• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » "Moja" Lažo ! (..bit ce vam jasno kad otvorite temu... :D)
"Moja" Lažo !

7616
poruka na forumu
3369 9423

post # 1 | 2018-01-24 , 1:17 AM

Koliko puta ste bili izdani u ljubavi?
Da od nule birate život,šta bi birali?
Da li ste ikad nekom potpuno vjerovali?
Šta je za vas najveća osuda u ljubavi?
Zbog čega ponekad ne zaključavate vrata?
Kome posvećujete sve što ostvarite?
Čije korake sanjate noću?
U čijem zagrljaju želite da provedete život?
Zbog čijeg "odlazim" vam je stalo srce?

P.S.
Ispiracija je pjesma ... :D  ;)

Ja volim jesti. I volim spavati. Zato, ako ti dam svoju hranu ili ti šaljem poruke
kasno navečer, znaj da si posebna osoba u mom životu.

453
poruka na forumu
407 4536

post # 2 | 2018-01-24 , 1:41 AM

jednom sam bila izdana i nikad nisam oprostila,ne bih menjala svoj zivot zadovoljna sam njim...a sto se tice verovanja..mozda nekad kad sam bila mladja,sad sve uzimam sa rezervom..bolje je...osuda.....zeleti nekog ali bez mogucnosti..vrata uvek zakljucavam :p sve sto ostvarim posvecujem svojim decacima...a cije korake sanjam nocu..pa necije ;) .....sa onim koga sam izabrala...a onaj ko je otisao ....da je trebalo da ostane..ostao bi...mislim da je dovoljno :*

Pre nego sto pocnes suditi o meni i mom zivotu,
obuj moje cipele i idi mojim putem!
Prodji ulice,brda i doline.Oseti bol i srecu!
Prodji godine kroz koje ja prolazim,
padni preko svakog kamena
koji se meni nasao na putu!
Ustani uvek ponovo i idi istim putem,kao sto i ja radim!
I tek mi onda mozes suditi.

1341
poruka na forumu
555 3145

post # 3 | 2018-01-24 , 1:50 AM

-nekoliko puta
-miliona razloga da odem ,,ali opet bi birao da ona bude u novom iz pocetka
-I dalje verujem  (jos uvek nisam prodan) a ako budem jednog dana ,naplatice je skupooo
-Nedostatak Slobodeeeee
-Nemam vrata,ulazi se direktno po sredddd   gnezda  lol ,od ulaznih vrata,verovatno zato sto neko ne zeli da mi vrati kljucc ( nemoj ni vracati ,,volim kad se usunjas  ccc )
-The gorgeos one
-aufff  ja kad sanjam to leti ,lebdi ,to ne koraca  :D
-ona u mom  ,nikako ja u njenom (tupko moj nikad ne zna kad treba da zagrli  :p  ahahah )
- i dalje kucaaaa .Nemam pojma odgovor na ovo pitanje  (svi su samo pokusali da odu )

"Играјмо тај танго смрти као некада прее, нека се све заврти , само не заборави ме . Далеке јецају звезде , мио се гаси сјај Срце ми већ дуго слути - све му ће доћи крај Играјмо тај танго смрти као некада пре - нека се све заврти само не заборави мее" ...

92
poruka na forumu
5 73

post # 4 | 2018-01-24 , 9:43 PM

PRVO pjesma je ekstra ... tema uhhh :D zenooo  ziveli 

Koliko puta ste bili izdani u ljubavi? -- uhhh cuda nevidjena ,,,mislimda sam oborila ginisov rekord
Da od nule birate život,šta bi birali?--- birala bii ....... hmm... jedne plave ocii 
Da li ste ikad nekom potpuno vjerovali?----- jesam , i mislim da vise nikad necu tako vjerovati
Šta je za vas najveća osuda u ljubavi?--- ovo je nesto duboko za razmatranje ..  al ne volim da me neko osudjuje za nesto sto je meni dobroo... za mene nema osude u ljubavi .. kad ima nade ima svega 
Zbog čega ponekad ne zaključavate vrata? ---- u nadi da ce uci neko :D
Kome posvećujete sve što ostvarite?-----  na ovo za sad nemam odg...
Čije korake sanjate noću?...... ah cije ... pa njegove ... 
U čijem zagrljaju želite da provedete život?.... u onom koji me zna njezno da zagrli ,jer se boji da ce da me povrijedi jaci zagrljaj 
Zbog čijeg "odlazim" vam je stalo srce?------ auu jos nije staloo .. al me je probolo ,, boljelo al prestalooo i danas zigne kad se sretne :D

2333
poruka na forumu
903 4461

post # 5 | 2018-03-07 , 2:26 AM

Bila sam izdana nekoliko puta, ali da imam priliku za novi pocetak, sve bih opet isto, jer me je svo to iskustvo ucinilo osobom kakva danas jesam. :)

Naucila sam da prepoznam i razlikujem prave emocije od laznih. 

Ne verujem sebi 100%, pa kako onda mogu nekom drugom :) salu na stranu. Uvek postoji određena doza nepoverenja, cisto da ne bih bila razocarana i povredjena (za ne daj Boze). 

Vrata sam zatvorila nakon sto je on "banuo" i ne mislim da ga pustim :) 

Osuda u ljubavi - samo ukoliko je zabranjena, nemoguca i ukoliko se gradi na tudjoj nesreci, sve ostalo je opravdano :)

Sve sto ostvarim posvecujem... svojoj porodici, njemu, sebi, nama...

Sanjam nas (uf, o detaljima ne smem :D )...i u njegovom zagrljaju zelim da lezem i da se budim do kraja zivota :) 

Odlazili su, a srce i dalje kuca...ni zbog jednog nije stalo...
Onaj ko treba tu je...oni koji su otisli, srecno im bilo :)

P. S. Pesma je TOP!

♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥

7616
poruka na forumu
3369 9423

post # 6 | 2018-03-07 , 11:48 PM

Quote Anna_Anna ()
Vrata sam zatvorila nakon sto je on "banuo" i ne mislim da ga pustim
ovo kad sam prvi put procitala skontala sam da pise .. vrata sam zatvorili da ne bih ko banuo :D boze lol stavrno ne znam sta mi :D 

Izdana sam bila, i ne bih to mjenjla jer onda ja ne bih bila ovakva kakva sam (bilo je to jedno "dobro" iskustvo)

sta bih birala .. ne znam 

-potpunoo da li sam vjerovala ,pa svom ocu  dok sam bila djete  :D , sad 99% ono 1% uhh , zavisi sve koja je osoba u pitanju :)

-njih ne zakljucavam jer ,treba on da udje .. kad ode negdje , muka mi da ja se dizem i otKLJUCAVAM :d 

Osuda u ljubavi-ne volim nikog da osudjuem svi imamo pravo da volimo ,  osudjujem smao  one koji zele da rastave druge ljude 

sve sto ostvarim posvecujem pordici , njemu i sebi ,jer sve sto ucinim,cinim radi njega i sebe , 
Cije korake sanjam nocu. eh ovo je pitanje za milion dolara :D 

zagrljaje provodim tacno tamo gdje i trebaju da budu ... i nema nista ljepse kad se probudis a on kraj tebe i grlite ,to je luksuz koji se ne zaboravlja :)
Stalo nije ,al boljelo jeste ;) srecom kuca za nekog ko ume da cjeni to sto ima kraj sebe ::)

Ja volim jesti. I volim spavati. Zato, ako ti dam svoju hranu ili ti šaljem poruke
kasno navečer, znaj da si posebna osoba u mom životu.

Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » "Moja" Lažo ! (..bit ce vam jasno kad otvorite temu... :D)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]