poznate izbegavaju. Ali i svako ima svoj ukus, ja npr. GoT nikad neću gledati jer me ne privlači radnja, i nisam ljubitelj zmajeva.


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees








94
poruka na forumu
2 40



post # 4 | 2019-04-15 , 1:12 AM

Mislim da ljudi nemaju ukusa ipak svako gleda što voli i tako če oduvek biti .Serija bila GLOBAL HIT ili ne je serija uz koju se neko može opustiti.





  Alien



28
poruka na forumu
4 6



post # 5 | 2020-04-20 , 8:22 PM

Za mene su izvikane Peaky Blinders i La Casa de Papel, vecina superherojskih i ove nove tinejdzerske poput Riverdale. Sto se tice potcenjenih, trenutno gledam Cult i Crisis, i ne mogu da verujem da nisu otisle dalje od prve sezone (mada, zbog prica, mozda je i bolje da nisu).








62
poruka na forumu
35 359



post # 6 | 2020-10-08 , 11:09 AM

Većina ovih najpopularnijih je navikana. Tipa GOT, La Casa de Papel, meni su čak i Prijatelji malko navikani, a ima ih još sigurno. A prvo što mi pada na pamet što se tiče potcjenjenih su The Missing i Tabula rasa, koje stvarno zaslužuju veću popularnost.


Forum » Film, Muzika i TV » Serije » IZVIKANE I POTCENJENE SERIJE
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]