• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » IZVIKANE I POTCENJENE SERIJE
IZVIKANE I POTCENJENE SERIJE

68
poruka na forumu
7 155

post # 1 | 2019-04-02 , 10:28 PM

Imamo danas serije koje su globalni hitovi. Prate ih opšta histerija, iškevanje sezona po više od godinu dana i one traju, razvlače se, pretvaraju u jeftine dramske efekte zbog čijeg besmisla i priča trpi... Sa druge strane, imamo kvalitetne serije koje bivaju brutalno ukinute nakon čak i samo jedne sezone, često usred radnje i ostaju tzv. klifhengeri. Navešću samo primere kao što su "Point Pleasant" i "Believe". Da li je status/popularnost baš pokazatelj kvaliteta? Da li umemo da prepoznamo kvalitet, ili smo podložni marketingu i padamo pod uticaj onoga što se nametne? Da li je uopšte korektno od tv kuća da se rukovode samo profitom i ukidaju serije bez obzira u kojoj su one fazi u radnji i priči? Nije li to nepoštovanje publike? Šta vi mislite o tome? Koja je serija po vama izvikana, a koja pak potcenjena?

Poruku je menjao/la Guruman - Utorak, 2019-04-02, 11:03 PM

Stand up for what is right even if you stand alone

907
poruka na forumu
638 7309

post # 2 | 2019-04-04 , 6:52 PM

Danas se sve gleda kroz profit .. da Mislim da je hiper produkcija uništila je kvalitet serija..
Ali mislim i da je u pitanju razlicit ukus,nekom je nesto precenjeno,ali za drugog nije.
Ja sam se navukla bila na Prison Break-znaci nisam ni spavala ni jela..dok npr serija Breaking Bad me nije vezala uopste,cak me smorila u prvim epizodama i odustala sam-a svi su mi govorili da je vrh.
Gledam GOT I Vikinge od tih zvucnijih naslova.. :) i gomilu nekih drugih,cisto da ubijem dosadu :D
Gledala sam i par serija koje su ukinute kao npr Alcatraz :o ..Zasto je ukinuta ne znam,ali iskreno i ne zanima me ;)

Nju niko ne moze da ima. Niko. Takva je.
Ludo svoja, a mozda ni sva svoja.
Sa njom mozes sve dok te hoce. Tacnije dok te hoce pored sebe.
Kad te nece,nema te sile,koja bi je ubedila suprotno.

1267
poruka na forumu
145 9360

post # 3 | 2019-04-08 , 9:38 AM

Gledam dosta serija koje su dosta potcenjne, npr. The Leftovers sam odgledao, a čitam i na stranim sajtovima da je po svetu dosta potcenjena. Mislim da većina njih naseda na serije koje imaju dobru reklamu, dok neke koje su manje poznate izbegavaju. Ali i svako ima svoj ukus, ja npr. GoT nikad neću gledati jer me ne privlači radnja, i nisam ljubitelj zmajeva.

You never told me your name. -Why do you want to know my name?''
''Cause I wanna know who I'm looking at. -What did you say? -I said I wanna know who I'm talking to.
-That's not what you said. -What do you think I said? -Who is that? - This is the last person you're ever gonna see alive.

Yugoslavija
99
poruka na forumu
2 40

post # 4 | 2019-04-15 , 1:12 AM

Mislim da ljudi nemaju ukusa ipak svako gleda što voli i tako če oduvek biti .Serija bila GLOBAL HIT ili ne je serija uz koju se neko može opustiti.

Hitler na T-rex-u:
SIEG HEIL MUTTERFICKERS

Forum » Film, Muzika i TV » Serije » IZVIKANE I POTCENJENE SERIJE
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]