• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pricaonica » U bjesu se svasta kaze
U bjesu se svasta kaze






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-08-28 , 6:03 PM

Nedavno sam se nasla u situaciji da mi jedna veoma , veoma draga osoba u nastupu besa, kaze neke reci koje su me bas povredile. Nisam mogla da verujem da on tako misljenej ima o meni, da sam ja za njega takva osoba. Posle se izvinio i rako da je bio besan i da nije tako mislio.

To me je navelo na razmisljanje ..da li u nastupu besa isplivaju misljenja i osecanja, koja u stvari krijemo od osoba ili u tom trenutku zelimo tu osobu da povredimo, pa ne biramo na koji nacin i kojim recima cemo to uraditi?

Kakva su vasa miljenja i iskustva u vezi ove teme?










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 2 | 2013-08-28 , 6:11 PM

Quote (Dusomoja)
Nedavno sam se nasla u situaciji da mi jedna veoma , veoma draga osoba u nastupu besa, kaze neke reci koje su me bas povredile. Nisam mogla da verujem da on tako misljenej ima o meni, da sam ja za njega takva osoba.


JOJ gdje me nadje :D hehhe istoj sam situaciji bila .... i ja sam rekla i povrijedila njega i on mene ... a oboje smo tvrdoglavi
i previse ponosni da priznamo neke stavri ;) :p

ja mislim da tada covjek kaze sto zeli i ne zeli .. i kad skonta. sta je rekao bude kasno .. i pokaje se ..
A rijeci bole mnogo kad se kazu... jednostavno tad covjek ne razmislja glavom vec srcem.. a ono je tada povredjeno najvise... i boli ga.. u bijesu covjek rece puno toga.... %) %) <_<


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








782
poruka na forumu
47 137



post # 3 | 2013-08-28 , 6:35 PM

Naravno, ako je rec o dragim osobama, da im necu uvek reci bas sve sto mislim da ih ne bi povredila, ili cu im to reci kroz salu...ali u nastupu besa...uh...ako sam bas besna, ja kazem sve sto mi je na srcu ali samo zato jer tada ne razmisljam o posledicama...one dodju posle... :(


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








712
poruka na forumu
219 844



post # 4 | 2013-10-02 , 11:12 AM

istina bjes nevalja... brzo planem al mi bude zao svaki put zbog toga... lele


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 5 | 2014-01-13 , 9:15 PM


:D <_<


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








592
poruka na forumu
208 1412



post # 6 | 2014-01-13 , 9:26 PM

Ovo ko ono "Što pijan kaže, trezan misli" :D U oba slučaja je izreka u pitanju i varira, nemora znači da je tačno za svakog. Ono što bilo ko izusti nevezano dal je besan il pijan je odraz emocija i osećanja najređe istine. :)








869
poruka na forumu
1519 5936



post # 7 | 2014-01-13 , 10:55 PM

cutati ponekad i nije zlato ali sve sto mislim kazem po zasluzi a kasnije se nikada ne izvinjavam ....


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se





  Muhy

Federacija Bosne i Hercegovine, USK
485
poruka na forumu
410 2331



post # 8 | 2014-01-15 , 0:09 AM

Rec je psiholosko-emotivnoj situaciji koja je upravo bazirana na ljudskim osećanjima i ono kad vam pukne film pa kažete ono što ni u snu nebi ste pomislili ...
Ljudi su uvek nekako jedinstveni, tako malo treba da budeš sretan, a isto tako da jednom rečenicom sva vrata zatvorite pa se onda kajete zašto i kako? da


.....








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 9 | 2014-01-18 , 1:41 AM

kazem i rekla sam ali sta da radim nisam mogla drugacije.










699
poruka na forumu
750 8679



post # 10 | 2018-09-09 , 9:07 PM

Sa godinama sam naucila da se iskontrolisem i da se ugrizem za jezik u trenutku besa..ali nekad ipak pobedi bes..i onda kazem svasta ..i sto mislim i  sto ne mislim
Ako mene neko uvredi u trenutku besa ili neraspolozenja..mogu da precutim,ali okrenem se i odem..nicije frustracije ne trpim...








417
poruka na forumu
137 1408



post # 11 | 2018-09-10 , 5:09 AM

Ukratko mnogi u besu kazu stvari koje ne misle i posle se zestoko kaju zbog njih ... To ide na prilog vise muskoj populaciji ,ali sta ces kada smo mi uglavnom svi sto na umu to na drumu ,a posle ajoooooj ...... !!!








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 12 | 2018-09-11 , 8:52 AM

Kazu,kazem.... Mi to sve mislimo ,samo ne bi rekli dok nam ne izleti...

Jeste to su stvari koje samo ne mislimo nikad reci,ali u sustini to je ono sto jeste,samo necemo da kazemo....

Kako ja mogu nekom u afektu reci da je npr. ne pismen ,ako vec nisam prije o tome razmisljala i zakljucila da je to stvarno tako,samo nisam htjela da kazem naglas da ga/je ne bi povrijedila? A?

Nego kad me razljuti kazem jer zelim da kazem,samo kao dobra dusa dusa nisam htjela nikad na glas :D

Uzivam kad mi neko tako bjesan sve saspe u lice,to je prava istina ,nemoj s izvinjavas posle,tako je kako je,demokratija :D


Poruku je menjao/la LaMistress - Utorak, 2018-09-11, 8:55 AM


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!


Forum » Razonoda » Pricaonica » U bjesu se svasta kaze
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]