Page 1 of 11
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » "Moja" Lažo ! (..bit ce vam jasno kad otvorite temu... :D)
"Moja" Lažo !

7302
poruka na forumu
3253 9083

post # 1 | 2018-01-24 , 0:17 AM

Koliko puta ste bili izdani u ljubavi?
Da od nule birate život,šta bi birali?
Da li ste ikad nekom potpuno vjerovali?
Šta je za vas najveća osuda u ljubavi?
Zbog čega ponekad ne zaključavate vrata?
Kome posvećujete sve što ostvarite?
Čije korake sanjate noću?
U čijem zagrljaju želite da provedete život?
Zbog čijeg "odlazim" vam je stalo srce?

P.S.
Ispiracija je pjesma ... :D  ;)

Ja volim jesti. I volim spavati. Zato, ako ti dam svoju hranu ili ti šaljem poruke
kasno navečer, znaj da si posebna osoba u mom životu.

84
poruka na forumu
157 2168

post # 2 | 2018-01-24 , 0:41 AM

jednom sam bila izdana i nikad nisam oprostila,ne bih menjala svoj zivot zadovoljna sam njim...a sto se tice verovanja..mozda nekad kad sam bila mladja,sad sve uzimam sa rezervom..bolje je...osuda.....zeleti nekog ali bez mogucnosti..vrata uvek zakljucavam :p sve sto ostvarim posvecujem svojim decacima...a cije korake sanjam nocu..pa necije ;) .....sa onim koga sam izabrala...a onaj ko je otisao ....da je trebalo da ostane..ostao bi...mislim da je dovoljno :*

Borim se za ono sto zelim....Nisam uvek pobednik...Ali sam dobar ratnik

1247
poruka na forumu
541 2892

post # 3 | 2018-01-24 , 0:50 AM

-nekoliko puta
-miliona razloga da odem ,,ali opet bi birao da ona bude u novom iz pocetka
-I dalje verujem  (jos uvek nisam prodan) a ako budem jednog dana ,naplatice je skupooo
-Nedostatak Slobodeeeee
-Nemam vrata,ulazi se direktno po sredddd   gnezda  lol ,od ulaznih vrata,verovatno zato sto neko ne zeli da mi vrati kljucc ( nemoj ni vracati ,,volim kad se usunjas  ccc )
-The gorgeos one
-aufff  ja kad sanjam to leti ,lebdi ,to ne koraca  :D
-ona u mom  ,nikako ja u njenom (tupko moj nikad ne zna kad treba da zagrli  :p  ahahah )
- i dalje kucaaaa .Nemam pojma odgovor na ovo pitanje  (svi su samo pokusali da odu )

"Играјмо тај танго смрти као некада прее, нека се све заврти , само не заборави ме . Далеке јецају звезде , мио се гаси сјај Срце ми већ дуго слути - све му ће доћи крај Играјмо тај танго смрти као некада пре - нека се све заврти само не заборави мее" ...

69
poruka na forumu
5 38

post # 4 | 2018-01-24 , 8:43 PM

PRVO pjesma je ekstra ... tema uhhh :D zenooo  ziveli 

Koliko puta ste bili izdani u ljubavi? -- uhhh cuda nevidjena ,,,mislimda sam oborila ginisov rekord
Da od nule birate život,šta bi birali?--- birala bii ....... hmm... jedne plave ocii 
Da li ste ikad nekom potpuno vjerovali?----- jesam , i mislim da vise nikad necu tako vjerovati
Šta je za vas najveća osuda u ljubavi?--- ovo je nesto duboko za razmatranje ..  al ne volim da me neko osudjuje za nesto sto je meni dobroo... za mene nema osude u ljubavi .. kad ima nade ima svega 
Zbog čega ponekad ne zaključavate vrata? ---- u nadi da ce uci neko :D
Kome posvećujete sve što ostvarite?-----  na ovo za sad nemam odg...
Čije korake sanjate noću?...... ah cije ... pa njegove ... 
U čijem zagrljaju želite da provedete život?.... u onom koji me zna njezno da zagrli ,jer se boji da ce da me povrijedi jaci zagrljaj 
Zbog čijeg "odlazim" vam je stalo srce?------ auu jos nije staloo .. al me je probolo ,, boljelo al prestalooo i danas zigne kad se sretne :D

Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » "Moja" Lažo ! (..bit ce vam jasno kad otvorite temu... :D)
Page 1 of 11
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]